• Josef Lada

    (1887-1957)

    Na lovu

    Položka č.: 235422

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:26

    knižní litografie, 21,2 x 17,5 cm, zažloutlý a zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Postava ženy

    Položka č.: 235423

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:28

    tisk, 25,2 x 8 cm, dole na listu číslo strany, papír nepatrně pokrčen, na okrajích místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Farurl

    Položka č.: 235424

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:30

    tisk, 15 x 10,3 cm, dole na listu číslo strany, papír na spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    La Souaire

    Položka č.: 235425

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:32

    tisk, 10 x 15 cm, dole na listu číslo strany, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    Judith

    Položka č.: 235426

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:34

    mědirytina, 16,2 x 11,8 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na papíru žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    The Guard Room (Strážci)

    Položka č.: 235427

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:36

    mědirytina, 16,2 x 11,9 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na papíru žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tvář Kristova v hlavním chrámu Pražském

    Položka č.: 235428

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:38

    tisk, 17 x 13,5 cm, lehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • T Heawood

    Evening (Večer)

    Položka č.: 235429

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:40

    mědirytina, 12,2 x 16,5 cm, značeno. PD T. Healwood, místy zažloutlej papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • T Heawood

    Cloud bursting

    Položka č.: 235430

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:42

    mědirytina, 12,5 x 17 cm, značeno. PD T. Healwood, papír na pravém okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Van Dyk

    The Lame Man

    Položka č.: 235431

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:44

    mědirytina, 12,5 x 16 cm, značeno PD Van Dyk pinx. , PD Appold sc. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • W French

    The Prisoner of War (Válečný zajatec)

    Položka č.: 235432

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:46

    mědirytina, 12,5 x 15,5 cm, značeno. PD W. French, malý kousek papíru dolního levého rohu utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • W French

    The Hay Cart (Vůz na seno)

    Položka č.: 235433

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:48

    mědirytina, 15 x 13 cm, značeno. PD W. French, papír na rozích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • N. Berghem

    Laban and his People (Laban a jeho lidé)

    Položka č.: 235434

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:50

    mědirytina, 11,7 x 16,3 cm, značeno LD N. Berghem pinx. , PD W. French sc., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rembrandt van Rijn

    (1606-1669)

    Rembrandt´s Father (Rembrandtův otec)

    Položka č.: 235435

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:52

    mědirytina, 16,3 x 12,8 cm, značeno LD Rembrandt pinx. , PD Appolsd sc., papír na pravém okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Merkel

    Boy and Dog (Chlapec a pes)

    Položka č.: 235436

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:54

    mědirytina, 16 x 13 cm, značeno. PD Merkel, papír na okrajích nepatrně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • D. J. Pound

    St. Agnes (Svatá Anežka)

    Položka č.: 235437

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:56

    mědirytina, 16,5 x 13,5 cm, značeno. PD D. J. Pound sc., papír na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    Simon and Pera (Simon a Pera)

    Položka č.: 235438

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:58

    mědirytina, 12,5 x 16 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na pravém okraji papíru nažloutlé flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    The Toilette (Toaleta)

    Položka č.: 235439

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:00

    mědirytina, 16,5 x 12,3 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Poníci

    Položka č.: 235440

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:02

    litografie, 11,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba, č. 38/100, papír má u horního okraje několik teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:04

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V stáji

    Položka č.: 235442

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:06

    litografie, 1953, 19 x 13,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 53, č. 70/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Žena v květu

    Položka č.: 235443

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:08

    dřevoryt, 12 x 8,2 cm, sign. PD K Svolinský, papír u horního okraje přeložen (zasahuje kousek grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    La Mode

    Položka č.: 235444

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:10

    tisk, akvarel, 19 x 16 cm, zažloutlý papír, na rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    La Mode

    Položka č.: 235445

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:12

    tisk, akvarel, 19,5 x 15 cm, zažloutlý papír, na pravém okraji přehyb, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Janko Alexy?

    Zbojník

    Položka č.: 234243

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:00

    pastel, křída, papír, 31 x 45 cm, rám, <i>na zadní straně věnování:</i> Veleváženému odb. asistentovi MUDr. E. Lužovi věnuje dr. Tomáš Slouka CSc. Obraz pochází z dětské malířské školy světoznámého národního umělce Janka Alexyho. Obraz byl oceněn na několika našich i zahraničních výstavá…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Penélope

    Položka č.: 234244

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:01

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 10/17

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Svatoslav Böhm

    Krnov

    Položka č.: 234246

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:03

    linoryt, 1987, 24,9 x 30,7 cm, sign. PD W. Böhm, 153/200, Antikvariát Dlážděná, studoval na UPŠ v Brně, člen skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 234247

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:04

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 234248

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:05

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Bernard

    Spící

    Položka č.: 234249

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:06

    lept, akvatinta, 1991, 19,7 x 24,8 cm, sign. PD , rám, 14/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)