• Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 218765

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:57

    litografie, 33 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/73

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiřina Pálková

    Objekt s motýlem

    Položka č.: 218962

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:58

    dřevo, v. 24 cm cm, značeno v podstavci J. W. Pálková

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa

    Položka č.: 218980

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:59

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 50/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Jaffa

    Položka č.: 218981

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:00

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 17/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    S láskou

    Položka č.: 219884

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:01

    lept, suchá jehla, 35,5 x 29 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pevná pasparta

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karel IV.

    Položka č.: 219885

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:02

    lept, suchá jehla, 29 x 39,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 84., č.6/150

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 223582

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:03

    sítotisk, 2016, 28,3 x 20 cm, sign. PD Mulač 2016, č. 4/10

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 223583

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:04

    suchá jehla, 2016, 20 x 14 cm, sign. PD Mulač 2016, č. 4/36

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Salome

    Položka č.: 223584

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:05

    litografie, 2009, 12,4 x 26,8 cm, sign. PD Mulač 2009, č. 12/13

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 223585

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:06

    suchá jehla, 2016, 20 x 14 cm, sign. PD Mulač 2016, autorský tisk

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Položka č.: 223586

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:07

    sítotisk, 19,7 x 28,7 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Dekor

    Položka č.: 223587

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:08

    sítotisk, 19,5 x 26,5 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Danzig

    (1995)

    Ležící, spící

    Položka č.: 224500

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:09

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 30 x 40 cm, sign. vzadu Danzig

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Aleš Svoboda

    System 25XT3 17-03-18

    Položka č.: 224589

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:10

    sítotisk,papír, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Aleš Svoboda 2017, č.16/18

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Aleš Svoboda

    System 25XT3 17-04-27

    Položka č.: 224590

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:11

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 225091

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:12

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD R. Mužíková, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    České středohoří

    Položka č.: 225092

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:13

    akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD R. Mužíková O8, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Petr Ptáček

    Texaco

    Položka č.: 225336

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:14

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Podzim

    Položka č.: 225338

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:15

    olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Položka č.: 225988

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:16

    olej, plátno, sololit, 2006, 39 x 39,5 cm, sign. PD Mühlbauer 06, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Luční květy

    Položka č.: 226957

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:17

    olej, plátno, 2007, 40 x 40 cm, sign. PD Z. M. Nováková 07, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

  • Jan Otava

    (1950)

    Taneční zábava

    Položka č.: 227093

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:18

    lept, 16 x 17 cm, sign. PD Jan Otava, č. 16/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Okraj lesa

    Položka č.: 227330

    Vyvolávací cena: 8.150 CZK (326 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:19

    olej, plátno, sololit, 2006, 40 x 35 cm, sign. PD Mühlbauer, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.150 CZK (326 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 1

    Položka č.: 227654

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:20

    pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 3

    Položka č.: 227655

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:21

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany

  • Eva Vlasáková

    Milovníci zvířat

    Položka č.: 228607

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:22

    kombinovaná technika, papír, 49,5 x 39 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 17/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Peňouzek na řeťouzek

    Položka č.: 228617

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:23

    litografie, 2006, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2006, č. 52/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Lesa stíny stínat může,

    Položka č.: 228618

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:24

    litografie, 2008, 49 x 33 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 43/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Jana Procházková

    (1975)

    ...2018

    Položka č.: 228626

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:25

    akryl, plátno, 2018, 30 x 30 cm, sign. DU Jana Pro 2018, rám, studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

  • Jana Procházková

    (1975)

    Modře

    Položka č.: 228627

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:26

    akryl, plátno, 2018, 80,2 x 90,5 cm, sign. DU Jana Pro 2018, studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)