• Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Po sklizni

    Položka č.: 186628

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:00

    litografie, 19 x 30 cm, sign. PD MHoly, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:05

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ivan Šimek

    Panorama

    Položka č.: 187178

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:10

    litografie, 22,2 x 47,8 cm, sign. PD I. Šimek, rám, č. 100/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    V parku

    Položka č.: 187237

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:15

    dřevoryt, 17 x 21,5 cm, sign. PD L. Vlodek, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Veselý

    (1921)

    Kostel

    Položka č.: 187242

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:20

    litografie, 1969, 40,5 x 34 cm, sign. PD St. Veselý 69, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Chlebeček

    Krajina se stromy

    Položka č.: 187830

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:25

    dřevoryt, 1942, 20,4 x 25,5 cm, sign. PD JChlebeček, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3657 Historie příhozu

  • Josef Chlebeček

    Cesta ve vesnici

    Položka č.: 187831

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:30

    dřevoryt, 1942, 20,7 x 25,5 cm, vznačeno v desce PD J. Chlebeček 1942, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Chlebeček

    Hutě

    Položka č.: 187832

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:35

    rudka, papír, 1991, 29,8 x 42 cm, sign. PD JChlebeček, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Chlebeček

    Osada Hutě

    Položka č.: 187833

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:40

    rudka, papír, 1990, 29,7 x 42 cm, sign. PD JChlebeček, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Chlebeček

    Krajina v pohůří

    Položka č.: 187835

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:45

    dřevoryt, 1942, 20,5 x 25,7 cm, vznačeno v desce PD J. Chlebeček 1942, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Cesta v zimním lese

    Položka č.: 189500

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:00

    akvatinta, 17,5 x 14 cm, sign. PD V. Rolín, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Panenky - Pohádka

    Položka č.: 189512

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:05

    světlotisk, 1990, 28,2 x 21 cm, vydalo Aventinum, Praha, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Grand…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Panenky - Pasačka

    Položka č.: 189513

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:10

    světlotisk, 1990, 37,9 x 21,6 cm, vydalo Aventinum, Praha, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Gra…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Panenky - Setkání

    Položka č.: 189514

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:15

    světlotisk, 1990, 37,8 x 21,6 cm, vydalo Aventinum, Praha, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Gra…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Panenky - Ukolébavka

    Položka č.: 189515

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:20

    světlotisk, 37,3 x 20,9 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Grand Jeu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leo Horst

    Karlštejn

    Položka č.: 191496

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:35

    lept, 11 x 8,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Leo Horst

    Plachetnice

    Položka č.: 191497

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:40

    lept, 14,3 x 16,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    Položka č.: 191498

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:45

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Senoseč

    Položka č.: 191499

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:50

    lept, 23 x 11,5 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    Položka č.: 191501

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:55

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Ševčík

    Liška a kohout

    Položka č.: 191534

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:00

    dřevoryt, 16,4 x 9,3 cm, sign. DU Ševčík, č. 33/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen Asociace užité grafiky a Tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 194606

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:05

    tuš, papír, 42 x 59 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • George Wright

    (1860-1942)

    Před dostihem

    Položka č.: 195963

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:10

    hlubotisk, 15 x 29 cm, PD značeno na kameni G. Wright, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 196144

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:15

    litografie, 1966, 35,1 x 22,2 cm, sign. PD Jan 1966, č. 14/30, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludvík Vacek

    Druhý břeh

    Položka č.: 196219

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:20

    litografie, 1997, 31,9 x 24,7 cm, sign. PD Ludvík Vacek 97, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Krajina dětství - kohout

    Položka č.: 196222

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:25

    lept, 22,8 x 18,2 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, č. 24/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Les

    Položka č.: 196251

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:40

    litografie, 27,5 x 21,2 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Na okraji lesa

    Položka č.: 196253

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:45

    litografie, 31,5 x 46 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)