• Vincenc Beer

    (1893-?)

    Vila Bertramka

    Položka č.: 216850

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:00

    suchá jehla, 1932, 14,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce V. Beer 1932, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    Položka č.: 217015

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:05

    tužka, papír, 1975, 29,6 x 21 cm, sign. LN Bělocvětová 75, znečištěný papír se skvrnami, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét v čepici

    Položka č.: 217045

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:10

    tužka, papír, 1980, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Bělocvětov 80, znečišěný papír, zažloutlý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    V Jizerských horách

    Položka č.: 220198

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Po dešti na horách

    Položka č.: 213928

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:20

    olej, sololit, 1983, 50 x 70 cm, sign. PD Borecký 83, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Položka č.: 189225

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:25

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Zahrada s fontánou

    Položka č.: 217008

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:30

    suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6682 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-?)

    Magický klub v Praze

    Položka č.: 198369

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:35

    lept, 1947, 30,5 x 24,2 cm, sign. PD Fleisig 47, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Na Zeleném trhu / Karolinum

    Položka č.: 203789

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:40

    2x dřevoryt na ručním papíru , 13,9 x 10,2 a 12,3 x 9,7 cm, oba monogramovány PD v desce JH, novotisk, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Magdalena Janečková Křesťanová

    Krajina za soumraku

    Položka č.: 223636

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:45

    olej, sololit, 23 x 31,5 cm, sign. PD M. Janečková Křesťanová, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • V. Jedlička

    Socha sv. Luitgarda na Karlově mostě

    Položka č.: 234194

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:50

    lavírovaná tuš, papír, 1973, 27,5 x 19 cm, sign. PD V. Jedlička 1973, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 200891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 15:55

    lept, 22 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, holandský papír papír Panekoek, při okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Kostel

    Položka č.: 217003

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:00

    rudka, papír, 1959, 21,5 x 31,7 cm, monogramováno PD BK 1959, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Rytec

    Položka č.: 204075

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:05

    suchá jehla, 13,5 x 8,6 cm, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Grafické sbírky Jaroslava Picky

    Položka č.: 217019

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:10

    litografie, 21,2 x 14 cm, monogr. KPK, zažloutlý, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Eros a Psyche (Ex libris)

    Položka č.: 217049

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:15

    lept, 15,6 x 11,3 cm, sign. Konůpek, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kráva

    Položka č.: 229881

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:20

    tužka, papír, 1944, 28 x 38 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Kovářík

    (1921-1999)

    Slovácká veselice

    Položka č.: 193632

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:25

    dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Vlad. Kovářík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a Tvůrčí skupiny Radar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Kreisinger

    (1885-1956)

    Zpěváci

    Položka č.: 234195

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Krejčík

    Pražské střechy

    Položka č.: 234197

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:35

    uhel, papír, 1939, 24,3 x 16,2 cm, sign. LD Krejčík, monog. PD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Krejčík

    Lidé u hradeb

    Položka č.: 234196

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:40

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Ležící žena

    Položka č.: 137216

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:45

    serigrafie, 24 x 29 cm, sign. PD Krs, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Pole za chalupami

    Položka č.: 196086

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:50

    litografie, 1959, 20,8 x 28,5 cm, sign. PD J. Mahelka 59, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Vesnice

    Položka č.: 187917

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:55

    litografie, 1957, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD J. Mahelka 57, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace V.

    Položka č.: 185532

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:00

    litografie, 1928, 24,9 x 19 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace IV.

    Položka č.: 185530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:05

    litografie, 1928, 24,7 x 19,5 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace III.

    Položka č.: 185528

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:10

    litografie, 1928, 24,5 x 19 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace II.

    Položka č.: 185526

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:15

    litografie, 1928, 25,5 x 18,4 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace

    Položka č.: 185524

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:20

    litografie, 1928, 24,5 x 18,5 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Monogramista KN

    Výcvik

    Položka č.: 203867

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:25

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)