• Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:52

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180254

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:53

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Silák (PF 1979)

    Položka č.: 180260

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:54

    glazovaná keramika, 11,5 x 10 cm, uprostřed zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    Položka č.: 181739

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:55

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Zhoř

    Horské chalupy v zimě

    Položka č.: 181745

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:56

    kvaš, papír, 1986, 13,5 x 19 cm, sign. PD Zhoř František 86, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Vesnice s kostelem

    Položka č.: 181755

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:57

    tempera, papír, 29 x 39 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    Položka č.: 183765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Křeček - Jituš

    Hluboczek Wielki

    Položka č.: 183937

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:59

    tužka, papír, 1939, 31,5 x 50,5 cm, sign. PD K. Jituš, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:00

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Trojicko-sergijevská lávra nedaleko Moskvy

    Položka č.: 185290

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:01

    mědirytina, 11,7 x 15,2 cm, PD značeno v desce A.H. Payne, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 185291

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:02

    tužka, akvarel, papír, 49 x 31,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Konůpek

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:03

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    Položka č.: 186086

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:04

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:05

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:06

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Mísa s třešněmi

    Položka č.: 187567

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:07

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 40/60, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Krajina s kameny

    Položka č.: 187568

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:08

    litografie, 32,3 x 43 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, rám, č. 62/87, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 187979

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:09

    litografie, 1958, 33,5 x 45 cm, sign. PD K. Oberthor 58, rám, č. 53/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:10

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:11

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Maska

    Položka č.: 191492

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:12

    litografie, 53,5 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, rám, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na poli

    Položka č.: 196141

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:13

    dřevoryt, 25 x 34,5 cm, monogr. v desce LD A.M., zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Běs

    Položka č.: 196143

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:14

    serigrafie, 1981, 51,6 x 40,5 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 17/29, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Vávra

    Kůň s povozem

    Položka č.: 196526

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:15

    pastel, papír, 1925, 25 x 20,5 cm, sign. PD Vávra Paříž 1925, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Akt ženy

    Položka č.: 198059

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:16

    litografie, 1942, 28 x 20 cm, sign. LD j. Obrovský 1942, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

  • Ernst Deutsch

    Ranní pošta

    Položka č.: 198603

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:17

    tuš, papír, 26 x 14 cm, sign. LD Deutsch, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Položka č.: 198626

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:18

    olej, překližka, 29 x 41 cm, sign. PD VPučelík, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 198846

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:19

    olej, sololit, 1970, 38 x 59,5 cm, sign. PD J. Pavlík 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Trnka

    (1924-1986)

    Kytice růží

    Položka č.: 198901

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:20

    pastel, papír, 44 x 28 cm, rám, vzadu štítek s popisem a věnování, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen JUV

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199093

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:21

    lept, 1964, 27,6 x 22,5 cm, sign. PD Jan Mehl 1964, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)