• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:55

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 12:00

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Wilhem Unger

    (1837-1932)

    Žebrák

    Položka č.: 197692

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 12:05

    lept, 9,3 x 8,3 cm, sign. PD W. Unger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 12:35

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    Položka č.: 198055

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 12:50

    litografie, 31,5 x 40 cm, sign. LD Mašek V., lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pegas

    Položka č.: 198399

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 12:55

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Polní cestička

    Položka č.: 198621

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:05

    olej, karton, 26,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Kabát

    Divadlo

    Položka č.: 198885

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:10

    akvarel, pastel, tuš, papír, 30 x 42,3 cm, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bedřich Hoffstädter

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    Položka č.: 199183

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Lumír Čmerda

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:20

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lumír Čmerda

    Položka č.: 199238

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:25

    litografie, 24,8 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lumír Čmerda

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lumír Čmerda

    E Emauzy

    Položka č.: 199240

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:35

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lumír Čmerda

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lumír Čmerda

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lumír Čmerda

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lumír Čmerda

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:55

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 199256

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:00

    litografie, 1979, 30,2 x 45,3 cm, sign. PD Jiroudek 79, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4634 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Portrét muže

    Položka č.: 199262

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:05

    litografie, 26 x 24,5 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Osvobození Vojenská přehlídka

    Položka č.: 199263

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:10

    litografie, 22,2 x 31,8 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Schody Štěstěny

    Položka č.: 199424

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:25

    dřevoryt, 30,1 x 30,5 cm, sign. PD K. Němec, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5604 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Žárlivý harlekýn

    Položka č.: 199523

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:30

    litografie, 18,2 x 14 cm, sign. DU vladSuchánek, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Máchovská krajina

    Položka č.: 199529

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:35

    litografie, 24,7 x 35 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jindřich Mahelka

    Řeka

    Položka č.: 199538

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:40

    lept, 1953, 16,3 x 32 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích pokčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kováři

    Položka č.: 199554

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:45

    litografie, 1946, 26 x 30 cm, sign. PD Vlast.Rada 46, rám, č. 44/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Hruška

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:50

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)