• Ludmila Jiřincová

    Potemnělý les (Ex libris VG)

    Položka č.: 191002

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:56

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ivana Lomová

    Slavná Nemesis

    Položka č.: 191020

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:58

    litografie, 2005, 29,5 x 21 cm, sign. PD Ivana Lomová 2005, č. 52/65, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Danakta

    Položka č.: 191034

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:00

    lept, 2005, 15 x 9,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Sen

    Položka č.: 191127

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:02

    lept, 10 x 7,5 cm, sign. PD Olga Čechová, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Břetislav Charwot

    Květ

    Položka č.: 191128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:04

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/5, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Položka č.: 191129

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:06

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/6, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Bez Názvu

    Položka č.: 191130

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:08

    dřevoryt, 2002, 11 x 7,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 1/8, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Strahovská brána

    Položka č.: 191174

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:10

    litografie, 7 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 140/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Noha

    Položka č.: 191396

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:12

    litografie, 2004, 38 x 27 cm, sign. PD Jelen 2004, č. 90/185, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Vladimír Gebauer

    Znaky

    Položka č.: 193052

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:14

    uhel, papír, 1993, 27 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 93, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Gebauer

    Bažina

    Položka č.: 193053

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:16

    kombinovaná technika, papír, 2008, 29 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 08, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Kaple mořských poutníků

    Položka č.: 194466

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:20

    dvoubarevné litografie, 1988, 32 x 42,5 cm, sign. PD Luňák 88, č. 4/60

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Mocek

    Boží muka

    Položka č.: 195210

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:22

    akvarel, tuš, papír, 1965, 8,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Mocek

    Dav

    Položka č.: 195211

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:24

    pero, tuš, papír, 1965, 17 x 11,5 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Ivan Kováčik

    Ryby

    Položka č.: 196573

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:26

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 39/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Fall of life Island

    Položka č.: 196575

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:28

    kombinovaná technika, papír, 2005, 18,5 x 27,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005, autorský tisk

  • Emma Srncová

    Anděl s čertem v těle

    Položka č.: 196606

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:30

    litografie, 2010, 27,5 x 21 cm, sign. PD Ema Srncová 2010, č. 53/99

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Ivan Kováčik

    New York I

    Položka č.: 196711

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:32

    lept, 2005, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 05, autorský tisk

  • Eva Šlachtová

    (1929-a)

    Noc

    Položka č.: 199647

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:34

    lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 15/150

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4519 Historie příhozu

  • Jan Antonín Pacák

    Listopad

    Položka č.: 199959

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:36

    litografie, 1996, 24 x 17,5 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 96

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dva stromy

    Položka č.: 200149

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:38

    olej, sololit, 41 x 121 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Práce a odpočinek

    Položka č.: 202615

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:40

    lept, 34,2 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 42/80, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

  • Tomáš Hřivnáč

    Příležitost

    Položka č.: 203013

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:42

    suchá jehla, 2001, 5 x 4 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 01, č. 8/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Ha - ha

    Položka č.: 203026

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:44

    serigrafie, 2005, 60 x 50 cm, sign. PD B. Ovčáčková 2005, č. 24/30, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Camino IV

    Položka č.: 203036

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:46

    akvatinta, 2006, 55,5 x 33 cm, monogr. PD JH 06, č. 2/20

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Běžkyně

    Položka č.: 203039

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:48

    tuš, papír, 16 x 9 cm, sign. LD Lipowski

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Ženské křivky I

    Položka č.: 203040

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:50

    tuš, papír, 21 x 9 cm, sign. PD Lipowski

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Audience

    Položka č.: 204587

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:52

    litografie, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Fiala, č. 17/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Spolu

    Položka č.: 204588

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:54

    litografie, 21 x 17 cm, sign. PD Fiala, č. 16/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Dva světy

    Položka č.: 204589

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 18:56

    litografie, 14 x 17,5 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka