• Josef Istler

    (1919-2000)

    Pištec

    Položka č.: 230447

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:48

    lept, 1994, 7 x 11,5 cm, sign. PD Istler 94, č. 150/170, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Vegetace

    Položka č.: 230448

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:49

    lept, 1995, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 23/150, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Zvonice

    Položka č.: 230449

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Ženský akt

    Položka č.: 230450

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:51

    kvaš, papír, 29 x 20,8 cm, rám, vzadu nalepen štítek 72. aukce Galerie Greisen s č. 242, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Boris Jirků

    Vášniví

    Položka č.: 230451

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:52

    kombinovaná technika, 71 x 45 cm, sign. LD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

  • Boris Jirků

    Modrá

    Položka č.: 230452

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:53

    kombinovaná technika, 30 x 42 cm, sign. PD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Boris Jirků

    Ohlédnutí

    Položka č.: 230453

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:54

    suchá jehla, 1983, 17 x 20 cm, sign.PD Boris Jirků 1983, č.14/29, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Boris Jirků

    Plakát k výstavě Dolce far niente Boris Jirků-obrazy

    Položka č.: 230454

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:55

    kombinovaná technika, 2003, 100 x 70 cm, sign. PD Boris Jirků 2003, A.T., žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Boris Jirků

    Akt na balkóně

    Položka č.: 230455

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:56

    suchá jehla, 23,5 x 15 cm, sign. LD Boris Jirků, A.T., žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Boris Jirků

    Na lovu

    Položka č.: 230456

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:57

    litoofset, 1993, 36 x 47 cm, sign. PD Boris Jirků 93, č. 70/35, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Boris Jirků

    Cop

    Položka č.: 230457

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:58

    suchá jehla, 1983, 14 x 20 cm, sign. PD Boris Jirků 83, č.8/22, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Boris Jirků

    Pohled z okna

    Položka č.: 230458

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:59

    serigrafie, 2003, 29 x 22 cm, sign. PD Boris Jirků, č. 44/200, při horním okraji drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Boris Jirků

    Krasavice

    Položka č.: 230459

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:00

    serigrafie, 2005, 30 x 21 cm, sign. PD Boris Jirků, značeno v tisku 05 Boris Jirků, č. 7/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Boris Jirků

    Krém

    Položka č.: 230460

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:01

    suchá jehla, 1984, 14,5 x 18 cm, sign. PD Boris Jirků 84, č. 2/3, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Archanděl

    Položka č.: 230461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:02

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. LD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Boris Jirků

    Smrtka

    Položka č.: 230462

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:03

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Jirků

    Odplata

    Položka č.: 230463

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:04

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Jirků

    Dialog mládí se stářím

    Položka č.: 230464

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:05

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Jirků

    Anděl a smrt

    Položka č.: 230465

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:06

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. PD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Jirků

    Velký testament

    Položka č.: 230466

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:07

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Jirků

    Radostné stáří

    Položka č.: 230467

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Jirků

    Tanec při svíčkách

    Položka č.: 230468

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:09

    litoofset, 1998, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD Jirků, A.T., žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vraní oko

    Položka č.: 230469

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:10

    litografie, 15,3 x 8,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 3/28, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Nákladní přístav

    Položka č.: 230470

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:11

    olej, sololit, 1972, 40 x 75,5 cm, sign. PD V. Junek 72, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 102, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 230471

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:12

    uhel, papír, 61 x 43 cm, sign. PD Bř. Jüngling, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Portrét dívky s podepřenou hlavou

    Položka č.: 230472

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:13

    uhel, papír, 62 x 45 cm, sign. PD Bř. Jüngling, při okrajích natržený a pokrčený papír, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Procitnutí dne

    Položka č.: 230473

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:14

    serigrafie, 1997, 43,5 x 38,5 cm, sign. PD JKaiser, č. 4/30, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 230474

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Okoř

    Položka č.: 230475

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:16

    mědirytina, 13,5 x 17,4 cm, vyryl J. Rybička, vydalo knihkupectví I. L. Kober v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Kantor

    Ležící akt

    Položka č.: 230476

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:17

    suchá jehla, 1962, 12,7 x 25 cm, sign. PD Jar. Kantor 62, rám, č. 29/30, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)