• Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 233600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:08

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27 x 17 cm, sign. DU Salajka 81, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan na lyžích

    Položka č.: 233601

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:09

    akvarel, papír, 1983, 18 x 23 cm, sign. LD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Čtyřbob

    Položka č.: 233602

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:10

    akvarel, papír, 1975, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    Položka č.: 233603

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:11

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233604

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:12

    akvarel, papír, 1982, 14 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    Položka č.: 233605

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:13

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    Položka č.: 233606

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:14

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    Položka č.: 233607

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:15

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejová bitva

    Položka č.: 233608

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:16

    vyškrabávaná tuš, 28 x 33 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Švédové inkasují

    Položka č.: 233609

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:17

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 38,5 cm, sign. LD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 233610

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:18

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233611

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:19

    vyškrabávaná tuš, 20 x 29 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    Položka č.: 233612

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:20

    vyškrabávaná tuš, 20 x 26,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 233613

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:21

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 18 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Horko před brankou

    Položka č.: 233614

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:22

    linoryt, 27 x 46 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Potyčka

    Položka č.: 233615

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:23

    linoryt, 26,3 x 17,2 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Buly

    Položka č.: 233616

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:24

    linoryt, 23 x 34,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233617

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:25

    linoryt, 25 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233618

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:26

    akvarel, papír, 1982, 14 x 9 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 8

    Položka č.: 233619

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:27

    linoryt, 19,3 x 13,2 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžkař č. 5 na trati

    Položka č.: 233620

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:28

    linoryt, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžkař č. 95 na trati

    Položka č.: 233621

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:29

    linoryt, 15,2 x 20 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233622

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:30

    linoryt, 21 x 10,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Šťastný hokejista

    Položka č.: 233623

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:31

    linoryt, 1974, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    Položka č.: 233624

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    Položka č.: 233625

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:33

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Desítka

    Položka č.: 233626

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:34

    linoryt, 22,8 x 17,3 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rychlobruslení

    Položka č.: 233627

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:35

    linoryt, 20,2 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233628

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:36

    suchá jehla, 1982, 8,1 x 9,6 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 1/15, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Krasobruslení

    Položka č.: 233629

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:37

    suchá jehla, 1982, 9 x 11,8 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)