• Miroslav Pošvic

    Jaro

    Položka č.: 230189

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:34

    litografie, 1996, 49 x 38 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 96, autorský tisk, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Joska Skalník

    Město andělů

    Položka č.: 230190

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:35

    litografie, 1998, 48,5 x 37,6 cm, sign. PD Josa Skalník 98, autorský tisk, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

  • Josef Liesler

    Sněm (občanská válka ve Španělsku)

    Položka č.: 230191

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:36

    litografie, 1945, 30 x 40,4 cm, sign. PD Liesler 45, rám, 63/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Portál

    Položka č.: 230192

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:37

    litografie, 1969, 59,5 x 48 cm, sign. PD Liesler 69, č. 86/90, při okrajích mírně natrženo, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Liesler

    V nebesích

    Položka č.: 230193

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:38

    litografie, 1969, 64,5 x 48,7 cm, sign. PD Liesler 69, č. 68/80, při okrajích mírně natrženo, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Ivana Lomová

    Vlny

    Položka č.: 230194

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:39

    litografie, 2017, 32,5 x 48 cm, sign. PD Ivana Lomová 2017, č. 35/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    Labuť

    Položka č.: 230195

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:40

    litografie, 1984, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD MJágr 1984, č. 24/100, pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Dagmar Mezricky

    Element lufti

    Položka č.: 230196

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:41

    litografie, 1990, 79,5 x 60 cm, sign. DU Dagmar Mezricky 90, rám, 89/180, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v praze a VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Burant

    (1924-2011)

    Zrození

    Položka č.: 230197

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:42

    suchá jehla, 1985, 65,7 x 89 cm, sing. PD F. Burant 1985, č. 15/26

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Studie ptáků

    Položka č.: 230198

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:43

    lept, 1969, 13,2 x 9,4 cm, sign. PD Čepelák 1969, č. 10/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Javorový list

    Položka č.: 230199

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:44

    akvatinta, 8,2 x 10,3 cm, sign. PD Čepelák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 230200

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:45

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 230201

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:46

    lept, 26,8 x 21 cm, sign. DU JŠerých, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole…

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 230202

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:47

    litografie, 1982, 24,3 x 18,7 cm, sign. DU Zábranský, č. 115/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Vít

    Položka č.: 230203

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:48

    litografie, 2018, 67 x 49 cm, sign. PD Špaňhel 2018, č. 100/199

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Šohaj na koni

    Položka č.: 230205

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:50

    dřevoryt, 10,1 x 10,2 cm, LD razítko autora PV., Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Položka č.: 230206

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:51

    lept, 1946, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Zykmund, datováno LD 26.03.1946, rám, č. 2/25, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Prométheus

    Položka č.: 230207

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:52

    dřevoryt, akvarel, 1932, 64,5 x 49,7 cm, sign. PD František Kysela 1932, rám, LD popsáno: Dřevoryt Goetheo Fausta vytištěn pro bratra Emánka a jeho ženu Elinku k Vánocům v roce Goethově. Dílo našeho významného malíře, grafika a scénického výtvarníka, který vystudoval AVU v Praze u Hanuše Schweigera …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Koráb

    (1937)

    Kameny

    Položka č.: 230208

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:53

    litografie, 1974, 15 x 30 cm, sign. PD K. Koráb 74, rám, č. 91/100, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Koráb

    (1937)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 230209

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:54

    litografie, 1974, 20 x 21,6 cm, sign. PD K. Koráb 74, rám, č. 96/100, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Koráb

    (1937)

    Položka č.: 230210

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:55

    litografie, 1971, 22 x 15,5 cm, sign. PD K. Koráb 71, rám, č. 2/9, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Koráb

    (1937)

    Předměty

    Položka č.: 230211

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:56

    kolorovaná suchá jehla, 1980, 10,8 x 15,5 cm, sign. PD K. Koráb 80, rám, č. 1/160, Antikvariát Ostrovní

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 230212

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:57

    litografie, 1980, 27,5 x 20 cm, sign. PD F. Gross 80, č. 53/100, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • Jan Hísek

    Sluneční anděl

    Položka č.: 230213

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:58

    mezzotinta, 2004, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2004, rám, č. XXIII/XXX, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

  • Karel Demel

    Lavičky zamilovaných (G. Brassens)

    Položka č.: 230214

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:59

    lept, mezzotinta, 2017, 24,5 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 2017, rám, 13/130, DU popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2063 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Adidas

    Položka č.: 230215

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:00

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Mžyk

    Akt ve vaně

    Položka č.: 230216

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:01

    litografie, 1973, 55,5 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1973, č. 4/5, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zády

    Položka č.: 230217

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:02

    suchá jehla, 2000, 66 x 96 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2000, rám, č. 18/40, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Petr Ptáček

    Britten U.S.A

    Položka č.: 230218

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:03

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ezopovy bajky: Tele a býk

    Položka č.: 230219

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:04