Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

  • Vladimír Komárek

    Zamyšlený

    Položka č.: 225895

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:04

    suchá jehla, 18,5 x 28 cm, sign. PD VKomárek , č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 225955

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:06

    dřevoryt, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Položka č.: 225994

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:08

    akryl, dřevo, 1991, 39 x 28 cm, monogr. NU KP 91, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

    Korida

    Položka č.: 226071

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:10

    pastel, papír, 21,5 x 44,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 226073

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Hlava ženy

    Položka č.: 226092

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:14

    patinovaná sádra, 19 x 14,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 226094

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:16

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 226095

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:18

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo "Běda!" - studie

    Položka č.: 226096

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:20

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 226097

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:22

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Betlém

    Položka č.: 226098

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:24

    5x patinovaná sádra, v. 4,5 - 12,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 226099

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:26

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 226101

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:28

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Yannick Balif

    (1927-2009)

    Rostliny

    Položka č.: 226117

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:30

    barevný lept, kombinovaná technika, 1990, 68 x 50 cm, sign. PD Y. Belif 90, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská

  • Tomáš Coufal

    (1964)

    LPX

    Položka č.: 226160

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:32

    serigrafie, 1991, 40 x 54,7 cm, sign. DU Tomáš Coufal 91, č. 8/32, pokrčený, při spodním okraji natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arsene Chabanian

    (1864-1949)

    Jerevan

    Položka č.: 226170

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:34

    litografie, 59 x 49 cm, sign. PD A Chabanian, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:36

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:38

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Žena na koni

    Položka č.: 226178

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:40

    tisk, 38 x 23 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. 1646/2000, na papíře slepotisková značka Dalí edition, Levine and Levine, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Iva Fialová

    Za mřížemi

    Položka č.: 226230

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:42

    lept, 1984, 49 x 40 cm, sign. PD Iva Fialová 84, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1974)

    Dívka s kyticí

    Položka č.: 226306

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:44

    olej, plátno, 50 x 45 cm, sign. PD Kamenický, rám

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 226327

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:46

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    Položka č.: 226333

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:48

    litografie, 1957, 21,2 x 16,3 cm, sign. PD P. Kotík, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Větší kompozice IV.

    Položka č.: 226391

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:50

    pastel, papír, 1986, 60 x 58 cm, sign. PD R. Mašata 1986, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Položka č.: 226392

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:52

    tisk, 53,5 x 37,8 cm, sign. PD R. Mašata, LD věnování: Luce Brouskové srdečně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 226451

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:54

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Evžen Prudil

    (1909-2001)

    Z Hůrky

    Položka č.: 226493

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:56

    olej, sololit, 48 x 83 cm, sign. PD Prudil E., rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Emanuel Ranný st. ?

    (1913-2008)

    Vesnice

    Položka č.: 226505

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:58

    tuš, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Ranný E.?, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Dvojice

    Položka č.: 226512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:00

    lept, 29,3 x 23,8 cm, sign. PD Ronovský, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Lesní cesta

    Položka č.: 226543

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:02

    olej, plátno, 1950, 49 x 39 cm, sign. LD M. F. Skula 50, rám, žák F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)