Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Pieta

    Položka č.: 207219

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:12

    fotografie, 19,5 x 30,5 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Staroba - kontrasty města

    Položka č.: 207220

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:14

    fotografie, 19,5 x 30 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění

  • Svatopluk Klimeš

    4-5

    Položka č.: 210264

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:16

    kresba benátským ohněm, 2014, 57,5 x 57,5 cm, sign. DU Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Zvědavost

    Položka č.: 213092

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:18

    lept, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/1

  • Ivan Komárek

    Spící

    Položka č.: 213156

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:20

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bíle molo

    Položka č.: 213169

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:22

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Rittstein

    Loubí

    Položka č.: 214125

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:26

    litografie, 2000, 20 x 28,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 14/100, soupis Hédervári č. 124, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 214237

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Ševčíková

    Udivený svět

    Položka č.: 214238

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:30

    akvarel, sololit, 2009, 30,5 x 40 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Krkavci

    Položka č.: 214265

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:32

    litografie, 2015, 36,5 x 28 cm, sign. PD Martin Salajka 2015, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Kmen

    Položka č.: 215492

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:34

    lept, 2005, 18 x 13 cm, sign. DU V. Bláha, č. 2/5, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Znak 5

    Položka č.: 215494

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:36

  • Petr Ptáček

    Dívka a vzducholoď

    Položka č.: 215660

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:38

  • Eva Ševčíková

    Hvězdička

    Položka č.: 215678

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:40

    akvarel, sololit, 30 x 21 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Michael Rittstein

    Doma je doma

    Položka č.: 217307

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:42

    soubor 8 litografií, 19 x 24 cm, sign. na zadní straně souboru M. Rittstein, Edice Folio,svazek č. 4, výtisk č. 9 litografie vytiskl Vratislav Ševčík, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení No…

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jiřina Pálková

    Kočičí akt

    Položka č.: 217319

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:44

    koláž, papír, 1999, 6 x 6 cm, sign. PD J. Pálková, rám, vzadu autorský štítek s popisem

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jiřina Pálková

    Snění

    Položka č.: 217320

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:46

    koláž, papír, 2001, 10,5 x 8 cm, sign. PD J. Palková 01, rám, vzadu autorský štítek s popisem

  • Jiřina Pálková

    Letící sova

    Položka č.: 217321

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:48

    koláž, papír, 1993, 20,4 x 24 cm, sign. LD Pálková 93, pasparta, vzadu autorský štítek s popisem

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Olga Vychodilová

    J. Hrubý : "To jsou mé lásky"

    Položka č.: 217329

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:50

    lept, 12 x 9 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olga Vychodilová

    J. Hrubý : "To jsou mé lásky"

    Položka č.: 217330

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:52

    lept, 12 x 9 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Evropská I

    Položka č.: 217331

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:54

    sítotisk, 2007, 28 x 40 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/7

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Les

    Položka č.: 218755

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:56

    litografie, 2016, 39 x 60 cm, sign. PD Martin Salajka 2016, č. 37/50, žák prof. M. Rittsteina

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Česká sváča I.

    Položka č.: 218964

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 18:58

    akryl, dřevo, 2005, 88 x 60 cm, sign. DU L. Bradáček .3. 2005, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod Petřínem

    Položka č.: 220028

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 19:00

    litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.39/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Malostranské schody

    Položka č.: 220071

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 19:02

    litografie, 36 x 30,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží

    Položka č.: 220641

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 19:04

    olej, sololit, 61 x 22 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Život v domě

    Položka č.: 221116

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 19:06

    olej, sololit, 60 x 50 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zacloněná záře

    Položka č.: 221120

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 19:08

    kombinovaná, 20 x 17 cm, sign. DU N. Synecká, č. 12/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Novicka

    Položka č.: 223554

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 19:10

    olej, plátno, 2010, 55 x 46 cm, sign. PD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Oběd italský

    Položka č.: 223562

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2018 19:12

    akryl, dřevo, 2005, 88 x 60 cm, sign. DU L. Bradáček .3. 2005

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)