Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:14

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 226781

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky za jízdy

    Položka č.: 227261

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:18

    olej, plátno, 1932, 24,5 x 19,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1932, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    Položka č.: 227265

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:20

    olej, plátno, 20,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych , při okrajích otřepené plátno a poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Půlnoční květ

    Položka č.: 227266

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:22

    olej, plátno, 1934, 18,8 x 24,5 cm, sign. PD B. Ullrych 34, nalepeno na papíře, papír vzadu popsán autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky vpodvečer

    Položka č.: 227560

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:24

    olej, plátno, lepenka, 13,5 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych, nepatrně ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Průhled mezi stromy

    Položka č.: 227576

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:26

    akvarel, pastel, papír, 1965, 25 x 39 cm, sign. PD M. Holý 65, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Ho…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 227637

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:28

    olej, lepenka, 23,5 x 14,5 cm, provenience: PD pozůstalostní razítko Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sourozenci

    Položka č.: 227648

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:30

    tempera, tuš, karton, 1935, 20 x 16 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 228150

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:32

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Vach

    Chrám sv. Mikuláše s Pražským hradem

    Položka č.: 228151

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:34

    lept, 29 x 20 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Vedral

    Položka č.: 228152

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:36

    tuš, akvarel, papír, 2002, 41,8 x 28,8 cm, sign. DU Jiří F. Vedral 2002, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vedral

    Pohled na Pražský hrad z Karlova mostu

    Položka č.: 228153

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:38

    tuš, akvarel, papír, 2007, 29,5 x 41,8 cm, sign. LD Ji Vedral 2007, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eugen Jonáš

    Před kostelem

    Položka č.: 228552

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:44

    lept, 27,3 x 23,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 228554

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228767

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:48

    reliéfní grafika, 17 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Bělásek černokrají

    Položka č.: 228769

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:50

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • František Matoušek

    (1976)

    Petr

    Položka č.: 229095

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:52

    litografie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 229132

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:54

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Položka č.: 229957

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:56

    litografie, 1982, 18,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Pohled na hrad

    Položka č.: 229958

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:58

    litografie, 1982, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V kostele

    Položka č.: 229978

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 00:00

    lept, 34,3 x 24 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen S…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:02

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:04

  • Ivan Komárek

    Trojice

    Položka č.: 231068

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:06

    litografie, 2009, 23 x 32 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 73/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící dívka akt, Ex libris Z knih Jana R. Bečáka

    Položka č.: 231094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:08

    zinkografie, 1944, 10 x 6 cm, sign. PD v tisku Petr Dillinger, vzadu popsáno Petr Dillinger 44, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Mařík

    (1888-1965)

    Velbloud, Ex libris B.Peterka

    Položka č.: 231095

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:10

    lept, 1944, 11,5 x 16,5 cm, sign. v tisku DU, lehce zažloutlý papír,, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s harfou

    Položka č.: 231104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:12

    ocelorytina, 7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)