• Jan Otava

    (1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234908

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:10

    lept, 1971, 36,3 x 49 cm, sign. PD Jan Otava 1971, rám, č. 2/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Edouard Engerth

    (1818-1897)

    Cornelie

    Položka č.: 234907

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:12

    heliogravura, 25,6 x 31,2 cm, na okraji několikrát natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    Položka č.: 234906

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:14

    dřevoryt, 1971, 30 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 71, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • S. Veselý

    Noční život na Václavském náměstí

    Položka č.: 234901

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:18

    litografie, 1962, 22 x 32 cm, sign. PD St. Veselý 62, pasparta, sklo, rám, vzadu štítek dílo, razítko ŠFVU, papír i pasparta lehce zažloutlá; na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 234899

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:22

    lept, 23 x 14,5 cm, sign. SD Nada Synecká, pasparta, sklo, rám, autorský tisk, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kostel

    Položka č.: 234892

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Adámek

    Růžové domy

    Položka č.: 234889

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:38

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 234886

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234885

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:42

    kolorovaný dřevoryt, 21,5 x 16,5 cm, značeno PD V. Florian, papír u levého okraje lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vesnice

    Položka č.: 234884

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:44

    kolorovaný dřevoryt, 31,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí

    Položka č.: 234883

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:46

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    Položka č.: 234882

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:48

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234881

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 234872

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:52

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 234871

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:54

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Řeka

    Položka č.: 234811

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:56

    dřevoryt, 1958, 15 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1959, pravý horní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Hory

    Položka č.: 234810

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:58

    dřevoryt, 1958, 14,5 x 20 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1958, na pravém okraji hnědý flek na papíru; levý okraj papíru otřepen, rohy papíru přehnuty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Cařihrad

    Položka č.: 234809

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:00

    dřevoryt, 10 x 15 cm, původní dvoubarevný dřevoryt z bibliofilského tisku Prázdninové putování, Bibliofil VI/I, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibri…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 234061

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:02

    reliéfní grafika, 14 x 9 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Prasátko

    Položka č.: 234053

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:04

    voskovka, papír, 1984, 14,5 x 20,7 cm, sign. DU Troup, plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234052

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:06

    pastel, papír, 21 x 14 cm, sign. DU Troup, vzadu drobná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Mostecká věž

    Položka č.: 234051

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:08

    litografie, 19 x 28,5 cm, LD sign. na kameni Troup, rám, vpravo věnování: Milému Zámkovi Tomáš, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts déc…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234050

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:10

    litografie, 27 x 18,5 cm, DU sign. na kameni Troup, rám, DU věnování: Milé Lilince s přáním brzkého uzdravení Tom, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Robin Hood

    Položka č.: 234049

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:12

    tuš, pauzovací papír, 15 x 12,5 cm, rám, DU věnování: Odvárkům Tomáš, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)