• Ivan Komárek

    Sedící ženské akty

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:28

    litografie, 2010, 21,7 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 50/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Ženský akt

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:29

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 49/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:30

    tužka, akvarel, pastel, papír, 1938, 44 x 64,2 cm, LD monogr. , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Pařík

    Beznohá

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:32

    modrý inkoust na papíře, 20 x 30 cm, lehce zašpiněný pravý okraj, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Akt s lodičkami

    Položka č.: 202

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:34

    koláž, tužka na papíře, 17,5 x 28 cm, při okrajích zahnědlé skvrny, které nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Půl akt

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:36

    tužka na papíře, 15 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá s křídly

    Položka č.: 204

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:38

    fix, papír, 20 x 23 cm, v dolním kraji přehnuté, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá s jablkem

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:40

    koláž, fix na papíře, 19 x 20 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, náznak přehnutí, papír při okrajích pomuchlaný, ohnuté rohy , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá před zrcadlem

    Položka č.: 206

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:42

    tužka, běloba na hedvábném papíře, 21 x 25 cm, papír při okrajích pomuchlán a zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    mistr Němec na procházce...

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:44

    fix, papír, 1983, 29 x 20 cm, při levém okraji "vykousnutí" a skvrna od vody , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Útěk

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:46

    tužka, papír, 19 x 14,5 cm, papír zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Dívka a pes

    Položka č.: 209

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 23:48

    fix, papír, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vlčák

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:04

    dřevoryt, 8,7 x 5,3 cm, sign. PD F. Kobliha, na dvojlistu s básní, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris B B B

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:06

    dřevoryt, 10,5 x 7 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris V. Heřman

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:08

    dřevoryt, 1908, 8 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:10

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:12

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:14

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Krajina (PF 1948 Miroslav Forman)

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kytice ( Ex LIbris Lidka Obrátilová)

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:18

    dřevoryt, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD F. Kobliha, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Lilie (Ex LIbris Jaroslav Jozefy)

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:20

    dřevoryt, 13,2 x 8,6 cm, sign. PD F. Kobliha, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sfinga (Ex Libris J.J.)

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:22

    dřevoryt, 10,7 x 8,4 cm, značeno v tisku F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kaktus (Ex Libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:24

    litografie, 16 x 9,5 cm, sign. PD FKobliha, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:26

    dřevoryt, 28,5 x 22,5 cm, sign. PD F. Kobliha, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:28

    dřevoryt, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květy (Ex Libris V. a V. Thielovi)

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:30

    dřevoryt, 9,5 x 6,2 cm, sign. PD F. Kobliha, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr. ČB

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:32

    dřevoryt, 6,2 x 5,4 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:34

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr Jan Bartoš

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:36

    dřevoryt, 1941, 11 x 7,2 cm, PD značeno F.K, vzadu značeno razítkem autora, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris J. Jozefy

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2017 19:38

    litografie, 1943, 11,3 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)