• Jiří Rada

    Stromy

    Položka č.: 219765

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:10

    kombinovaná technika, papír, 69 x 59 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Portréty dívek

    Položka č.: 219783

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:15

    fix, papír, 7,8 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alena Vernerová

    Motiv od Babylonu

    Položka č.: 219794

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:20

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Jan Konůpek

    K.H. Mácha - Návrat

    Položka č.: 220080

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:25

    lept, 10,4 x 17,2 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Horník

    Položka č.: 220182

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:35

    dřevoryt, 1949, 13,9 x 8,8 cm, sign. PD F. Hudeček 49, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ota Janeček

    V ráji

    Položka č.: 220183

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:40

    linoryt, 15,9 x 12,1 cm, sign. DU Ota Janeček, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Ordo Amoris VII.

    Položka č.: 220184

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:45

    lept, akvatinta, 1978, 11,7 x 7,8 cm, sign. PD JŠerých 78, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kukla

    Položka č.: 220209

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:50

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

    Položka č.: 220211

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:55

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Vrba ve vichřici

    Položka č.: 220219

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 14:00

    litografie, 10,4 x 13 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Loď na moři

    Položka č.: 220241

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 14:05

    lept, 1966, 10,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 66, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 220260

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Afréd Piffl

    (1907-1972)

    Doksany - na druhém nádvoří

    Položka č.: 220274

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:15

    litografie, 1945, 25,2 x 17,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Orání

    Položka č.: 220275

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:20

    lept, 11,1 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Setí

    Položka č.: 220276

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    Položka č.: 220277

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    Položka č.: 220278

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šafář

    5x Ex Libris

    Položka č.: 220284

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:40

    5x lept, 12 x 8 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Podobizna starého pána

    Položka č.: 220285

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:45

    lept, 13,8 x 17,7 cm, sign. PD VSilovský, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V ráji

    Položka č.: 220292

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:50

    litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Tři stromy v krajině

    Položka č.: 220295

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 220296

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 11:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    Položka č.: 220297

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 11:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Muž v dešti

    Položka č.: 220298

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 11:10

    litografie, 1961, 21 x 17 cm, sign. PD MHolý 61, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice

    Položka č.: 220300

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 11:15

    linoryt, 1974, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD V junek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Podzimní večer

    Položka č.: 220301

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 11:20

    měkký kryt, 15,8 x 20,8 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    Položka č.: 220302

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 11:25

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)