Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

SEZNAM AUTORŮ


  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    Položka č.: 216330

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 13:50

    tužka, papír, 1888, 9,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vojščica na Istrii (Slovenia)

    Položka č.: 216331

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 13:55

    tužka, papír, 1888, 8,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chalupa u Ptuje (Slovenia)

    Položka č.: 216332

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:00

    tužka, akvarel, papír, 1889, 10,5 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vápenka nad Trbižem (Slovenia)

    Položka č.: 216333

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:05

    tužka, papír, 1889, 10 x 16 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mužský akt s předpaženou levicí

    Položka č.: 221221

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:10

    uhel, papír, 1902, 62 x 47 cm, sign. PD LKuba, Mnichov, rám, vzadu: Akt ženy, 58 x 30, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Horní Gorje u Bledu (Slovinsko)

    Položka č.: 222398

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:15

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vřeteno z Kijeva u Kninu (Dalmácie)

    Položka č.: 222399

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:20

    tuš, papír, 1890, 24 x 7 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice z vychodní části Černomelju; Běloukrajinské děvče trhá fazole

    Položka č.: 222400

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:25

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vyšívání na punčochách

    Položka č.: 222401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:30

    tuš, papír, 1890, 6 x 10 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    Položka č.: 222402

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:35

    tuš, papír, 1890, 9 x 5 cm, sign. DU LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pásový ornament na punčochách

    Položka č.: 222403

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:40

    tuš, papír, 1890, 5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook