• Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét děvčátka

    Položka č.: 240139

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:08

    litografie, 1912, 24,5 x 20 cm, sign. PD Otakar Vaňáč 1912, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek

    Položka č.: 240140

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:09

    litografie, 17,7 x 23,2 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pod Bukovinkou

    Položka č.: 240141

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:10

    litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240142

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:11

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 240143

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:12

    litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Strom u statku

    Položka č.: 240144

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:13

    litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dům

    Položka č.: 240145

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:14

    litografie, 17,4 x 22,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karin Božková

    Položka č.: 240933

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:15

    linoryt, 56 x 42,3 cm, sign. PD Karin Božková, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 240934

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:16

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Šašek

    Položka č.: 240935

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:17

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavlína Bartušková

    Sedící

    Položka č.: 240936

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Teicher

    Sedící akt

    Položka č.: 240937

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:19

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Holubice

    Položka č.: 240938

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:20

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 240939

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:21

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 240940

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:22

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Létající pes

    Položka č.: 240941

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:23

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 240942

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:24

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 240943

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:25

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 240959

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:26

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Denisa Čermáková

    Položka č.: 240960

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Krajíček

    Košíkáři

    Položka č.: 240961

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:28

    hutní sklo, v. 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Miloslava Nievaldová

    Cesta

    Položka č.: 240962

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:29

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Vinice v Provance

    Položka č.: 240963

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:30

    olej, plátno, 1992, 65 x 81 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Položka č.: 240964

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:31

    olej, plátno, 16 x 20 cm, sign. LD Kupka Karel, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Matterhorn

    Položka č.: 239307

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:00

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 239308

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:01

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 239309

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:02

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Interiér (Město při náletu)

    Položka č.: 239310

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:03

    litografie, 1946, 33,8 x 45,3 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, č. 20/25, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • František Gross

    (1909-2000)

    Postava

    Položka č.: 239311

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:04

    kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Kamil Lhoták

    Ženská záda

    Položka č.: 239312

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:05

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)