• Renata Mužíková

    (1973)

    Ulice

    Položka č.: 220711

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:16

    akryl, plátno, 2007, 70 x 50 cm, sign. LD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Miro Požár

    Žena s pérem

    Položka č.: 220712

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:17

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD MP 2017

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Miroslav Pesch

    Madonna ve skalách

    Položka č.: 223581

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:18

    litografie, 26,5 x 35,7 cm, sign. PD Miroslav Pesch, č. 5/8

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 223835

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:19

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 225083

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:20

    tisk z výšky, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Rákosí

    Položka č.: 225084

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:21

    reliéfní grafika, 2003, 21,1 x 28,2 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Položka č.: 225332

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:22

    koláž, papír, 1991, 14 x 9 cm, sign. LD Noll 91, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Michal Machat

    (1963)

    Kůn 03

    Položka č.: 226380

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:23

    digital print, 2003, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Machat 03, č. 2/12, studium SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského, J. Svobody a V. Kopeckého na VŠUP v Praze, studium na sklářské škole v Seattlu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Dva s okny

    Položka č.: 226949

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:24

    suchá jehla, 2005, 18 x 13,5 cm, sign. PD Jan Otava 2005, č.4/10, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Noční okno

    Položka č.: 226950

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:25

    měkký kryt, 2000, 17 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č.8/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domeček

    Položka č.: 226953

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:26

    litografie, 2005, 35 x 22,5 cm, sign. PD Jelen 2005, č. 150/172, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Tomáš Hřivnáč

    Hlavní důvody

    Položka č.: 227089

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:27

    akvatinta, suchá jehla, 1999, 29 x 19,5 cm, sign. PD Tomáš 99, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Pražské okno

    Položka č.: 227091

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:28

    kombinovaná technika, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 82, II. 73/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dan Trantina

    Lodičky

    Položka č.: 227149

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:29

    olej, plátno, 2005, 40 x 30 cm, monogr. vzadu D 05, vzadu razítko: Vystaveno v galerii Vltavín, Praha, 2006, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Starý mim

    Položka č.: 227182

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:30

    lept, suchá jehla, 2012, 31,5 x 25 cm, sign. PD J. Šerých 2012, autorský tisk, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura …

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Ferie dětství

    Položka č.: 227183

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:31

    lept, suchá jehla, 2012, 31,5 x 25 cm, sign. DU J. Šerých 2012, autorský tisk, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura …

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Z římského karnevalu Nectora Berlioze

    Položka č.: 227184

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:32

    lept, suchá jehla, 2012, 31,5 x 25 cm, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovského, člen SČVU Hollar,…

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Nabídka

    Položka č.: 227514

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:33

    pérovka, papír, 1995, 13 x 19 cm, sign. LD Noll 95, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 227644

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:34

    Aktuální cena: 3.750 CZK (150 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    UFO Pirates

    Položka č.: 227652

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:35

    akryl, plátno, 2007, 27 x 30,5 cm, sign. vzadu Sytař 07, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Hanka

    Položka č.: 228605

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:36

    olej, plátno, 2007, 30 x 25 cm, sign. LD Cerha V. 2007

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Podivná planeta

    Položka č.: 228610

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:38

    dřevořez, 2007, 8,5 x 12 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Pyšná květina

    Položka č.: 228611

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:39

    dřevořez, 2008, 12 x 9 cm, sign. PD Martin Manojlín 2008, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada V

    Položka č.: 228615

    Vyvolávací cena: 590 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:40

    lept, 1981, 30 x 48 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 5/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    20 minut mezi slánkou a kanastou

    Položka č.: 228619

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:41

    kombinovaná technika, plátno, 2009, 41 x 27 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Obývací nepokoje

    Položka č.: 228620

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:42

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Západ slunce nad městem

    Položka č.: 228979

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:43

    dřevořez, 2005, 8,5 x 10 cm, sign. PD Martin Manojlín 2005, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Krajina s duhou

    Položka č.: 228980

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:44

    dřevořez, 2004, 13 x 14 cm, sign. PD Martin Manojlín 2004, č. 46/50, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Lovci duchů

    Položka č.: 228982

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:45

    olej, plátno, 2006, 41 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Rodokmeny stehů

    Položka č.: 228984

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:46

    kombinovaná technika, plátno, kapa, 2009, 29 x 31 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09