• David Linek

    (1973)

    Aero 500

    Položka č.: 178525

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:30

    reliéfní grafika, 2013, 17 x 23 cm, PD monogr. DL 2013, č. 1/777, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jana Reinerová

    Pozdní růže

    Položka č.: 182164

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:31

    litografie, 32,2 x 40,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 57/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 182165

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:32

    litografie, 32,6 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 64/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jana Reinerová

    U Kotalíka

    Položka č.: 182166

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:33

    litografie, 32,4 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 45/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Karlův most

    Položka č.: 182167

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:34

    litografie, 35,3 x 29,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jitka Hilská

    Světlo

    Položka č.: 182215

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:35

    akvarel, papír, 2014, 23 x 17,6 cm, sign. DU J. Hilská 2014, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jitka Hilská

    Stíny skutků

    Položka č.: 182216

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:36

    barevné tuže, akvarel, 2015, 39,1 x 31,6 cm, sign. LD Jitka Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

  • Bohunka Waageová

    Jablíčko

    Položka č.: 182278

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:37

    lept, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD B. Wagnerová 2006, č. 17/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohunka Waageová

    Jablíčko

    Položka č.: 182282

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:38

    lept, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD B. Waageová 2006, č. 15/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Sláma

    Slunečnice II

    Položka č.: 182303

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:39

    linoryt, 2005, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD M. Sláma 05, č. 12/24, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloš Sláma

    V trávě

    Položka č.: 182304

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:40

    linoryt, 2006, 10,5 x 10,5 cm, sign. PD M. Sláma 06, č. 10/20, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • Jana Bergerová

    Sv. Ludmila

    Položka č.: 182344

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:41

    lept, 1996, 14,5 x 12 cm, sign. PD Jana Bergerová 96, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Chrám

    Položka č.: 182531

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:42

    suchá jehla, 2000, 30 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 17/35, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pechar

    Libušina lázeň

    Položka č.: 182532

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:43

    suchá jehla, 2000, 31 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 12/20, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Vějíř

    Položka č.: 182913

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:44

    mezzotinta, 1990, 31,5 x 24 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 1990, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Eva Francová

    Odkaz II

    Položka č.: 183628

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:45

    lept/linoryt, 1998, 65,5 x 46,5 cm, sign. PD Eva Francová 98, č. 5/5, studium na SUPŠ v Brně a na PedF v Hradci Králové, členka Unie výtvarných umělců

  • Jan Šafránek

    Kukuřice na stonku

    Položka č.: 183783

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:46

    dřevořez, 1985, 42 x 29 cm, sign. PD J. Šafránek 1985, č. 12/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno V.

    Položka č.: 183784

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:47

    dřevořez, 1989, 40 x 32 cm, sign. PD Jan Šafránek 1989, č. 5/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohunka Waageová

    Pomněnky

    Položka č.: 187000

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:48

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 4/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Berany duc

    Položka č.: 188438

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:49

    linoryt, 2014, 60 x 42 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Ležící žena

    Položka č.: 188776

    Vyvolávací cena: 10.100 CZK (404 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:50

    olej, plátno, 1995, 61 x 80 cm, sign. PD J. Spěváček 95, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 10.100 CZK (404 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek pod keřem

    Položka č.: 189097

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:51

    linoryt, akvarel, 9,5 x 13 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Helena Vanišová

    Konec léta

    Položka č.: 189098

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:52

    linoryt, akvarel, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Helena Vanišová

    Letní večer

    Položka č.: 189099

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:53

    tempera, papír, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Zvědavost

    Položka č.: 189100

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:54

    kombinovaná technika, papír, 10,7 x 14,7 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, autorský tisk, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Helena Vanišová

    Tichá rozmluva

    Položka č.: 189106

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:55

    kombinovaná technika, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Helena Vanišová

    Léto

    Položka č.: 189107

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:56

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Helena Vanišová

    Koutek zahrádky VIII

    Položka č.: 189108

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:57

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Jana Reinerová

    Krmítko

    Položka č.: 189116

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:58

    litografie, 11 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/56, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    Položka č.: 189118

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:59

    litografie, 17,7 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)