• Jaroslav Veris (Zamazal)

    (1900-1983)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 231239

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:02

    tužka, pastel, papír, 47,5 x 35,4 cm, sign. PD Veris, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Preislera, V. Nechleby a K. Krattnera na AVU v Praze, F. Kupky na Akademii Julienne v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6588 Historie příhozu

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Ženský akt

    Položka č.: 231240

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:04

    uhel, papír, 1971, 65 x 48 cm, sign. LD Albich 71, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • John Hardy

    Před bordelem

    Položka č.: 231244

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:06

    litografie, 70,5 x 50,5 cm, sign. PD John Hardy, č. 117/275, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Benetka

    Španělské reminiscence

    Položka č.: 231245

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:08

    sítotisk, 80. léta, 22,5 x 30 cm, sign. LD Benetka, č. 5/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926)

    Trojský zámek

    Položka č.: 231253

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:10

    lavírovaná kresba tuší, 1954, 36,5 x 49,7 cm, sign. PD V. Bidlo 54, rám, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 231254

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:12

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Chlumský kostelík

    Položka č.: 231255

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:14

    litografie, 28,8 x 18 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Lubomír Manda

    Český Krumlov

    Položka č.: 231256

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:16

    lept, 2014, 12,3 x 6,8 cm, monogr. PD LM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lubomír Manda

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 231257

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:18

    lept, 2014, 6,5 x 10,8 cm, monogr. PD LM, č. 4/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lubomír Manda

    Pražský hrad

    Položka č.: 231258

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:20

    lept, 2013, 7,7 x 5 cm, monogr. PD LM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Žena s květinou

    Položka č.: 231260

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:24

    lept, 2001, 11 x 7,7 cm, sign. PD A. Antonová, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Benetka

    Už vím, proč Vás lidé neměli rádi......měl jste dva mozky

    Položka č.: 231261

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:26

    akvarel, tužka, pero, papír, 15 x 20,8 cm, sign PN Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vidím, že jsi nelhal, když jsi mi psal, že chodíš spát se slepicema

    Položka č.: 231262

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:28

    akvarel, tužka, pero, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. uprostřed Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Výslovně jste řekl, že chcete na zimní sezonu zimní obutí

    Položka č.: 231263

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:30

    akvarel, tužka, pero, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:32

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:34

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:36

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 231267

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:38

    tisk, 1960, 29 x 18,3 cm, rám, PD věnování od M. Troupa, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 231268

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:40

    dřevoryt, 12,9 x 8,3 cm, sign. PD Vkomárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Husa v polici

    Položka č.: 231269

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:42

    dřevoryt, 16 x 8,5 cm, sign. DU Vkomarek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5879 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228427

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228428

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:46

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Déšť

    Položka č.: 228439

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:48

    lept, 1913, 11,9 x 15,9 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar,…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Pasáček

    Položka č.: 228555

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:50

    lept, 30,4 x 18,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kulich

    Biblický motiv

    Položka č.: 228754

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 228755

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Útesy

    Položka č.: 228756

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:56

    mědirytina, 9,8 x 14,3 cm, vydal W. Creuzbauer, Carlsruhe, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alex Marx

    Alexandrien

    Položka č.: 228757

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:58

    mědirytina, 9,8 x 15,6 cm, PD značeno Alex Marx, vydal Gottlieb Haase, Söhne, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • E. Höfer

    Bretaň

    Položka č.: 228758

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:00

    mědirytina, 10 x 15,5 cm, PD značeno E. Höfer, vydal Gottlieb Haase, Söhne, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)