Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Vilgus

    (1944)

    Zahrada

    Položka č.: 233779

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:30

    serigrafie, 18 x 18 cm, sign. DU Karel Vilgus, PF 1983, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:31

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Loď

    Položka č.: 233899

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:32

    lept, 12,1 x 7,8 cm, sign. DU K. Šafář, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:33

    litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:34

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucien Dasselborne - Davril

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:35

    lept, akvatinta, 16,2 x 22 cm, sign. PD LDavril, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:36

    litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:36

    olej, plátno, 50 x 116 cm, Sign. LD Honomichlová, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 234372

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:37

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Koncert na mořském břehu

    Položka č.: 234404

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:38

    koláž, 1995, 24 x 15,5 cm, sign. LD Palková 95, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Letící sova

    Položka č.: 234405

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:39

    koláž, 1993, 20,5 x 24 cm, sign. LD Palková 93, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Portrét s červeným ptáčkem

    Položka č.: 234406

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:40

    koláž, 1977, 21,5 x 15 cm, sign. PD Palková 77, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Ze vzpomínek

    Položka č.: 234407

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:41

    koláž, 1978, 24 x 17 cm, sign. PD Palková 78, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Oriešková

    (1941)

    Apolon a múzy

    Položka č.: 234534

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:42

    litografie, 1993, 34 x 24 cm, sign. PD Petra Oriešková 1993, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Samohelová

    (1941)

    Ptáček

    Položka č.: 234638

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:43

    keramika, v. 11,5 cm, monogr. dole H.S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Kotyšan

    (1899-?)

    Děti pozorující vlaštovky

    Položka č.: 234962

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:44

    akvarel, běloba, papír, 31,5 x 20 cm, sign. PD C Kotyšan, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:45

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:46

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:47

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:48

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:49

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:50

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Rada

    (1926-2007)

    Akt

    Položka č.: 234988

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:51

    suchá jehla, 1967, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Miroslav Rada 67, č. 62/100, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kollman

    (1947)

    Bojovníci

    Položka č.: 234989

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:52

    akvarel, uhel, papír, 2011, 59,5 x 41 cm, sign. LD František Kollman 2011, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara, soukromě studoval u akademického malíře Zdeňka Buriana

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:53

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Jitka Měřičková

    Položka č.: 235982

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:54

    dřevoryt, 1950, 11,9 x 6,3 cm, PD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boxer

    Položka č.: 236407

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:55

    olej, sololit, 41 x 27 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Cyklista

    Položka č.: 236408

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:56

    olej, plátno, 44 x 29 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Závodní dvojskif

    Položka č.: 236409

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:57

    olej, plátno, 34 x 70 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Atlet

    Položka č.: 236410

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:58

    olej, plátno, 34 x 60 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook