Holandská krajina

    Položka č.: 234795

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:20

    2x olej, dřevo, 20,5 x 26,3 cm, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6876 Historie příhozu

    Říčka

    Položka č.: 189243

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:25

    dřevoryt, 24,9 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pozdrav od čerta

    Položka č.: 230635

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad

    Položka č.: 229894

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:35

    akvarel, papír, 19,8 x 27,8 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mokřady

    Položka č.: 234798

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:40

    olej, malířská lepenka, 29,3 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Horská krajina

    Položka č.: 234794

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:45

    olej, karton, 14,5 x 18 cm, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Romantická krajina

    Položka č.: 234792

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:50

    olej, karton, 13,5 x 20,5 cm, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vrchovina

    Položka č.: 234790

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 15:55

    olej, plátno, 41 x 30,5 cm, rám, na zadní straně věnování, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na samotě

    Položka č.: 234789

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:00

    olej, malířská lepenka, 22 x 29 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Faun a dívka

    Položka č.: 198277

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:05

    tuš, papír, 41,5 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Sedláci

    Položka č.: 185566

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:10

    tužka, papír, 30,5 x 38,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Madona

    Položka č.: 179548

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:15

    anaplast, plátno, 74 x 73,5 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Les

    Položka č.: 179545

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:20

    olej, karton, 26 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Truhlář

    Položka č.: 126468

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:25

    dřevoryt, 1955, 29 x 22,5 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kostel v Hrabové

    Položka č.: 229763

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:30

    tuš, papír, 1971, 43 x 60 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Buchlov

    Položka č.: 229762

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:35

    hlinka, papír, 27 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    U sv. Anny v Pacově

    Položka č.: 194218

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:40

    litografie, 1943, 31 x 43 cm, značeno PD razítkem Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Modlitba

    Položka č.: 184370

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:45

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Matka

    Položka č.: 184369

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:50

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • B. Procházka

    Došková chalupa

    Položka č.: 234797

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 16:55

    olej, karton, 15 x 18,5 cm, sign. LD B. Procházka, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kamenné moře

    Položka č.: 188003

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:00

    litografie, 31,5 x 40 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěný kostelík v Karpatech

    Položka č.: 195922

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:05

    lept, 15,3 x 21,6 cm, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěný kostel

    Položka č.: 223363

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:10

    dřevoryt, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Jos. Řeřicha, rám, v souboru č. 9, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Položka č.: 234783

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:15

    olej, karton, 25 x 59,5 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234782

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:20

    olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Letní krajina

    Položka č.: 234781

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:25

    olej, karton, 25 x 58 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V lese

    Položka č.: 234785

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:30

    lept, 32 x 26 cm, sign. PD , rám, pokrčený papír, na papíře vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Práce v lomu

    Položka č.: 193889

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:35

    litografie, 28,5 x 25,6 cm, sign. PD K. Skála, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 196346

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:40

    olej, lepenka, 50 x 68 cm, sign. PD VStein, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Techl

    Písek

    Položka č.: 230774

    Plánované ukončení: 21. 05. 2019 17:45

    lept, mezzotinta, 17,8 x 14 cm, sign. PD J. Techl, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)