• Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 219998

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 56/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Liberecké zahrady

    Položka č.: 219999

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:58

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lavička pod Petřínem

    Položka č.: 220028

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:59

    litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.39/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Malostranské schody

    Položka č.: 220071

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:00

    litografie, 36 x 30,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Břetislav Charvot

    Ostrov

    Položka č.: 220234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:01

    dřevoryt, 2002, 21,5 x 18 cm, sign. PD B. Charwot 2002, č. 1/6

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Břetislav Charvot

    Torzo

    Položka č.: 220344

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:02

    dřevoryt, 2007, 18 x 12,5 cm, sign. PD Charwot 2007, č. 1/5

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Rittstein

    WC Ženy

    Položka č.: 220644

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:03

    sítotisk , 1980, 25 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 17/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    Položka č.: 220663

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:04

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka , č. 114/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Palma na Křížové cestě

    Položka č.: 220666

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:05

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Synagoga v Maiselovce

    Položka č.: 220667

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:06

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    Položka č.: 220668

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:07

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Miroslav Mužík

    Akt Lipno

    Položka č.: 220703

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:08

    akryl, plátno, 2016, 50 x 40 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt se slunečníkem

    Položka č.: 220704

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:09

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Miroslav Mužík

    Lipno Černá

    Položka č.: 220705

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:10

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. LD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt Kovářov

    Položka č.: 220706

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:11

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Miroslav Mužík

    Louny

    Položka č.: 220707

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:12

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD Mužík 17, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt Lipno II

    Položka č.: 220708

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:13

    akryl, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Miroslav Mužík

    Železná ruda Špičák

    Položka č.: 220709

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:14

    akryl, plátno, 2008, 60 x 90 cm, sign. PD Mužík 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    V parku

    Položka č.: 220710

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:15

    akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign PD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Ulice

    Položka č.: 220711

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:16

    akryl, plátno, 2007, 70 x 50 cm, sign. LD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

  • Miro Požár

    Žena s pérem

    Položka č.: 220712

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:17

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD MP 2017

  • Miroslav Pesch

    Madonna ve skalách

    Položka č.: 223581

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:18

    litografie, 26,5 x 35,7 cm, sign. PD Miroslav Pesch, č. 5/8

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 223835

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:19

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 225083

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:20

    tisk z výšky, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Rákosí

    Položka č.: 225084

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:21

    reliéfní grafika, 2003, 21,1 x 28,2 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Položka č.: 225332

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:22

    koláž, papír, 1991, 14 x 9 cm, sign. LD Noll 91, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Michal Machat

    (1963)

    Kůn 03

    Položka č.: 226380

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:23

    digital print, 2003, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Machat 03, č. 2/12, studium SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského, J. Svobody a V. Kopeckého na VŠUP v Praze, studium na sklářské škole v Seattlu

  • Jan Otava

    (1950)

    Dva s okny

    Položka č.: 226949

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:24

    suchá jehla, 2005, 18 x 13,5 cm, sign. PD Jan Otava 2005, č.4/10, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Noční okno

    Položka č.: 226950

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:25

    měkký kryt, 2000, 17 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č.8/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domeček

    Položka č.: 226953

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:26

    litografie, 2005, 35 x 22,5 cm, sign. PD Jelen 2005, č. 150/172, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA