Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 228453

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:24

    litografie, 21 x 23 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/58, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama

    Položka č.: 228455

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:26

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Zátiší s jahodami

    Položka č.: 228460

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:28

    suchá jehla, 1958, 12,2 x 17 cm, sign. PD Ant Homolka, použito jako PF 1958, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kateřina Vítečková

    Pták a květy

    Položka č.: 228461

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:30

    litografie, 9,4 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Poutník (Ex Libris A. N.)

    Položka č.: 228462

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:32

    suchá jehla, 11,6 x 6,8 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 197/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olga Vychodilová

    Sfinga (Ex Libris Tereza Nevečeřalová)

    Položka č.: 228463

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:34

    akvatinta, 7,9 x 11,9 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 3/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 228464

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:36

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Při tanci

    Položka č.: 228465

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:38

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Sivko

    Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)

    Položka č.: 228466

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:40

    tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Neuwirt

    Šašek (PF 2017)

    Položka č.: 228467

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:42

    linoryt, 2016, 14,8 x 15 cm, sign. PD Neuwirt 16, č. 18/30, antiqari.at Radhošťská, žák F. Schenka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočka a vrána (PF 2012)

    Položka č.: 228468

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:44

    kombinovaná technika, 2011, 17,5 x 8,2 cm, sign. PD Jano Valter 2011, č. 67/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky v kruhu (PF 2017)

    Položka č.: 228470

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:46

    kombinovaná technika, 2016, 17,6 x 8 cm, sign. PD Jano Valter 2016, č. 90/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Bludiště (PF 2010 – I.)

    Položka č.: 228471

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Daniela Havlíčková

    Úsměv

    Položka č.: 228473

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:50

    lept, 6,5 x 4,5, sign. DU DHavlíčková cm, č. 16/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ryvola

    Most

    Položka č.: 228474

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:52

    litografie, 10,3 x 12 cm, sign. PD Ryvola, č. 13/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • James Janíček

    Starý muž

    Položka č.: 228475

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:54

    litografie, 1992, 7 x 5 cm, sign. DU Janíček 92, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Janíčková

    Večer

    Položka č.: 228476

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:56

    lept, 9,7 x 7 cm, sign. PD Janíčková, č. 68/120, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hlava muže

    Položka č.: 228477

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 22:58

    tisková matrice, 1993, 10 x 10 cm, sign. PD, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 228478

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:00

    fotografie, 15 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Schoulená

    Položka č.: 228479

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:02

    fotografie, 15,2 x 15,2 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Malý pošťák

    Položka č.: 228480

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:04

    zinkografie, 1984, 18,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Nosek 84, pasparta, č. 47/200, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Položka č.: 228481

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:06

    litografie, 1984, 18,3 x 10 cm, sign. PD J. Nosek 84, pasparta, č. 23/200, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hradčanská

    Položka č.: 228482

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:08

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 228483

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:10

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. PD Cinybulk, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kompozice (PF 1999)

    Položka č.: 228484

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:12

    serigrafie, 1998, 7,8 x 6,9 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Aleša

    Položka č.: 228485

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:14

    tempera, papír, 20,5 x 29,3 cm, sign. LD Aleša Honza, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vohlídal

    Znaky

    Položka č.: 228489

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:16

    tuš, papír, 1991, 32,8 x 45 cm, sign. PD Vohlídal 91, rám, DU věnování: Faňulovi, lehce zvlněný papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Čísla (PF 2009)

    Položka č.: 228490

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:18

    kombinovaná technika, 2008, 16,9 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Ve spíži (PF 2011)

    Položka č.: 228491

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:20

    kombinovaná technika, 2010, 7 x 19 cm, sign. PD Jano Valter 2010, č. 68/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky (PF 2018)

    Položka č.: 228494

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:22

    litografie, 2017, 18,2 x 8,5 cm, sign. PD Jano Valter 2017, č. 78/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)