• Jan Sytař

    (1976)

    Víra, láska, bolest

    Položka č.: 234440

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:37

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Kříže a krev

    Položka č.: 234441

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:38

    akryl, spray, plátno, 70,5 x 60 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Constellation of Love

    Položka č.: 234442

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:39

    akryl, spray, deska, 2008, 52,5 x 81,5 cm, sign. PD Sytař 2008, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Jan Sytař

    (1976)

    Postava

    Položka č.: 234443

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:00

    akryl, plátno, 2003, 91,5 x 80 cm, sign. vzadu Sytař 2003, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Sytař

    Oči a koruny

    Položka č.: 234444

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:01

    kombinovaná technika, kapa, 2006, 120 x 60 cm, sign. LD Sytař 06, rám, poškozený rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Václav Florian

    Mimozemšťan

    Položka č.: 234445

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:02

    olej, plátno, 95 x 70 cm, sign. LD V. Florian

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Florian

    Postavy

    Položka č.: 234446

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:03

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 234447

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:04

    olej, plátno, 2010, 20 x 20 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vratislav Ševčík

    Duha

    Položka č.: 234448

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:05

    litografie, 1983, 55 x 40,5 cm, sign. PD V. Ševčík 83, 29/40, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Dívky

    Položka č.: 234449

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:06

    uhel, akvarel, běloba, papír, 1985, 48 x 36 cm, sign. PD Štefka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 234450

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:07

    akvarel, papír, 1985, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dobříšské nokturno

    Položka č.: 234451

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:08

    linoryt, 1989, 37 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 89, 19/25, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Drahotín Šulla

    Kostka

    Položka č.: 234452

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:09

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 19,5 x 17,2 cm, sign. na zadní straně D. Šulla, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 234453

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:10

    lept, suchá jehla, 1991, 29,8 x 29,9 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1991, 42/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražské jaro

    Položka č.: 234454

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:11

    lept, suchá jehla, 1989, 39,8 x 29,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1989, 12/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 234455

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:12

    kombinovaná technika, papír, 1981, 34,5 x 50 cm, sign. LD Štefka 81, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Štědrý

    (1985)

    Geometriské tvary

    Položka č.: 234456

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:13

    počítačová grafika, 2015, 63 x 50 cm, sign. PD Štědrý 2015, č. 40/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 234457

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:14

    lept, 29,5 x 29,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 7/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Roman Franta

    Položka č.: 234458

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:15

    fotografie, 28 x 39 cm, Roman Franta (nar. 1962 v Táboře) absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby Michala Rit…

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Malá Strana

    Položka č.: 234459

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:16

    lept, 29,5 x 40 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jan Šafránek

    Podivný skok

    Položka č.: 234460

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:17

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Šafránek

    Odhalení nitra

    Položka č.: 234461

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:18

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

  • Jan Šafránek

    Ohnivé spojení

    Položka č.: 234462

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:19

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

  • Helena Tomášková - Willmanová

    Z cyklu Jezdci, souboje a střetnutí IV.

    Položka č.: 234463

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:20

    mezzotinta, 1991, 37 x 27,5 cm, sign. PD H. Tomášková - Willmanová 91, 10/35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Znamení zvěrokruhu - Rak

    Položka č.: 234464

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:21

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Truksová

    Poklad

    Položka č.: 234465

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:22

    litografie, 2012, 24 x 30 cm, sign. PD Jana Truksová 2012, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Tichý

    Cesta

    Položka č.: 234466

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:23

    akryl, papír, 1990, 69,8 x 49 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jan Tichý

    Zrození

    Položka č.: 234467

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:24

    akryl, papír, 2001, 69,5 x 50,5 cm, sign. PD J. Tichý 01, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Jaroslav Urbánek

    Postavy

    Položka č.: 234468

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:25

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1999, 42 x 30 cm, sign. DU Urbánek 99, Antikvariát Dlážděná, studium na sochařsko-kamenické škole v Hořicích, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Vlach

    Karlův most

    Položka č.: 234469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:26

    litografie, 2000, 25,5 x 19,1 cm, sign. PD Vlach, 6/210, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)