• Rastislav Michal

    Dívka s antickým sloupem (Ex libris Janie Cours)

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:39

    dřevoryt , 5,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívka ( Ex libris MUDr. M. Preininger )

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:40

    dřevoryt , 7,7 x 5,6 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:41

    dřevoryt , 1964, 6,8 x 8,7 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Odpočívající dívka (PF 1965 Ing. Jan Karásek)

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:42

    dřevoryt , 1964, 5,5 x 11 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s šátkem

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:43

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 33,9 x 24,8 cm, sign. LD Monetti 80

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:44

    kvaš, tuš, papír, 1982, 38,8 x 29,4 cm, sign. LD Monetti 82

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Trojice ženských aktů

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:45

    kvaš, tuš, papír, 1988, 47,7 x 32,7 cm, sign. DU Monetti 88, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobn

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Zápasnice

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:46

    tužka, papír, 1979, 31,4 x 48 cm, sign. PD Monetti 79, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:47

    kvaš, tuš, papír, 1984, 29,2 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 84

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:48

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1975, 36,8 x 24,8 cm, sign. PD Monetti 75

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:49

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Chantal

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:50

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1981, 22,8 x 16,8 cm, sign. DU Monetti 81, vzadu nalepen štítek s popisem

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Nahá modelka a malíř

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:51

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1979, 37,7 x 30,4 cm, sign. PD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:52

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 34,3 x 25 cm, sign. PD Monetti 82, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 106

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:53

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 34,3 x 25 cm, sign. LD Monetti 82, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:54

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 60,7 x 42,8 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka se psem, ex libris F.E.Pěta

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:55

    linoryt, 9,5 x 14 cm, vzadu popsáno Moravec, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Klaus Moritz

    Ženský akt

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:56

    litografie, 68,5 x 48 cm, sign. PD K. Moritz, č. 48/60, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Klaus Moritz

    Ženský akt

    Položka č.: 139

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:57

    litografie, 41,5 x 27 cm, sign. PD K. Moritz, č. 32/50, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Mynařík

    (1966)

    Ve vodě

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:58

    fotografie, 2006, 42 x 42 cm, sign. PD Jindřich Mynařík 2006, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6063 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Akty

    Položka č.: 182

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:59

    suchá jehla, 2002, 19,5 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, autorský tisk, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:00

    litografie, 2009, 37,3 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Nepasický

    Mořská panna (PF 1968)

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:01

    linoryt, 1967, 8,2 x 6,3 cm, sign. DU Blanka a Jiří Nepasický, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Na koni (PF 1987)

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:02

    linoryt, 1986, 19,8 x 11,7 cm, sign. DU Nesrovnal, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dívka na balkóně, Eroticis Ex libris V.R.

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:03

    dřevoryt, 9,5 x 16 cm, sign. na zadní straně, lehce zažloutlý papír, mírně pomačkaný horní kraj, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5082 Historie příhozu

    Dívka s harfou

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:04

    ocelorytina, 7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Akt dívky 60, Ex libris Peterka

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:05

    suchá jehla, 1960, 8 x 11 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Múza

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:06

    tužka, akvarel, papír, 28,5 x 23 cm, sign. PD, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Akt Dívky 60

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:07

    ocelorytina, 1961, 11 x 16,5 cm, sign. PD, 60/13, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tři dívky, Ex libris B.Albert

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 20:08

    dřevořez, 6,5 x 9,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)