• Caspar Horst

    Teplické hradisstě

    Položka č.: 235799

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:18

    mědirytina, 19.století, 12,2 x 16,5 cm, značeno LD v desce Casp. Horst gez. U. gest., zažloutlý papír se skvrnkami, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Libwerda w Boleslawském kraji

    Položka č.: 235800

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:19

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Děčin w Litomeřickem kraji

    Položka č.: 235801

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:20

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Gestřábi w Litoměřickém kraji

    Položka č.: 235802

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:21

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krupka v Litoměřickém kraji

    Položka č.: 235803

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:22

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,4 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Gustav Wilhelm Kraus

    (1804-1852)

    Hohenwerfen im Pongau

    Položka č.: 235804

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:23

    litografie, 19. století, 12,6 x 17,6 cm, značeno LD v desce Lith. Von G. Kraus a PD Gdr. V. I. B. Dreseli, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Sauczek

    Stranice v Žateckém kraji

    Položka č.: 235805

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:24

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 17,1 cm, značeno LD v desce Sauczek del., mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Kameÿk v Litoměřickém kraji

    Položka č.: 235806

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:25

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,2 cm, značeno LD v desce Both del. a PD Glanz sc., mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Točnik w Beraunském kraji

    Položka č.: 235807

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:26

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krajské město Kouřim

    Položka č.: 235808

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:27

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    Položka č.: 235809

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Okorž v Rakownickém kraji

    Položka č.: 235810

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:29

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Worlik w Prachynském kraji

    Položka č.: 235811

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Richard Vilímek

    (1860-1938)

    Vilímkův průvodce Prahou a zemskou jubilejní výstavou

    Položka č.: 235812

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:31

    kniha, 1891, 15,5 x 11 cm, Praha, Jos. R. Vilímek, vazba nepůvodní, slepá vazba, součástí je řada rozkládacích map a plánků, stav dobrý, vazba opotřebená, listy zažloutlé, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Rozpustilý průvodce po Vysokých Tatrách

    Položka č.: 235813

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:32

    kniha, 18 x 13 cm, Praha, České lidové knihkupectví a antikvariát, vazba původní, brožovaná, 197 stran, ilustrace O. Štáfl, stav dobrý, listy otřepené a uvolněné, obálka zašlá, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stehlík

    (1908-1987)

    Bělčicko

    Položka č.: 235814

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:33

    12 x kolorovaná litografie, 1972, vše signováno, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, člen Spolku západočeských umělců, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 235815

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:34

    lept, 1937, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Vyšehrad

    Položka č.: 235816

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:35

    dřevoryt, 34,5 x 26,7 cm, sign. PD Vik, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádn…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mates

    Klatovy

    Položka č.: 235817

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:36

    dřevoryt na japanu, 17,8 x 13,7 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 235818

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:37

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Messerschmitt

    Položka č.: 235819

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:38

    bromostříbrná fotografie, 17 x 22,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Podloubí

    Položka č.: 235820

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:39

    bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,4 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Plakát s podpisem

    Položka č.: 235821

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:40

    filmový plakát - nátisk, 1978, 37 x 28 cm, sign. DU p.f. 1980 Vaca, Antikvariát Dlážděná, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Alexej Jaroš

    (1937)

    Křidýlko nebo stehýno

    Položka č.: 235822

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:41

    filmový plakát, 1978, 41 x 28,5 cm, francouzský film, režie: C. Zidi, hrají: Louis de Funnés, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan S. Tománek

    Fantomas

    Položka č.: 235823

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:42

    filmový plakát, 1980, 40 x 28 cm, značeno PU v tisku J. S. Tománek, francouzsko-italský film, režie: André Hunebelle, hrají: Jean Marais a Luis de Funes, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Brožek

    Ahoj, kluci!

    Položka č.: 235824

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:43

    tuš, papír, 24,1 x 33 cm, značeno na zadní straně Brožek Josef, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Brožek

    Říkala maminka..

    Položka č.: 235825

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:44

    tuš, papír, 24,1 x 33 cm, značeno na zadní straně Brožek Josef, text: Říkala maminka, že aby jsi se už konečně rozhodnul..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Emmauz

    Položka č.: 235826

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:45

    tuš, koláž, papír, 16,9 x 24,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Sběr v Uppsalském muzeu

    Položka č.: 235827

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:46

    tuš, pastel, papír, 15,9 x 21,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 235828

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:47

    tuš, akvarel, papír, 17 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)