Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

  • Josef Dudek

    Káťa a draci

    Položka č.: 196184

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:20

    lept, suchá jehla, mezzotinta, 1995, 10,1 x 8,2 cm, sign. PD Dudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludvík Vacek

    Mezilesí

    Položka č.: 196185

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:25

    litografie, 1998, 17,3 x 12,4 cm, sign. PD Ludvík Vacek 98, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Kostel

    Položka č.: 196934

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:30

    lept, 12 x 8,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Žena a víno

    Položka č.: 198295

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:35

    dřevoryt, 22,7 x 12,3 cm, sign. PD L Rusek

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Položka č.: 199530

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:40

    lept, 8,5 x 17,1 cm, sign. PD Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 199533

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:45

    lept, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD C.Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Sidonie

    Položka č.: 199534

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:50

    litografie, 18 x 11,2 cm, sign. PD V. Fiala, č. 20/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Vladyka Mikuláš

    Položka č.: 199535

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 13:55

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Walter F. Brems

    Položka č.: 200818

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:00

    tisk, 11,2 x 22,1 cm, sign. DU WFBrems, PF 1991, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Robert Langbein

    Kytice růží

    Položka č.: 200916

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:05

    lept, 12,8 x 5,3 cm, sign. PD Rob. Langbein, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Erik Dráb

    (1994)

    Free Tibet

    Položka č.: 201105

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:10

    suchá jehla, 2016, 15 x 20 cm, sign. PD Dráb 2016, č. 12/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Erik Dráb

    (1994)

    Kl´úč

    Položka č.: 201107

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:15

    suchá jehla, 2016, 11,4 x 23,2 cm, sign. PD Dráb 16, č. 12/23, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Muž s korunou

    Položka č.: 201825

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:20

    suchá jehla, 1986, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Jemelková 86, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Zahrada

    Položka č.: 201826

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:25

    litografie, 1987, 12,4 x 18,3 cm, sign. DU Albich 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID79 Historie příhozu

  • Boleslav Wenberg

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 201830

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:30

    lept, 1973, 23,7 x 18,4 cm, sign. PN Wenberg 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Portrét herce Národního divadla

    Položka č.: 206193

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:35

    kresba na skle, tužka, 1951, 28,2 x 22,5 cm, monogr. PD V.S. 15 X. 1951, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Z právnické knihovny JUDr. Davida Tellera

    Položka č.: 207906

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:40

    reprodukce, 17 x 11,4 cm, sign. PD v tisku Konůpek 24, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Wenig

    (1910-1972)

    Violoncellista

    Položka č.: 207916

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:45

    litografie, 1961, 18,8 x 13 cm, sign. DU Jan Wenig 61, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindřich Helekal

    Dojička

    Položka č.: 207926

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:50

    lept, 24,7 x 31,8 cm, sign. PD J. Helekal, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 14:55

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 207944

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:00

    dřevoryt, 18,2 x 12,1 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:05

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Dívka květina

    Položka č.: 210654

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:10

    suchá jehla, 13,7 x 9 cm, sign. DU fremund, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 211305

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:15

    olej, papír, 9,5 x 22,5 cm, sign. LD JDlabal, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Stehlík

    (1912-1985)

    Rybník

    Položka č.: 213144

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:20

    litografie, 15,1 x 32,6 cm, sign. PD KarStehlík, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u Oldřicha Pejši v Milevsku, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích, funkcionář Svazu českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dana Stehlíková

    Sen českých archeologů

    Položka č.: 213660

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:25

    lept, 1987, 14,9 x 15 cm, sign. PD Dana Stehlíková 1987, č. 28/30, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 213664

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Veduta

    Položka č.: 213665

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:35

    lept, 18 x 7,5 cm, sign. PD KŠafář, č. 15/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Cesta života

    Položka č.: 213666

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:40

    lept, 14,5 x 6,7 cm, sign. PD KŠafář, č. 36/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Hana Čápová

    Rytíř

    Položka č.: 213669

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:45

    lept, 2004, 14,1 x 9,5 cm, sign. PD Hana Čápová 2004, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)