• Helena Vanišová

    Konec léta

    Položka č.: 189098

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:30

    linoryt, akvarel, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Helena Vanišová

    Letní večer

    Položka č.: 189099

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:32

    tempera, papír, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Zvědavost

    Položka č.: 189100

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:34

    kombinovaná technika, papír, 10,7 x 14,7 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, autorský tisk, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Helena Vanišová

    Tichá rozmluva

    Položka č.: 189106

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:36

    kombinovaná technika, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Helena Vanišová

    Léto

    Položka č.: 189107

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:38

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Helena Vanišová

    Koutek zahrádky VIII

    Položka č.: 189108

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:40

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Jana Reinerová

    Krmítko

    Položka č.: 189116

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:42

    litografie, 11 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/56, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    Položka č.: 189118

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:44

    litografie, 17,7 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Loreta v noci

    Položka č.: 189119

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:46

  • Jana Reinerová

    Hrázděný dům

    Položka č.: 189121

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:48

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa v noci

    Položka č.: 189122

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:50

    litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 66/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek v lese

    Položka č.: 189222

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:52

  • Helena Vanišová

    Umírající pták a žlutý mrak

    Položka č.: 189446

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:54

    olej, plátno, 30,5 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Letní noc

    Položka č.: 189454

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:56

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 191040

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:58

    mezotinta, 8 x 6 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 16/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Miloš Sláma

    Zahrady I

    Položka č.: 191105

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:00

    linoryt, 2005, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD M. Sláma 05, č. 37/40, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jana Bergerová

    Přání I

    Položka č.: 191124

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:02

    suchá jehla, 2004, 4 X 4 cm, sign. PD J. Bergerová 04, č. 44/100

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Sokolovna

    Položka č.: 191132

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:04

    suchá jehla, 8 x 6 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 101/200, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Jednorožec

    Položka č.: 191133

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:06

    suchá jehlasuchá jehla, 8 x 5,5 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, aut. tisk, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Nautilus

    Položka č.: 191134

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:08

    mezotinta, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 65/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Andrej Kostič

    Pianistka

    Položka č.: 191160

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:10

    suchá jehla, 9 x 8 cm, sign. PD Andrej S.K., č. 16/50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Mocek

    Položka č.: 195215

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:12

    tuš, papír, 1969, 28,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 69, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Dalibor Smutný

    (1926-1991)

    Svlačec III

    Položka č.: 196025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:14

    mezzotinta, 2004, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD Smutný 2005, č. 5/30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka II.

    Položka č.: 196488

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:16

    kombinovaná technika, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ladislav Gandl

    (1919-1992)

    Položka č.: 200179

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:18

    olej, plátno, 76 x 55,5 cm, rám

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 203006

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:20

    mezzotinta, 1996, 8 x 13 cm, sing. PD D. Smutný, č. 12/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Zahradník

    Položka č.: 203734

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:22

    dřevoryt, 1926, 24 x 33,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, na papíře zažloutlé skvrny, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ladislav Kuklík

    Košilka

    Položka č.: 204549

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:24

    grafický list, 1982, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 2/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Kuklík

    Záda III.

    Položka č.: 204550

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:26

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jiří Načeradský

    Údiv

    Položka č.: 204573

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:28

    litografie, 2010, 26,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)