• Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Aparát s rukou

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:45

    tisk, 45 x 33,8 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Atavistické vtipy po dešti

    Položka č.: 622

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:46

    tisk, 46 x 38 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Osvícené radosti

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:47

    tisk, 31 x 46 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 624

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:48

    tisk, 33 x 40 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Kostým pro Tristana

    Položka č.: 625

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:49

    tisk, 45 x 31,7 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Žena na koni

    Položka č.: 626

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:50

    tisk, 38 x 23 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. 1646/2000, na papíře slepotisková značka Dalí edition, Levine and Levine, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Přeměna

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:51

    tisk, 56 x 38 cm, značeno PD v tisku Dalí, č. 642/1200, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1988, na papíře slepotisková značka Arches France, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID3959 Historie příhozu

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Lady Godiva

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:52

    tisk, 40,5 x 29,5 cm, značeno PD v tisku Dalí, vydáno S.P.A.D.E.M., 1983, antiqari.at Radhošťská

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:53

    litografie, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94 - 98, č. 2/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani I.

    Položka č.: 630

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:54

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 58/60, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1293-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 631

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:55

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 3/100

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:56

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:57

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 634

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:58

  • Jan Krahulík

    (1908-?)

    Položka č.: 635

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 22:59

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • A. Procházka

    Položka č.: 636

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:00

    olej, karton, 31 x 43 cm, sign. PD A. Procházka, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Schmitt

    (1896-1976)

    Za Českým Krumlovem

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:01

    olej, karton, 35 x 50,5 cm, sign. PD Joža Schmitt, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Domek

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:02

    litografie, 1983, 37,5 x 28 cm, sign. DU Karel Chaba 83, č. 177/200, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Položka č.: 639

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:03

    litografie, 1997, 31 x 30 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 41/200

  • Adéla Matasová

    Položka č.: 640

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:04

    lept, 1970, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Matasová 70, autorský tisk, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Múzy

    Položka č.: 641

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:05

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-?)

    Ovce

    Položka č.: 642

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:06

    olej, plátno, 1956, 38,5 x 55,5 cm, sign. PD VH Popelka 1956, rám

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-?)

    Beran a ovce

    Položka č.: 643

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:07

    olej, plátno, 1960, 34,5 x 50 cm, sign. LD V H Popelka 1960, rám, na rámu drobné oděrky

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Hulán

    Položka č.: 644

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:08

    tuš, akvarel, papír, 1945, 18 x 19 cm, sign. PD Vlast. Rada, rám, věnováno 15.III. Evě Peterkové, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID6422 Historie příhozu

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 645

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:09

    lept, 29,5 x 29,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 7/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Schovej se válko

    Položka č.: 646

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:10

    kolorovaná knižní zinkografie, 1944, 25,5 x 35,5 cm, PD značeno na kameni Toyen 44, z knihy Schovej se válko, vzniklo podle kreseb z roku 1944, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení Phases, skupiny surrealistů A. Br…

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 647

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:11

    dřevoryt, 11,8 x 7 cm, LD značeno ve štočku J.V., při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Václav Gregora

    (1860-?)

    V rozpacích

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:12

    kvaš, papír, p. 8,5 cm, sign. LD V. Gregora, rám, vzadu ve výřezu popsáno

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zahrada u Bertramky

    Položka č.: 649

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:13

    Pohled do dvora

    Položka č.: 650

    Plánované ukončení: 21. 02. 2018 23:14

    olej, papír, počátek 20. století, 25 x 20 cm, rám, na rámu drobné oděrky