• Helena Vanišová

    Posed

    Položka č.: 122056

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:30

    olej, sololit, 22 x 22 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Helena Vanišová

    Krajina s cypřišem

    Položka č.: 122057

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:33

  • Jiří Eduard Hermach

    Kostelní věž

    Položka č.: 122647

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:36

    olej, plátno, 55 x 38 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Alois Nožička

    Jizva

    Položka č.: 124182

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:39

    digitální fotografie, 2003, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2003, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Anatomie

    Položka č.: 125112

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:42

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 44/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Křídla květu

    Položka č.: 125115

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:45

    litografie, 15 x 22,5 cm, sign. PD Fiala, č. 42/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • František Hubatka

    Mimozemšťan

    Položka č.: 125400

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:48

    pastel, papír, 2005, 70 x 50 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Ultrafán z papírového filmu "O Markétce"

    Položka č.: 126127

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:51

    kombinovaná technika, papír, 49 x 36 cm, ultrafán k filmu "O Markétce", ČsT, v zadu razítko "z pozůstalosti Miloše Nolla", žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Systém II.

    Položka č.: 126509

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:54

    barevná akvatinta, 2010, 20 x 25 cm, monogr. PD JH 2010, č. 1/30

  • Ivan Novosad

    Ptáček

    Položka č.: 126615

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:57

    akryl, deska, 2005, 27,5 x 39,5 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Novosad

    Tribunál

    Položka č.: 126619

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:00

    akryl, deska, 2008, 30 x 55 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Položka č.: 128530

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:03

    barevná akvatinta, 2010, 7 x 10 cm, monogr. PD JH 2010, č. 1/30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Votruba

    This way !

    Položka č.: 133049

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:06

    litografie, 42 x 29 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Jiří Votruba

    Kero Kitagawa /rough/

    Položka č.: 133050

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:09

    litografie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Modrý polštář

    Položka č.: 133648

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:12

    akryl, plátno, 2013, 50 x 69,5 cm, sing. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Plavec

    Položka č.: 136430

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:15

    serigrafie, 2013, 61 x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 3/4

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Sklep

    Položka č.: 136431

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:18

    serigrafie, 2013, 43,5 x 61 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 1/2

  • Alois Nožička

    Denní můra

    Položka č.: 138191

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:21

    koláž - laserprint, 1970-75, 14,5 x 19 cm, sign. Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 164147

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:24

    litografie, 1991, 37 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 9/60, soupis Hédervári č. 99, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Votruba

    Art today

    Položka č.: 165655

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:27

    sítotisk, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 165728

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:30

    litografie, 43 x 54,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, 75/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Monsieur Bob

    Položka č.: 165729

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:33

    litografie, 21,5 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 61/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Nožička

    Z depozitáře

    Položka č.: 171777

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:36

    digitální fotografie, 1999, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1999, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    27 psů

    Položka č.: 171778

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:39

  • Alois Nožička

    Cestou dovnitř

    Položka č.: 171779

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:42

    digitální fotografie, 2007, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2007, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Abstrakce

    Položka č.: 173605

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:45

    suchá jehla, papír, 1967, 32 x 23 cm, sign. PD J. Klápště 1967, č. 4/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

  • Jana Reinerová

    Skotsko

    Položka č.: 177359

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:48

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Anglie

    Položka č.: 177360

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:51

    litografie, 13 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Helena Vanišová

    Rozkvétání

    Položka č.: 180765

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:54

    olej, lepenka, 18 x 20 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Miloš Sláma

    Květa v zahradě

    Položka č.: 182085

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:57

    linoryt, 2004, 25 x 25 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 11/12, vzadu autorský štítek s popisem, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)