• Werner Opitz

    Galopper II.

    Položka č.: 230652

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:08

    serigrafie, 1975, 52 x 62 cm, sign. PD Werner Opitz 75, č. 3/33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Viktor Ostapčuk

    Karlův most

    Položka č.: 230653

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:09

    olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Otáhal

    (1881-?)

    Akt II.

    Položka č.: 230654

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:10

    uhel, papír, 45,3 x 31,7 cm, sign. PD Otáhal , zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Les II.

    Položka č.: 230655

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:11

    tuš, papír, 1977, 41 x 32 cm, sign. DU J. Otava 77, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Bývalá hora

    Položka č.: 230656

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:12

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1993, 45 x 64 cm, sign. PD J. Otava 93, rám, při pravém okraji natržený papír , Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Otava

    (1950)

    Broučí písmo III.

    Položka č.: 230657

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:13

    lept, 1996, 49,2 x 35,6 cm, sign. PD J. Otava 1996, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Mravenčí parlament (Boj o cukr)

    Položka č.: 230658

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:14

    lept, 1995, 49,6 x 58,5 cm, sign. PD J. Otava 1995, 6/25, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Ouhel

    Kámen

    Položka č.: 230659

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:15

    lept, akvatinta, papír, 1973, 29,5 x 16,8 cm, sign. PD Ivan Ouhel, 2/4, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 230660

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:16

    akvarel, papír, 1991, 18 x 11 cm, sign. DU I. Ouhel 91, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Ivan Ouhel

    Objekt

    Položka č.: 230661

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:17

    litografie, 2009, 56 x 40,3 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 10/80, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 230662

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:18

    litografie, 2009, 56 x 40 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 77/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Pákl

    Tančící víly při měsíčku

    Položka č.: 230663

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:19

    lept, 1981, 20 x 20 cm, sign. DU J. Pákl 81, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Paul

    Položka č.: 230664

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:20

    litografie, 2018, 21,5 x 17 cm, sign. PD J. Paul 2018, autorský tisk, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • E. Pavlíček

    Lokomotiva

    Položka č.: 230665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:21

    olej, plátno, 50 x 70,5 cm, sign. PD E. Pavlíček, rám, ve střední části restaurováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ondřej Pavlík

    (1932-1989)

    Položka č.: 230666

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:22

    kombinovaná technika, sololit, 20,5 x 54,5 cm, sign. LD O. Pavlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Sedící akty

    Položka č.: 230667

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:23

    akvarel, papír, 1975, 45 x 66 cm, sign. DU J. Peca 75, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Z jižních Čech

    Položka č.: 230668

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:24

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Pohár

    Položka č.: 230669

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:25

    mezzotinta, 1978, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 40/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Eva

    Položka č.: 230670

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:26

    lept, 1983, 24,2 x 15,8 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 83, č. 10/120, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin E. Philipp

    (1887-1978)

    Stojící akt

    Položka č.: 230671

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:27

    lept, 1920, 14,7 x 9 cm, sign. PD M. E. Philipp 1920, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi

  • Jindřich Jiří Pištěk

    (1873-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 230672

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:28

    rudka, papír, 33 x 13 cm, sign. PD J. J. Pištěk, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pacovský park

    Položka č.: 230673

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:29

    olej, tempera, karton, 1944, 50 x 66 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1944, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hana Pluhařová

    (1912-1956)

    Položka č.: 230674

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:30

    akvarel, pap�r, 36,5 x 29,8 cm, p�ilo�eno pod�kov�n� za projeven� soustrasti p�i �mrt� Hany Pluha�ov�, za�loutl� pap�r

  • Stanislav Pojer

    Poděbrady

    Položka č.: 230675

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:31

    tempera, papír, 16 x 20 cm, sign. PD L. Pojer 87, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Dívčí akt

    Položka č.: 230676

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:32

    lept, akvatinta, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Pokorný, rám, 30/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6123 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 230677

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:33

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Sv. Pavel

    Položka č.: 230678

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:34

    suchá jehla, 19,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Polášek 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Pospíchal

    Amádeus

    Položka č.: 230679

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:35

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230680

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:36

    foto-grafika, 49 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230681

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:37

    foto-grafika, 47,5 x 45,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců