• Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    Položka č.: 232995

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage Jaroslav Seifert

    Položka č.: 232996

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:21

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Brázda

    Postava

    Položka č.: 232997

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:22

    tužka, kvaš, papír, 2000, 50 x 36 cm, sign. DU JBrázda X. 2000, rám, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt dívky v šátku

    Položka č.: 232998

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:23

    olej, karton, 1947, 25 x 19,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, vzadu kresba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Koupání v řece

    Položka č.: 232999

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:24

    olej, karton, 20,2 x 26,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ranní toaleta

    Položka č.: 233000

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:25

    olej, papír, karton, 1939, 21,5 x 27 cm, sign. PLD B. Ullrych 1939, při horním okraji mírně otřepeno, antiqari.at Radhošťská

  • Alena Antonová

    Ležící akt

    Položka č.: 233001

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:26

    dřevoryt, 1971, 27,5 x 40 cm, sign. PD A. Antonová 71, rám, č. 30/50, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 233002

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:27

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 233003

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:28

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 233004

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:29

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ota Janeček

    Ženský akt

    Položka č.: 233005

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:30

    suchá jehla, 1942, 15,8 x 12,2 cm, sign. PD Ota Janeček 1942, rám, č. 8/16, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Ženský akt (Torzo)

    Položka č.: 233006

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:31

    tužka, papír, 19 x 12,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Na louce

    Položka č.: 233007

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:32

    litografie, 26,5 x 36,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Položka č.: 233008

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:33

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 233009

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:34

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 233010

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:35

  • Karel Svolinský

    Dívka s vavřínovým věncem

    Položka č.: 233011

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:36

    lept, 18,3 x 11,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 108/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 233012

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:37

    litografie, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD RKremlička, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 233013

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:38

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    Položka č.: 233014

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:39

    litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Minulou neděli II.

    Položka č.: 233015

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:40

    lept, 2003, 29,5 x 48,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 03, rám, č. 21/30 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Divadýlko

    Položka č.: 233016

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:41

    lept, 2010, 32 x 49 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, rám, č. 10/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Položka č.: 233017

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:42

    mezzotinta, 2001, 21,3 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová , rám, č.21/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Jan Šafránek

    Akt I

    Položka č.: 233018

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:43

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Šafránek

    Akt II

    Položka č.: 233019

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:44

  • Jan Šafránek

    Akt III

    Položka č.: 233020

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:45

  • Jan Šafránek

    Akt VI

    Položka č.: 233023

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:46

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 233025

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:47

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 233026

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:48

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 233028

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:49

    akryl, karton, 15 x 23 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985