• Karel Jerie

    Modrásek

    Položka č.: 218970

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:45

    litografie, 2009, 38 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 39/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Kampa

    Položka č.: 218980

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:46

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 50/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Jaffa

    Položka č.: 218981

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:47

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 17/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jana Reinerová

    Keř v Jeruzalémě

    Položka č.: 218983

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:48

    litografie, 34,5 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/66, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    Položka č.: 219631

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:49

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Tomáš Bím

    Ďáblovy koule

    Položka č.: 219634

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:50

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 04, č. 1/69, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    S láskou

    Položka č.: 219884

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:51

    lept, suchá jehla, 35,5 x 29 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pevná pasparta

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karel IV.

    Položka č.: 219885

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:52

    lept, suchá jehla, 29 x 39,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 84., č.6/150

  • Michael Rittstein

    WC Ženy

    Položka č.: 220644

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:53

    sítotisk , 1980, 25 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 17/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Jan Sytař

    (1976)

    We are emo

    Položka č.: 220658

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:54

    akryl, plátno, 2007, 49,5 x 40,5 cm, sign. vzadu Sytař 07, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Jana Reinerová

    Palma na Křížové cestě

    Položka č.: 220666

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:55

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Synagoga v Maiselovce

    Položka č.: 220667

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:56

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    Položka č.: 220668

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:57

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Ženeva

    Položka č.: 220669

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:58

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Jana Reinerová

    Vinárna u Lorety

    Položka č.: 220671

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:59

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vhled do zahrady Německého velvyslanectví

    Položka č.: 220672

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:00

    litografie, 34,5 x 27,5 cm, č. 25/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 220673

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:01

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 35/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Rodný kraj G. Mahlera

    Položka č.: 220675

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:02

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Slavný park v Jeruzalémě

    Položka č.: 220676

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:03

    litografie, 33 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vila Richarda Wagnera

    Položka č.: 220677

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:04

    litografie, 33 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Kašna (Německo)

    Položka č.: 220678

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:05

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 220679

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:06

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Roh Liliovky

    Položka č.: 220680

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:07

    litografie, 37,5 x 32 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 27/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zimní most

    Položka č.: 220681

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:08

    litografie, 35 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Miroslav Mužík

    Železná ruda Špičák

    Položka č.: 220709

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:09

    akryl, plátno, 2008, 60 x 90 cm, sign. PD Mužík 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    V parku

    Položka č.: 220710

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:10

    akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign PD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Ulice

    Položka č.: 220711

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:11

    akryl, plátno, 2007, 70 x 50 cm, sign. LD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

  • Miro Požár

    Žena s pérem

    Položka č.: 220712

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:12

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD MP 2017

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 223574

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:13

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Cestou k Hradčanskému náměstí

    Položka č.: 223575

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:14

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.1/53, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě