• Václav Mašek

    Položka č.: 13431

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvarel, papír, 1941, 29,2 x 23,4 cm, sign. LD Mašek 41, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • Vladimír Románek

    (1922)

    Lokomotiva z roku 1831

    Položka č.: 13336

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (50 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, papír, 1954, 50 x 72,5 cm, sign. PD V. Románek 54, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.300 CZK (50 €)

  • Frejt

    Jevištní scéna

    Položka č.: 13297

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, karton, 1962, 32,5 x 23,8 cm, PD datováno , rám, scénograf Divadla na zábradlí

  • Jindřich Stehlík

    (1938-2003)

    Položka č.: 13261

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (150 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, papír, 27,5 x 42 cm, rám, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, papír uvolněn z pasparty

    Aktuální cena: 3.900 CZK (150 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    Položka č.: 13254

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Postavy

    Položka č.: 13249

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (97 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tuš, papír, 1983, 45,5 x 36 cm, sign. PD J. Pavlík 83, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (97 €)

  • Jaroslav Válek

    Lopata

    Položka č.: 13037

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kavitáž, 1999, 36 x 32 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

  • Daniel Hlobil

    Tanec - mobil

    Položka č.: 12972

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kartáčované železo, 2007, 80 x 34 cm

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 12686

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (193 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (193 €)

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Bouře se blíží / Rozkreslená krajina

    Položka č.: 12685

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1997, 99 x 120 cm, Provenience: Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Carlo Maratti - kopista

    Madona s dítětem

    Položka č.: 12684

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 96 x 76 cm, rám, pravděpodobně vídeňská škola, konec 18. století, původní adjustace, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 11224

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Provenience: Antikvariát Ostrovní

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 11223

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 50 x 64 cm, rám, vzadu popsáno, Provenience: Antikvariát Ostrovní

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 11219

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Provenience: Antikvariát Ostrovní

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    Položka č.: 11218

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (66 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (66 €)

  • Holan

    Schnoucí kytice

    Položka č.: 11210

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 59 x 54 cm, sign. PD Fr. Holan, rám, plátno místy poškozeno, Provenience: Antikvariát Ostrovní

  • Igor Hlavinka

    Orchidej ze Siria II

    Položka č.: 5945

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, akryl, papír, 1997, 36 x 26 cm, sign. DU 1997 IGOR HLAVINKA, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Bohunka Waageová

    Stvoření II

    Položka č.: 5932

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (81 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1991, 32 x 26,5 cm, sign. DU B. Waageová 1991, č. 41/80, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (81 €)

  • Igor Hlavinka

    Orchidej ze Siria I

    Položka č.: 5890

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Karpi

    Položka č.: 5316

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (162 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2003, 35 x 45 cm, sign. PD Tmějová 03, poškozeno, podlepeno

    Aktuální cena: 4.200 CZK (162 €)

  • Ivan Komárek

    Pohoří

    Položka č.: 4500

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 2000, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, DU razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Markéta Wildová - Laštuvková

    (1969)

    Plody

    Položka č.: 4268

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    hlubotisk, 1993, 72 x 64 cm, sign. PD Wildová 1993, č. 2/4, žákyně prof. L. Čepeláka a V. Kokolii na AVU v Praze

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Spiderants

    Položka č.: 4241

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (145 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    airbrush, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.750 CZK (145 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 4240

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Ant

    Položka č.: 4239

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Osamělý turbovírník na d horizontem událostí

    Položka č.: 4238

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Růžové horizonty událostí

    Položka č.: 4237

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Turbovýtah

    Položka č.: 4233

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 80 x 120 cm, sign. PD Lukasor 11, rám, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Červený turbovirník

    Položka č.: 4232

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (531 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Lukasor 11, rám, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 13.800 CZK (531 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 4231

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.116 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.116 €)