• Ellen Jilemnická

    Ticho (triptych)

    Položka č.: 233864

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:04

    3x tuš, ruční papír, 2005/2006, vše 58 x 42 cm, sign. PD Ellen Jil. 2005/E. Jilemnická 2006, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je hezké V.

    Položka č.: 233865

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:05

    italská křída, zlato, papír, 1988, 99,5 x 70 cm, sign. PD Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Pavel Král

    Můj dům, moje louka, můj les

    Položka č.: 233866

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:06

    kombinovaná technika, pláno, 2009, 100 x 100 cm, sign. vzadu Pavel Král, rám

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • František Králík

    Dáma v Černém - modrá krajina

    Položka č.: 233867

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:07

    olej, plátno, 2003, 75 x 90 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)