• Pavel Hanák

    Sova (Ex libris R.Pribyš)

    Položka č.: 218153

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:22

    linoryt, 1993, 8 x 12,5 cm, sign. PD Hanák 1993, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Hlava I.

    Položka č.: 218157

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:24

    dřevoryt, 7,5 x 9 cm, sign. PD K. Šafář, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 218159

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:26

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, sign. DU K. Šafář, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    Položka č.: 218164

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:28

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Ex libris Frant. Záleský

    Položka č.: 218166

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:30

    dřevoryt, 7,9 x 7 cm, PD značeno ve štočku JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

    Ex libris Mojmír Helcelet

    Položka č.: 218167

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:32

    dřevoryt, 1937, 13 x 7,4 cm, LN značeno ve štočku AD 37, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Ex libris manželé Šmídovi

    Položka č.: 218168

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:34

    dřevoryt, 9,9 x 6,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris ing. Dr. Prokop Domorázek

    Položka č.: 218169

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:36

    dřevoryt, 7,4 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    U fotografa

    Položka č.: 218176

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:38

    dřevoryt, 15,3 x 12,3 cm, sign. PD Cinybulk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Z knih Z. J. V.

    Položka č.: 218199

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Hanuš Schwaiger

    (1854-1912)

    Ex bibliotheca Caroli Petri Kheil Praga

    Položka č.: 218201

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:42

    2x zinkografie, 1889, oba 8,3 x 5 cm, oba značeno U HS 89, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, prasklé sklo, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Trenkwalda na pražské malířské akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Liška a ježek

    Položka č.: 218320

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:44

    knižní litografie, 21 x 17,5 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zajíc a liška

    Položka č.: 218321

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Bílá kočička

    Položka č.: 218322

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hadi

    Položka č.: 218329

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:50

    litografie, 1981, 19 x 10 cm, sign. PD KToman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda

    Položka č.: 218370

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:52

    zinkografie, 10,1 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda (zelená varianta)

    Položka č.: 218371

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:54

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 218375

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:56

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Konůpek

    Portrét muže

    Položka č.: 218399

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:58

    dřevoryt, 12,5 x 10,5 cm, LD značeno ve štočku KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá s šátkem

    Položka č.: 218449

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:00

    uhel na papíře, 25 x 48,5 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    V jesličkách

    Položka č.: 218848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:02

    litografie, 8,3 x 14,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zimní motiv

    Položka č.: 218871

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:04

    akvarel, papír, 22 x 9,8 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    Položka č.: 220501

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:06

    litografie, 1976, 22,3 x 17,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Emporium Alois Dyk

    Položka č.: 220510

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:08

    lept, 1932, 12,8 x 9,7 cm, PD monogr. Kpk, lehce zažloutlý papír, na papíře drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malé plachetnice

    Položka č.: 220569

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:10

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 89, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Muž mává z auta na muže na ulici

    Položka č.: 220579

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:12

    tuš, kvaš, papír, 25,5 x 17,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 64, na paspartěpřipsáno: Ahoj 1/13, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6899 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Vrána Černohlávka VI

    Položka č.: 220580

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:14

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 55, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Žižkovi

    Položka č.: 220602

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:16

    škrábaná křída, papír, 14,7 x 17,4 cm, sign. na paspartě V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č.49, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, 3x loď do tiráže

    Položka č.: 220604

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:18

    tuš, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 51, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    Položka č.: 220608

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:20

    škrábaná křída, papír, 20,7 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 31, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)