Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Vysvodoď nás, pane!

    Položka č.: 208231

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:02

    linoryt, 18,3 x 27,5 cm, lehce zažloutlý, přeložený, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Jan Čumpelík

    (1895-1956)

    Zasněná

    Položka č.: 208300

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:04

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1978)

    Postava ženy

    Položka č.: 208301

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:06

    litografie, 24 x 13 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise a V. Nechleby

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    Položka č.: 208303

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:08

    lept, 17,5 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6620 Historie příhozu

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Veronika

    Položka č.: 208305

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:10

    linoryt, 1980, 16,5 x 17,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 80, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Brána

    Položka č.: 208308

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:12

    dřevoryt, 11,7 x 7,4 cm, sign. PD Pavel Šimon, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sochy

    Položka č.: 208330

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:14

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Steiner

    Západ slunce

    Položka č.: 208398

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Karoch

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 208472

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:22

    olej, sololit, 23 x 27 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v plášti a klobouku

    Položka č.: 208726

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:24

    kvaš, tuš, papír, 1984, 41,7 x 29,3 cm, sign. LD Monetti 84, při okrajích zvlněný papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Nahá žena s hůlkou

    Položka č.: 208727

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:26

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 50 x 37,3 cm, sign. LD Monetti 87, zvlněný a pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 208755

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Konvolut 3 dřevorytů

    Položka č.: 208756

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:30

    3x dřevoryt, vše sign. PD Vik, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • F. Kučera

    Srnec

    Položka č.: 208773

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:32

    litografie, 23 x 31 cm, přeložený, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Karoch

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 208776

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:34

    olej, sololit, 37 x 46 cm, sign. PD J. Karoch, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Karoch

    Šeříky ve váze

    Položka č.: 208777

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:36

    olej, sololit, 45 x 54 cm, sign. PD Karoch J., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Karoch

    Položka č.: 208778

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:38

    olej, sololit, 25 x 28 cm, sign. PD J. Karoch, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 208782

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:40

    litografie, 25,7 x 19,8 cm, PD značeno na kameni A. Kretschmer, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Zuzana Nováčková

    Cesty

    Položka č.: 208840

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:42

    kombinovaná technika, papír, 20 x 13 cm, sign. PD Nováčková, č. 9/100, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bedřich Barták

    (1924-1991)

    Potápěč

    Položka č.: 208890

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:44

    tuš, papír, 20,5 x 17 cm, sign. PD Barták, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bedřich Barták

    (1924-1991)

    V kině

    Položka č.: 208891

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:46

    tuš, papír, 20,7 x 17 cm, sign. PD Barták, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Volavky

    Položka č.: 208892

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Reher

    Dolní Sokolovec

    Položka č.: 208915

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:50

    tempera, papír, 1984, 48 x 68,5 cm, sign. PD Reher 84, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • V. Miller

    Madona

    Položka č.: 208918

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:52

    olej, plátno, 61 x 46 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na židli

    Položka č.: 210133

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:54

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 210134

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:56

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt před zrcadlem

    Položka č.: 210135

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:58

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,7 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, oboustranná kresba

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Peter Šobr

    Ikara

    Položka č.: 210805

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:00

    lept, 1996, 9,7 x 9,4 cm, sign. PD Šobr, č. 42/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)