• Josef Liesler

    Tajemství vlétlo

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:07

    litografie, 1982, 24,3 x 30 cm, sign. PD Liesler 82, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ve městě

    Položka č.: 562

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:08

    akryl, sololit, 70 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kemp na Baltu

    Položka č.: 563

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:09

    akryl, sololit, 1985, 50 x 70 cm, sign. LD Josef Šolc 85, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší se zeleninou

    Položka č.: 564

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:10

    akryl, sololit, 1990, 50 x 70 cm, sign. PN Josef Šolc 90, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Karel Oberthor

    Staré větrné mlýny

    Položka č.: 565

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:11

    monotyp, 1970, 42 x 57 cm, sign. DU K. Oberthor 70, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Řecká vesnice

    Položka č.: 566

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:12

    monotyp, 1970, 42 x 56 cm, sign. LD K. Oberthor 70, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Mario Giacommelli

    Sedící muž

    Položka č.: 567

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:13

    litografie, 1961, 29 x 17,5 cm

  • Pavel Horák

    Červánky na hladině

    Položka č.: 568

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:14

    olej, plátno, 2012, 80 x 100 cm, sign. vzadu Pavel Horák 12, vzadu popsáno autorem

  • Pavel Horák

    UV vlny

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:15

  • Richard Šácha

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:16

    olej, plátno, 2010, 80 x 80 cm, sign. vzadu Šácha 10

  • Richard Šácha

    Položka č.: 571

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:17

    olej, plátno, 2010, 60 x 80 cm, sign. vzadu Richard Šácha 10

    Portrét muže s vyplazeným jazykem

    Položka č.: 572

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:18

    akvarel, tuš, běloba, papír, 36,5 x 25,5 cm, monogr. PD K. K., rám, Antikvariát Dlážděná

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Tři ženy

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:19

    akvatinta, 1950, 14,8 x 24,8 cm, sign. DU P. Kotík 50, č. A/1, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:20

    suchá jehla, 1977, 40,5 x 31,2 cm, sign. DU V Komárek 77, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Josef Velčovský

    Sedící pár

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:21

    tuš, ruční papír, 1978, 41,7 x 29,2 cm, sign. PD Velčovský 78, na zadní straně popsáno autorem: Janu Františku Voglovi k významnému jubileu J. Velčovský 22.4. 78, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. …

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Miloš Pošar

    (1924)

    Sedící dívka

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 1.360 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:22

    olej, karton, 1959, 87,5 x 55 cm, sign. LD Pošar 59, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.360 CZK (55 €)

  • Berto Monetti

    Tančící

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:23

    kvaš, tempera, tužka, papír, 1981, 49,5 x 35,7 cm, sign. LD Monetti 81, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Berto Monetti

    Sedící žena s květinami

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:24

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 29,7 x 21 cm, sign. PD Monetti 87

  • Berto Monetti

    Pasoucí se kůň

    Položka č.: 579

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:25

    kvaš, tuš, papír, 1979, 49,8 x 66,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 580

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:26

    tuš, uhel, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích poškozený papír

  • Berto Monetti

    Muži hledící na nahou ženu

    Položka č.: 581

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:27

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,8 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích pokrčený papír, při horním okraji vyt

  • Erich Kaizr

    (1919-?)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 582

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:28

    kvaš, lepenka, 1960, 29 x 85 cm, sign. PD E. Kaizr 60, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • František Dostál

    Na plovárně

    Položka č.: 583

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:29

    bromostříbrná fotografie, 16,7 x 22,5 cm, vzadu popsáno: František Dostál, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Chodec

    Položka č.: 584

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:30

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 23 cm, vzadu popsáno: František Dostál, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Jan Chaloupek

    Virtuální realita

    Položka č.: 585

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:31

    kombinovaná technika, ruční papír, 2003, 20 x 29,4 cm, sign. PD Ch 2003, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 586

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:32

    litografie, 2010, 32,5 x 49,7 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Josef Kousal

    (1902-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 587

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:33

    olej, plátno, 1947, 79 x 53,5 cm, sign. LD Kousal 47, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Liesler

    Terezka z Bellevue

    Položka č.: 588

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:34

    litografie, 1971, 30 x 37 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Výhled z věže

    Položka č.: 589

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:35

    kombinovaná technika, ruční papír, 1979, 49,5 x 38,5 cm, sign. LD Josef Šolc 79, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 590

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 23:36

    akryl, sololit, 1992, 35 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 92, rám, na malbě místy drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze