• Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    olej, karton, 66,5 x 39 cm, sign. PD Vlad. Preclík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Nábřeží

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    akvarel, papír, 1986, 14 x 6,3 cm, sign. LD Kolínská, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    olej, sololit, 22,5 x 32,8 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • František Janoušek

    (1890-1943)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    tužka, pastel, papír, 1938, 24 x 42,5 cm, sign. LD janoušek 12/II. 38, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s vínem a ovocem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    olej, karton, 1956, 49 x 59 cm, sign. PD Viktor Stretti 1956, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Oslavy vzniku republiky

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    olej, plátno, 45,5 x 57 cm, sign. PD K. Špillar, rám, na zadní straně razítko z pozůstalosti K. Špillara č. 1091, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Antonín Häusler

    (1869-1938)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    olej, plátno, 1930, 100,5 x 90,5 cm, sign. PD Ahäusler 1930, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Cep na Šumavě

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    olej, sololit, 25,5 x 69 cm, rám, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Fratnišek Emler

    (1912-1992)

    Vesnice

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    tempera, kvaš, papír, 48 x 68 cm, sign. PD F. Emler

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Hornické město (Ostrava)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    akvarel, papír, 70 x 48 cm, sign. PD F. Duša

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Krajina na Váhu

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD F. Duša

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Leopold (Leoš) Soběský

    (1904-1969)

    Alej

    Položka č.: 9

    olej, plátno, 84 x 100,5 cm, sign. PD Leoš Soběský, rám, na rámu drobné oděrky

  • Karel Langer

    (1878-1947)

    Rijecké útesy

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, karton, 34 x 48 cm, sign. LD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Strom v krajině

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    olej, karton, 25,5 x 14 cm, sign. PD J. Holub, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Otakar Synáček

    (1931-2005)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 27

    olej, plátno, 1960, 65,5 x 56 cm, sign. LD Synáček 60, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a B. Slánského na AVU v Praze, člen skupiny Etapa, předseda Sdružení pražských malířů

  • Karel Svolinský

    Dívky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akvarel, papír, 1944, 45,7 x 60,1 cm, sign. PD Ksvolinský 944, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Podle Matisse

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    tempera, tuš, papír, 38 x 30,5 cm, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 24

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 23

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Postavy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, tužka, papír, 1981, 30,5 x 42,5 cm, monogr. PD VJ 81, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Wagnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    V kavárně

    Položka č.: 20

    lavírovaná kresba sepií, 1944, 34,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Souček 44, rám, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Pálkařka

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    tužka, tuš, akvarel, papír, celý arch 48 x 34,4, kresba 28,7 x 23,3 cm, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Odpal

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    tužka, tuš, akvarel, papír, celý arch 34,4 x 48, kresba 21,7 x 25,6 cm, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    V záklonu

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    tuš, kvaš, uhel, papír, 37 x 25 cm, sign. PD Saudek, rám, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Postava

    Položka č.: 33

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 32

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    olej, plátno, 2003, 72 x 101 cm, sign. PD 2003 Jiří Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Aineus odnáší mrtvolu Achillea

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    tempera, papír, 1970, 27 x 39 cm, sign. LD Jan Bauch 1970, rám, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)