Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • C. E. Wagstaff

    Lord Clarendon

    Položka č.: 267251

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:30

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Scriven

    Sir W. Herschell

    Položka č.: 267252

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:32

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sahula

    Podvečer

    Položka č.: 267256

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:34

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl

    Položka č.: 267698

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:36

    suchá jehla, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD B. Soukup 74, č. 1/10, v levé části uprostřed papír natržen, při dolním okraji na několika místech lehounce natrženo, v horní části mimo tisk zašedlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na A…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Jandejsková

    (1947)

    Dívka s červenou růží

    Položka č.: 267776

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:38

    keramika, 25,5 x 15,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Motýl / Vesnice

    Položka č.: 268049

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:40

    tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Svíčka

    Položka č.: 268050

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:42

    tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Vesmírná kolize

    Položka č.: 268070

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:44

    lept, 1958, 6 x 5,8 cm, sign. DU František Peterka 58, papír při levém okraji ve spodní části nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    Položka č.: 268072

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:46

    dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    Položka č.: 268074

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:48

    dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze …

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Posselwhite

    Sir Richard Arkwright

    Položka č.: 268089

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:50

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • C. Cook

    Professor Wheatstone

    Položka č.: 268090

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:52

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    Sir Thomas Munro

    Položka č.: 268091

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:54

    mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Žena s drakem

    Položka č.: 268780

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:56

    suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na břehu

    Položka č.: 268851

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:58

    dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Sládek

    (1952)

    Dva muži

    Položka č.: 269420

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:00

    tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Fr. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    5. stav

    Položka č.: 269426

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:02

    lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Vzkříšení

    Položka č.: 270438

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:04

    litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU K. Beneš 90, č. 55/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Růže a čas

    Položka č.: 273966

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:06

    suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Sára Hájková

    (1904-1978)

    Snící

    Položka č.: 273974

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:08

    akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kosina

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 274051

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:10

    tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Norval Morrisseau

    (1932-2007)

    Treat Mother

    Položka č.: 274115

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:12

    serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Pešek

    (1900-1986)

    Zelená hora

    Položka č.: 274180

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:14

    olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Maják

    Položka č.: 274203

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:16

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    Položka č.: 274254

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:18

    suchá jehla, 40,2 x 16 cm, sign. DU N. Synecká, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radko Tomič

    (1905-1988)

    Dubrovník

    Položka č.: 274274

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:20

    pastel, křída, uhel, papír, 32,5 x 49 cm, sign. LD R. Tomič, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Juřena

    (1949)

    Uličník

    Položka č.: 274358

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:22

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Juřena

    (1949)

    Prší ?

    Položka č.: 274359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:24

    tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Velikonoční loupež

    Položka č.: 274360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:26

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Tajná skrýš

    Položka č.: 274378

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:28

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook