• Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Chalupy

    Položka č.: 230127

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:32

    olej, plátno, 58 x 64 cm, sign. PD JT Blažek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 230128

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:33

    tempera, běloba, papír, 1971, 39 x 79,5 cm, sign. PD Vilém Plocek 1971, rám, na zadní straně popsáno autorem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Položka č.: 230129

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:34

    pastel, papír, 32,5 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Lidská krajina

    Položka č.: 230130

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:35

    olej, plátno, 1943, 39 x 79 cm, sign. PD B. S. Urban 1943, rám, Typická ukázka z díla studenta J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na Avu v Praze. Urban byl malíř krajin, ale i pražských periferií či figurálních kompozic s náboženskou a sociální tematikou. Dražená položka zaujme pro …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 230131

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:36

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Oldřich Oplt

    (1919-2001)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 230132

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:37

    olej, tvrdá lepenka, 1984, 37,5 x 53 cm, sign. PD Oplt 84, rám, na zadní straně štítek s popisem. Dimitrij Kadrnožka, malíř a grafik, studoval u A. Strnadela a také obor scénografie u F. Tröstera. Mezi léty 1967–1975 působil na Kubě na Escuela Superior Nacional del Arte v Havaně, výtvarné akademii,…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Karlovy Vary

    Položka č.: 230133

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:38

    tuš, papír, 1955, 13 x 10, 5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 55, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    Položka č.: 230134

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:39

    pastel, uhel, papír, 1963, 94 x 49 cm, sign. DU K. Oberthor 63, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 230135

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:40

    pastel, karton, 1962, 99,5 x 70 cm, sign. PD K. Oberthor 62, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Don Quijot

    Položka č.: 230136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:41

    pastelky, tužka, papír, 1964, 17,5 x 9,5 cm, sign. DU K. Oberthor 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    V antickém divadle

    Položka č.: 230137

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:42

    tuš, akvarel, papír, 1960, 28,5 x 19 cm, sign. PD Liesler 1960, rám, lehce pokrčený papír, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Josef Liesler

    Ilustrace

    Položka č.: 230138

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:43

    tuš, akvarel, papír, 1974, 23 x 17,5 cm, sign. LD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Anna Langová

    (1995)

    Psí gang v metru

    Položka č.: 230139

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:44

    akryl, tuš, plátno, 2017, 75 x 100 cm, sign. vzadu Anna Langová

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Marie Filippovová

    Položka č.: 230140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:45

    akvarel, papír, 58 x 42 cm, rám, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6314 Historie příhozu

  • František Koudelka

    Erupce

    Položka č.: 230141

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:46

    akryl, plátno, 2014, 48,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Koudelka, žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

  • Klára Bočkayová

    Kytička

    Položka č.: 230142

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:47

    kombinovaná technika, akryl, sololit, 2005, 40 x 40 cm, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Milan Bočkay

    Pupok sveta

    Položka č.: 230143

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:48

    olej, deska, 2006, 25 x 25 cm

  • Josef Mžyk

    Akt ve vaně

    Položka č.: 230144

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:49

    tužka, papír, 1973, 66 x 50,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1973, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Pierre Spiess

    Colorela Hloubětín

    Položka č.: 230145

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:50

    akryl, špachtlát, plast, 1974, 59 x 28 cm, sign. PD P. Spiess 74, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Pierre Spiess

    Kostelík v pohraničí

    Položka č.: 230146

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:51

  • Ellen Jilemnická

    Ona I.

    Položka č.: 230147

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:52

    akvarel, tuš, papír, 2017, 59,5 x 42 cm, sign. PD E. Jil. 2017, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

  • Ellen Jilemnická

    Ona II.

    Položka č.: 230148

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:53

  • Jan Otava

    (1950)

    Položka č.: 230149

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:54

  • Jan Otava

    (1950)

    Staré město II.

    Položka č.: 230150

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:55

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Milivoj Husák

    (1950)

    Řehoř Samsa

    Položka č.: 230151

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:56

    kvaš, papír, 1986, 82 x 58 cm, monogr. DU MH, rám

    Poslední dražitel: ID6857 Historie příhozu

  • Petr Šmaha

    Výkřik III.

    Položka č.: 230152

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:57

    tempera, běloba, papír, 1989, 69,5 x 50 cm, sign. PD P. Šmaha 89, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Miroslav Štolfa

    Příboj

    Položka č.: 230153

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:58

    olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám, žák prof. E.Miléna, B. S. Urbana a V. Makovského na PedF a FF MU v Brně, člen UVU, TT klubu Brno, Bloku tvůrčích skupin a skupiny Parabola

  • Bohumil Ullrych

    Bouře nad Rábím

    Položka č.: 230154

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:59

    olej, karton, 1935, 27,8 x 34,7 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce odřená malba, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny u řeky

    Položka č.: 230155

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:00

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 230156

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:01

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)