• Alois Moravec

    Česání plodů

    Položka č.: 217000

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:30

    lept, 12 x 16,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID799 Historie příhozu

  • neurčený autor

    Ve víru

    Položka č.: 234198

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:35

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rožnov

    Položka č.: 228564

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:40

    akvarel, papír, 21 x 30,4 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    U řeky

    Položka č.: 137673

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:45

    lept, 1953, 12,3 x 11,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 234199

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:50

    olej, dřevo, 12 x 20 cm, rám, oprýskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Na pivo s kozlem

    Položka č.: 204021

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 17:55

    tuš, papír, 20,8 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oleg Střiženov

    Položka č.: 204020

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:00

    tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 216452

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:05

    akvatinta, 20,7 x 25,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Věž

    Položka č.: 216851

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:10

    lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Skicy

    Položka č.: 217072

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:15

    3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Novák

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 216855

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:20

    litografie, 20,4 x 26,5 cm, sign. PD Novák, zažloutlý, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Poláška na Rotterově Škole propagační grafiky, člen skupiny Štursa

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Horská krajina

    Položka č.: 225376

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:25

    akvarel, papír, 13,5 x 22 cm, sign. PD L. Parma, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Hory (Beskydy)

    Položka č.: 225374

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:30

    akvarel, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD L. Parma, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 234200

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:35

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3780 Historie příhozu

  • Ladislav Pokštefl

    (1909)

    Dům číslo 371

    Položka č.: 217013

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:40

    tuš, akvarel, papír, 21,3 x 30 cm, sign. PD L. Pokštefl, v rozích malé dírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vilém Rada

    Horské pleso

    Položka č.: 225358

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:45

    akvatinta, 20,5 x 30 cm, sign. PD Vilém Rada, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Schenk

    Pirát

    Položka č.: 217040

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:50

    tempera, běloba, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD F. Schenk, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Voják házející ruční granát

    Položka č.: 216946

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 18:55

    uhel, tužka, papír, 32,1 x 22,5 cm, sign. PD Z. Schoř, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Studie

    Položka č.: 216931

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín František Stehlík

    (1921-1989)

    Ptáček

    Položka č.: 204072

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:05

    pastel, papír, 14,6 x 10,5 cm, sign. LD A. F. Stehlík, Antikvariát Dlážděná, žák Otakara Nejedlého a F. Šindeláře

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Mužský akt

    Položka č.: 234201

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:10

    akvarel, papír, 73 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Svolinský

    Faust

    Položka č.: 234202

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Profil ženy s čepcem

    Položka č.: 181700

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:20

    litografie, 24,5 x 20 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • R. Špitálník

    Položka č.: 226601

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:25

    akvarel, papír, 48 x 65 cm, sign. PD R. Špitálník, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Oběti války

    Položka č.: 229869

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:30

    dřevoryt, 22,8 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    V kostele

    Položka č.: 209445

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:35

    lept, 24,3 x 18,6 cm, sign. PD K. Štech, v levém dolním rohu značeno razítkem: dp, na papíře místy drobné skvrny, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Karlův most

    Položka č.: 201041

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:40

    litografie, 1953, 22,5 x 34,5 cm, sign. PD E. Tomanová, 69/200, mírně zažloutlý papír, v horní části mimo tisk protržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    V kryptě

    Položka č.: 131830

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:45

    lept, suchá jehla, 23,7 x 16 cm, sign. PD Karel Tondl , při okrajích mimo tisk přeložený a zašpiněný papír, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Soci…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Radostné chvíle

    Položka č.: 234203

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:50

    akvarel, tužka, papír, 12 x 18 cm, monogr. PD BVS, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1918 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Socha Jana Žižky

    Položka č.: 204015

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 19:55

    dřevoryt, 15,5 x 10 cm, sign. PD Vik, příloha ke knize Dr. E. Beneše, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)