• Antonín Kameník

    (1886-1959)

    Les

    Položka č.: 218095

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:02

    dřevoryt, 22 x 20 cm, sign. PD AKameník, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 218097

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:03

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Autoportrét

    Položka č.: 219644

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:04

    lept, 1946, 13,5 x 13 cm, sign. PD fremund 46, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:05

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Kubánský motiv

    Položka č.: 221026

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:06

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:07

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 221746

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:08

    lept, 1938, 31,6 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, I. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Z Jeleního příkopu

    Položka č.: 221747

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:09

    lept, 1938, 31,4 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, III. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 221748

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:10

    lept, 1938, 31,6 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, II. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Přístav v Palermu

    Položka č.: 221805

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:11

    mědirytina, 27,9 x 25,3 cm, sign. PD VlPukl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Pastevci

    Položka č.: 221827

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:12

    mědirytina, 26,1 x 26,3 cm, sign. PD V. Fiala, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emanuel Ranný st.

    (1913-2008)

    Na samotě

    Položka č.: 221843

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:13

    suchá jehla, 19,1 x 24,7 cm, sign. PD Em. Ranný, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dillingera a T. F. Šimona, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Stařec

    Položka č.: 221868

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:14

    lept, 30,7 x 23 cm, sign. PD K. Štěch, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Kamenitá cesta

    Položka č.: 221869

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:15

    suchá jehla, 26,8 x 20,3 cm, sign. PD K. Štika, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Motiv z Poddubí

    Položka č.: 221870

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:16

    suchá jehla, 27,7 x 20,6 cm, sign. PD Karel Tondl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    V aleji

    Položka č.: 221885

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:17

    suchá jehla, 31 x 23,5 cm, sign. PD Jos. Kočí, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Jitro

    Položka č.: 221887

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:18

    lept, 24,4 x 32,2 cm, sign. PD Ant. Majer, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    San Simeone (Benátky)

    Položka č.: 221934

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:19

    lept, 33 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, III. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:20

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:21

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Most přes říčku

    Položka č.: 222014

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:22

    olej, karton, 1944, 25 x 33 cm, sign. LD Rud. Adámek 44, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:23

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:24

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • G. Parziale

    Skopec

    Položka č.: 222017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Martínek

    Rybník

    Položka č.: 224010

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:26

    olej, sololit, 40,5 x 122 cm, sign. PD Martínek Fr., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rumen Sazdov

    Sad

    Položka č.: 224550

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:27

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Josef Liesler

    Josef Hora: Zápisky z nemoci

    Položka č.: 224825

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:28

    litografie, 21,7 x 14,8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Monogramista AR

    U vchodu do kostela

    Položka č.: 225123

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:29

    akvarel, papír, 18 x 17,5 cm, monogr. PD A.R, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Valentin Držkovic

    (1888-1969)

    Krmení koz

    Položka č.: 225782

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:30

    olej, sololit, 50. léta, 50 x 70,5 cm, sign. LD V. Držkovic, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení umělců slezských, SČVU, Sociéte …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    Položka č.: 225856

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:31

    litografie, 18 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní