• Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána zapomenutého vítězství (Cyklus Brány)

    Položka č.: 189490

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:56

    barevná litografie, 1986, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 86, č. 6/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek u Jana Muchy

    Položka č.: 190340

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:57

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Ivan Novosad

    Andělé

    Položka č.: 190859

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:58

    linořez, 2010, 18 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 20/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Brázdy

    Položka č.: 190860

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:59

    linořez, 2010, 14,5x15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 27/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Centralpark

    Položka č.: 190861

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:00

    linořez, 2014, 20 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 20/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Čarodějky

    Položka č.: 190862

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:01

    linořez, 2012, 16,5 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 17/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Diamanty

    Položka č.: 190864

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:02

    linořez, 2009, 18 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 15/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Položka č.: 191389

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:03

    litografie, 2015, 13,5 x 11 cm, sign. PD Jelen 2015, č. 19/19, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Don Qujjote

    Položka č.: 191394

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:04

    litografie, 2010, 23 x 22 cm, sign. PD Jelen 2010, č. 82/201, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Petr Štengl

    Triptych

    Položka č.: 191841

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:05

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Svoboda

    Úryvek ornamentu

    Položka č.: 194791

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:06

    olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD Svoboda, rám

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Marek Fexa

    Být či nebýt?

    Položka č.: 195163

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:07

    kombinovaná technika, papír, 2005, 48 x 60 cm, sign. PD Fexa 05, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Mocek

    Deníkový záznam III.

    Položka č.: 195209

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:08

    fix, papír, 1970, 20 x 28,5 cm, sign. LD Mocek 29.9.71, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Mocek

    Deníková záznam II.

    Položka č.: 195213

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:09

    perokresba, papír, 1970, 19 x 18,5 cm, sign. DU Mocek 27.9.70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Jiří Mocek

    Studie

    Položka č.: 195216

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:10

    tuš, papír, 1970, 6,5 x 31 cm, sign. DU Mocek 11.2.70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    Z cyklu " Vztahy"

    Položka č.: 195569

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:11

    uhel. papír, 70 x 100 cm

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    Položka č.: 195571

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:12

    křída, papír, 70 x 100,5 cm, sign. vzadu Lukáš Trnka 2013

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Křížová cesta III.

    Položka č.: 196005

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:13

    olej, plátno, 2010, 58,5 x 50 cm, sign. PD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 6.

    Položka č.: 196938

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:14

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 8.

    Položka č.: 196939

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:15

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trubač

    Položka č.: 199010

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:16

    lavírovaná tuš, papír, 1995, 13 x 9 cm, sign. LD Kasal 95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 199067

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:17

    kombinovaná technika, papír, 2010, 13 x 8 cm, sign. PD J. Kasal 010

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Olga Vychodilová

    Loď ve větru - negativ

    Položka č.: 199641

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:18

    lept, papír, 2008, 20 x 14,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č.49/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    Položka č.: 199642

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:19

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    K.Čapek - Hordubal

    Položka č.: 199645

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:20

    kombinovaná technika, papír, ilustrace, 20,5 x 17 cm, sign. PD Leo Vaniš 07, vzadu popsáno autorem, člen Sdružení výtvarníků ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Milan Staněk

    Starý splav

    Položka č.: 199650

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:21

    suchá jehla, 1991, 25,5 x 39 cm, sign. PD M. Staněk 91, č. 6/25, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Libor Veselý

    bez názvu

    Položka č.: 199657

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:22

    olej, plátno, 2007, 95 x 95 cm, sign. vzadu L. VESELÝ 2007

    Aktuální cena: 9.900 CZK (396 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Hora

    Položka č.: 199665

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:23

    litografie, 2016, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Srdce

    Položka č.: 199964

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:24

    litografie, 1972, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, P.F. 1972, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Posmrtná kočka

    Položka č.: 201597

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:26

    kombinovaná technika, papír, sololit, 2007, 84 x 59 cm, monogr. vzadu B. J. 2007, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality …