• Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    Položka č.: 138920

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:15

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michal Lauda

    Poprsí ženy

    Položka č.: 138928

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:20

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:25

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Milada Poliánová

    Položka č.: 139336

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:30

    olej, sololit, 2000, 46 x 55 cm, sign. vzadu M. Poliánová, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě postavy pod zříceninou

    Položka č.: 178628

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:35

    lept, 1982, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    Položka č.: 178787

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:40

    mezzotinta, lept, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Herčík, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:45

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    Položka č.: 178789

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:50

    fix, papír, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD V. a P. Herinkovi, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 10:55

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jiří Mika

    Panenka - loutka

    Položka č.: 178797

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:00

    suchá jehla, 1981, 14,2 x 12,7 cm, sign. PD Mika Jiří 81, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:05

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    Položka č.: 181739

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:10

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • František Zhoř

    Horské chalupy v zimě

    Položka č.: 181745

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:15

    kvaš, papír, 1986, 13,5 x 19 cm, sign. PD Zhoř František 86, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Jan Konůpek

    Položka č.: 181747

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:20

    rudka, papír, 25 x 35 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Vesnice s kostelem

    Položka č.: 181755

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:25

    tempera, papír, 29 x 39 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žleb vroucí smoly (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181817

    Vyvolávací cena: 780 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:30

    dřevoryt, 1978, 17 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 780 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Močál Styxu (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181818

    Vyvolávací cena: 790 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:35

    dřevoryt, 1978, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181819

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:40

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Lucifer na dně pekel (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181820

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:45

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:50

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:55

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:00

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:05

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • F. Fridrich

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 200177

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:10

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD F. Fridrich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • R. Hejna

    Vesnice v předjaří

    Položka č.: 200183

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:15

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD R. Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Roman Holota

    Dům s přístavem

    Položka č.: 200186

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:20

    olej, plátno, 2004, 55 x 65 cm, sign. PD Ramún Holota 04, rám, vzadu věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Položka č.: 200193

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:25

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD B. Jágr, rám, malba místy poškozena, drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Alexandr Nováček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 200218

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:30

    olej, sololit, 27 x 61 cm, sign. LD Nováček, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jouja

    Březnický zámek s řekou

    Položka č.: 200269

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:35

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Leoš Vysocký

    Remízky II.

    Položka č.: 200326

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:40

    olej, sololit, 20,5 x 34 cm, monogr. LD LV, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)