Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Jiří Vach

    Položka č.: 211414

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:02

    lept, 19,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 211415

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:04

    lept, 13,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před deštěm

    Položka č.: 211436

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:06

    tužka, akvarel, papír, 1917, 37,3 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych 17, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 211437

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:08

    akvarel, papír, 1916, 34,5 x 22,8 cm, sign. PD Ullrych 16, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 211442

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:10

    tužka, akvarel, papír, 1929, 10,5 x 15 cm, sign. LD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Ženy

    Položka č.: 211446

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:12

    lept, akvatinta, 16 x 8,2 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Sváteční procházka

    Položka č.: 211970

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:14

    sítotisk, 35,5 x 25,5 cm, sign. PD Benetka, č. 101/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s pampeliškou

    Položka č.: 212012

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:16

    litografie, 51 x 22,3 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 17/45, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    Položka č.: 212091

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:18

    chromolitografie, 25,5 x 19,7 cm, LD značeno v tisku, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Monogramista A. L.

    Kroj Moravských Slováků

    Položka č.: 212101

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:20

    litografie, 21 x 13 cm, PD značeno na kameni AL, provedl A. Haas, Praha, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vodňany

    Položka č.: 218532

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:22

    pastel, papír, 21 x 30 cm, PD monogr. L. S., rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podhorská krajina

    Položka č.: 218544

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:24

    akvarel, papír, 31,5 x 41,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Cesta na vrchol

    Položka č.: 218545

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:26

    litografie, 1960, 23,7 x 35 cm, sign. PD L. Stejskal 60, rám, autorský výtisk, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Benetka

    Páni na dovolené

    Položka č.: 218664

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:28

    sítotisk, 18,8 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 104/120, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:30

  • Rejman

    Položka č.: 218862

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:32

    olej, karton, 55 x 68 cm, sign. PD Rejman, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Sadovský

    (1909-?)

    Položka č.: 218869

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:34

    kvaš, papír, 11,5 x 17 cm, sign. PD Fr. Sadovský, PD věnování: Gubernatovi Fr. Sadovský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Topol ve sněhu

    Položka č.: 218870

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:36

    suchá jehla, 13,9 x 9 cm, pozdější otisk z původní desky, při okrajích zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6635 Historie příhozu

    Zimní motiv

    Položka č.: 218871

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:38

    akvarel, papír, 22 x 9,8 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka M2

    Položka č.: 218900

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:40

    litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Diviskách a Pohled z Valdické brány

    Položka č.: 219205

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:42

    2x dřevoryt, 13,5 x 17 a 14 x 10,2 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 219249

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:44

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Chrám v Pelhřimově

    Položka č.: 219267

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:46

    lept, 48,5 x 36,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, č. 27, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Pavlica

    Zámek Strážnice

    Položka č.: 219283

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:48

    litografie, 11,3 x 15 cm, sign. PD Pavlica, č. 22/60

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Pavlica

    Strážnice

    Položka č.: 219284

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:50

    litografie, 11 x 14,8 cm, sign. PD Pavlica, č. 34/60

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Trosky

    Položka č.: 219294

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:52

    dřevěný štoček, 8,5 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3085 Historie příhozu

  • Ernst Müller

    Sněžka

    Položka č.: 219312

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:54

    litografie, 27,5 x 37,8 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Výrovka (Krkonoše)

    Položka č.: 219313

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:56

    lept, 30 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský list, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Troja

    Položka č.: 219315

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:58

    litografie, 19,5 x 41,5 cm, sign. PD K. Oberthor, č. 1/10, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Most

    Položka č.: 219316

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 23:00

    litografie, 29 x 48 cm, sign. PD jan Samec, č. 166/200, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)