Věž

    Položka č.: 206287

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 231380

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:22

    olej, plátno, 38,6 x 28,6 cm, poškozeno, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Kapr

    Položka č.: 237832

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:23

    olej, malířská lepenka, 20,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Barvy stromu

    Položka č.: 221919

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:24

    akvarel, papír, 45 x 32,5 cm, znečištěno, poničeno na několika místech, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Mercuriális perénnis

    Položka č.: 209380

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lupa

    Položka č.: 206699

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:26

    linoryt, 8,7 x 12,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Portrét

    Položka č.: 206698

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:27

    linoryt, 15,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Tom Mih se svým Tonnym.

    Položka č.: 206694

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:28

    uhel, papír, 21,8 x 30 cm, na zadní straně malba autora, na papíře skvrny od barvy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Pohádka

    Položka č.: 237752

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:29

    litografie, 1984, 8 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 84, při horním okraji mimo tisk mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Carlo Parisi

    Akt dívky III.

    Položka č.: 237847

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:30

    tisk, sololit, 34 x 24 cm, značeno LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Carlo Parisi

    Akt dívky II.

    Položka č.: 237846

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:31

    tisk, sololit, 30 x 40 cm, značeno LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carlo Parisi

    Akt dívky I.

    Položka č.: 237845

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:32

    tisk, sololit, 30 x 40 cm, značeno PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Blanka Petrásková

    Mozek

    Položka č.: 231397

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:33

    suchá jehla, 2016, 12 x 17,3 cm, sign. PD Blanka Petrásková 2016, 7/7, Při spodním okraji drobná skvrnka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Bratři Čapkové

    Položka č.: 237844

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:34

    tisk, 1947, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Rabas 47, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Rada

    (1923-2011)

    PF 1985

    Položka č.: 237805

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:35

    litografie, 1984, 8 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pravoslav Rada

    (1923-2011)

    PF 1989

    Položka č.: 237804

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:36

    tisk, pastel, papír, 1988, 13,5 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Rada

    (1926)

    Evangelium sv. Matouše 11,28

    Položka č.: 237813

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:37

    tuš, papír, 1991, 21 x 29,7 cm, sign. LN Miroslav Rada 91, Matouš 11,28-30: Ježíš se ujal slova a řekl: Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím. Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mě, neboť jsem tichý a pokorný srdcem, a naleznete pro své duše odpočinek. Vždyť …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Rejžek

    (1914-1986)

    Husův domek

    Položka č.: 237814

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:38

    linoryt, 13,7 x 23,2 cm, sign. PD Jiří Rejžek, 20/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Velbloud a bodlák

    Položka č.: 215383

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:39

    litografie, 35 x 23,5 cm, sign. PD Jan Samec, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Klisna s hříbětem

    Položka č.: 237788

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:40

    litografie, 1943, 19,1 x 14,4 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Sedláček

    Krajina s potokem

    Položka č.: 237831

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:41

    olej, karton, 34 x 22 cm, sign. PD Sedláček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    PF 1963

    Položka č.: 237790

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:42

    litografie, sign. PD F. Sembdner, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Pavel Sivko

    Strom

    Položka č.: 201012

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:43

    lept, 1984, 33 x 24 cm, sign. PD Pavel Sivko 84, 15/200, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Skořepa

    Položka č.: 237829

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:44

    olej, plátno, 34,5 x 45 cm, sign. PD Skořepa F., klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Staré zámecké schody

    Položka č.: 237833

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:46

    lept, 8,7 x 12 cm, sign. PD Souček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Imaginace

    Položka č.: 231375

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:47

    lept, 11 x 6 cm, sign. PD M. Stuchlík, 31/100, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Šafář

    Akt dívky

    Položka č.: 237834

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:48

    dřevoryt, 6,5 x 14,5 cm, sign. PD K. Šafář, rám, 45/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Zrcadlení

    Položka č.: 237795

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:50

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 29403, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ženský profil s vejcem

    Položka č.: 237794

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:51

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 1/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Sv. Mikuláš na Malé Straně

    Položka č.: 237745

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:52

    litografie, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Z. Šindlar, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)