Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antiqariatu Radhošť. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antiqariátu na tel: +420 734 258 869 nebo info@antiqari.at.

SEZNAM AUTORŮ


  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Praha

    Položka č.: 227389

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:35

    pastel, laky, plátno, 110 x 110 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina

    Položka č.: 227390

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:36

    akryl, plátno, 100 x 110 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Piačka?

    Na vsi

    Položka č.: 227391

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:37

    olej, lepenka, 31 x 34,5 cm, sign. LN Piačka (?), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Mlhovina

    Položka č.: 227392

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:38

    olej, plátno, 2018, 70 x 70 cm, sign. PD Z. M. Nováková, lišta

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Botek

    (1962)

    Ulička

    Položka č.: 227393

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:39

    olej, plátno, 30 x 25 cm, sign. LD Botek

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Botek

    (1962)

    Pierot

    Položka č.: 227394

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:40

    olej, plátno, 30 x 25 cm, sign. PD Botek

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Hlava

    Položka č.: 227395

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:41

    kombinovaná technika, olej, plátno, dřevo, 62,5 x 55,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID5426 Historie příhozu

  • Alberto Moran Socorro

    (1981)

    Mi último sueňo!...

    Položka č.: 227396

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:42

    kombinovaná technika, plátno, 2015, 70 x 49,5 cm, sign. PD Asocorro 2015, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchý

    (1923-1998)

    Portrét herce Martina Růžka

    Položka č.: 227397

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:43

    olej, plátno, 1978, 80 x 85 cm, sign. PD Vlad. Suchý 78, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Lungová

    (1977)

    Slezan - N.P., Staré Město

    Položka č.: 227398

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:44

    olej, plátno, 2008, 85 x 80 cm, sign. vpředu značkou

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Táborský

    Madona s dítětem

    Položka č.: 227399

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:45

    olej, plátno, 1951, 50 x 60 cm, sign. PD J. Táborský 1951, rám, vzadu věnování: Oldovi z přátelství věnuje Jirka Táborský, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 227400

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:46

    pastel, papír, 2005, 59,5 x 42 cm, sign. Richard Augustin 2005, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Augustin

    (1975)

    Sun Love In

    Položka č.: 227401

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:47

    akryl, malířská lepenka, 2008, 46 x 66 cm, sign. PD Richard Augustin 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Torza

    Položka č.: 227402

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:48

    litografie, 1984, 48,9 x 37,9 cm, sign. DU Janíček 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Muž v přilbě

    Položka č.: 227403

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:49

    litografie, 1979, 49,8 x 39,8 cm, sign. DU Janíček 79, č. 10/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Křeslo

    Položka č.: 227404

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:50

    litografie, 1986, 48,7 x 32,6 cm, sign. DU Janíček 86, č. 18/55, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Dialog

    Položka č.: 227405

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:51

    lept, akvatinta, 1976, 29,5 x 35,5 cm, sign. DU Janíček 76, č. 31/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hlava

    Položka č.: 227406

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:52

    litografie, 1988, 48,2 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 88, č. 47/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Tři hlavy

    Položka č.: 227407

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:53

    litografie, 1989, 48,5 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 89, č. 33/65, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Křesla

    Položka č.: 227408

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:54

    litografie, 1983, 48,6 x 37,8 cm, sign. DU Janíček 83, č. 7/65, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hlavy

    Položka č.: 227409

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:55

    litografie, 1988, 48,3 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 88, č. 57/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hlava

    Položka č.: 227410

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:56

    litografie, 1989, 48,5 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 89, č. 47/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Masky

    Položka č.: 227411

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:57

    litografie, 1979, 37,4 x 27 cm, sign. DU Janíček 79, č. 4/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Babylon

    Položka č.: 227412

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:58

    litografie, 1988, 35,7 x 29,3 cm, sign. DU Janíček 88, č. 9/80, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    My favorite Doll

    Položka č.: 227413

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:59

    litografie, 1979, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU Janíček 79, 6/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Dva muži

    Položka č.: 227414

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 12:00

    litografie, 1985, 38 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 85, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Podíváme se ti na zoubek

    Položka č.: 227415

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 12:01

    litografie, 1989, 48,3 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 227416

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 12:02

    lept, akvatinta, 1973, 32,5 x 25 cm, sign. DU Janíček 73, č. 24/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 227417

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 12:03

    lept, akvatinta, 1973, 32,5 x 25 cm, sign. DU Janíček 73, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 227418

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 12:04

    lept, akvatinta, 1973, 32,6 x 24,5 cm, sign. DU Janíček 73, č. 28/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook