• Karel Svolinský

    Dívka v šátku

    Položka č.: 230097

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:02

    akvarel, papír, 29 x 21,5 cm, PD monogr. KS, pasparta, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 230098

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:03

    olej, karton, mezi 1925-1930, 35 x 41,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 230099

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:04

    olej, karton, mezi 1925-1930, 28 x 37,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Horská krajina

    Položka č.: 230100

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:05

    olej, karton, mezi 1925-1930, 28,5 x 37,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svaz…

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Tráva

    Položka č.: 230101

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:06

    olej, plátno, 1946, 81 x 65 cm, sign. LD J. W. Mezerová 1946, rám, na zadní straně štítek autorky s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Na louce

    Položka č.: 230102

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:07

    olej, plátno, 40. léta 20. století, 35 x 27,1 cm, sign. LD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 230103

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:08

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Na podzim

    Položka č.: 230104

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:09

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    Položka č.: 230105

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:10

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 230106

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:11

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    Položka č.: 230107

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:12

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Položka č.: 230108

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:13

    olej, karton, 44 x 14 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Náves- Staré stodoly

    Položka č.: 230109

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:14

    olej, karton, 23 x 48 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Kapradí

    Položka č.: 230110

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:15

    olej, plátno, karton, 1963, 64 x 48,5 cm, sign. PD Lev 63, rám, vzadu popsáno autorem a věnování: Za přátelské vztahy na vzpomínku J. Foltinskému věnuje Lev Šimák 1977, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda …

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Kytice růží

    Položka č.: 230111

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:16

    olej, karton, 76,5 x 53 cm, sign. LD V. Pavlík, rám, poškozený rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Holešínský

    (1917-1984)

    Borovice

    Položka č.: 230112

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:17

    olej, překližka, 89 x 141 cm, sign. LD Holešínský, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 230113

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:18

    olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o sp…

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová

    (1821-1902)

    Položka č.: 230114

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:19

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dvojice

    Položka č.: 230115

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:20

    tuš, papír, 1926, 39 x 53 cm, monogr. LD P. K. 26, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Paříž

    Položka č.: 230116

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:21

    pastel, papír, 1937, 46 x 58 cm, sign. PD Karel Votlučka 1937, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Otakar Kubín

    (1883-1969)

    Položka č.: 230117

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:22

    tužka, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Coubine, Antikvariát Ostrovní

  • Otakar Kubín

    (1883-1969)

    Položka č.: 230118

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:23

    tužka, papír, 23 x 30,5 cm, sign. PD O. Coubine, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Lávová pole II

    Položka č.: 230119

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:24

    kombinovaná technika, papír, 1994, 21 x 28 cm, sign. PD BKopecký, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    Položka č.: 230120

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:25

    kombinovaná technika, papír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    Položka č.: 230121

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:26

    kombinovaná technika, papír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Položka č.: 230122

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:27

    kombinovaná technika, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martině! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Tatry

    Položka č.: 230123

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:28

    kombinovaná technika, papír, 1982, 18 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Mé vzácné přítelkyni Olze Skružné Její Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Miroslav Troup

    (1917-1993)

    Ptáci

    Položka č.: 230124

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:29

    akvarel, papír, 32,3 x 26,5 cm, sign. DU Troup, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 230125

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:30

    akvarel, papír, 32 x 26,5 cm, sign. DU Troup, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Miroslav Troup

    (1917-1993)

    Tvář

    Položka č.: 230126

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:31

    pastel, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Troup, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)