• Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek (PF 1987)

    Položka č.: 206464

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:36

    litografie, 1986, 10 x 20,5 cm, sign. LD KToman , č. 66/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Hlava a Muž s plnovousem

    Položka č.: 206749

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:38

    dřevoryt a lept, 7 x 4,8 a 14,2 x 8,5 cm, oba sign. K. Šafář, č. 16/80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lubomír Manda

    Položka č.: 206774

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:40

    lept, 2016, 14,5 x 9,2 cm, PD značeno LM, č. 1/40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 206780

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:42

    lept, 35 x 32,5 cm, LD značeno v desce V. Röhling, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 206788

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:44

    lept, 31,2 x 24,3 cm, sign. PD Emil Wänke, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

  • Karel Holan

    (1893-1953)

    Praha s Karlovým mostem

    Položka č.: 206789

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:46

    litografie, 1951, 33 x 50,5 cm, sign. PD K. Holan 1951, rám, č. 265/500, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 206790

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:48

    lept, 34,3 x 32,4 cm, sign. PD V. Röhling, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladislav Rohling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 206791

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:50

    lept, 15 x 18,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Manda

    Položka č.: 206814

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:52

    lept, 2008, 19,5 x 29,5 cm, PD značeno LM, při okrajích zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • F. A. Procházka

    Pražské domy (Eiffelovka)

    Položka č.: 206825

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:54

    tužka, papír, 1930, 16 x 28 cm, sign. PD F.A. Procházka, oboustranná kresba, papír při okrajích zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Listopad

    Položka č.: 206918

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:56

    tisk, 1901, 29,7 x 20,5 cm, značeno A. 1901, lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval sp…

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    Položka č.: 207069

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:58

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Lodičky

    Položka č.: 207096

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:00

    lept, 1948, 8 x 12,5 cm, sign. PD Beneš 48, rám, č. 2/12, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID463 Historie příhozu

  • Vladimír Fortin

    (1923-2005)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 207138

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:02

    olejová tempera, karton, 50 x 34,5 cm, sign. PD Fortin, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • J. Kovář

    Položka č.: 207149

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:04

    olej, karton, 1944, 29 x 39 cm, sign. PD I. Kovář 44, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903-1985)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 207160

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:06

    olej, plátno, 17 x 23 cm, sign. LD V. F. Ulšmíd, rám, vzadu potvrení pravosti autorem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Julius Antoš

    (1886-?)

    Zima (Ukrajina)

    Položka č.: 207226

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:08

    olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Milena Šimková Elgrová

    (1898-1977)

    Jeřáby

    Položka č.: 207248

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:10

    olej, plátno, 33 x 65 cm, sign. PD M. Šimková Elgrová , rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • V. Štych

    (3156)

    Na hřbitově

    Položka č.: 207254

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:12

    olej, sololit, 44 x 49 cm, sign. PD V. Štych, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bedřich Peroutka

    (1880-?)

    Samota

    Položka č.: 207290

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:14

    olej, karton, 26 x 33,5 cm, sign. PD Bedřich Peroutka, rám, žák prof. H. Schwaigra na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostelík

    Položka č.: 207293

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:16

    akvarel, papír, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Vladimír Paleček

    (1922)

    Rybný souchoz v Lenkoranu

    Položka č.: 207300

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:18

    akryl, plátno, 1964, 35 x 55 cm, sign. PD Paleček 64, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • F. Salač

    (266)

    Březový háj

    Položka č.: 207302

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:20

    olej, plátno, 1903, 85 x 68,5 cm, sign. PD F. Salač 1903, rám, místy lehce poškozené plátno, na rámu drobné oděrky

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Na poli

    Položka č.: 207328

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:22

    olej, plátno, 47 x 59 cm, sign. PD E. Spáčil, rám, na rámu poškození, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Bagr

    Položka č.: 207365

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:24

    akvarel, papír, 39 x 30,5 cm, sign. LD Brož, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • B. Hořínek

    (176)

    Zátiší s kyticí a ovocem

    Položka č.: 207391

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:26

    olej, karton, 1960, 75 x 50 cm, sign. PD B. Hořínek 1960, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alois Moravec

    Cesta z pole

    Položka č.: 207600

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:28

    akvarel, papír, 1945, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD AMoravec 45, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských …

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sirotek po padlém bojníku

    Položka č.: 207613

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:30

    litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, vydala Česká sociální pomoc a Svaz národní revoluce, PD věnování Na památku Jan Rambousek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Bojovníci na koni

    Položka č.: 207637

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:32

    litografie, 1944, 22 x 43 cm, sign. PD J. Brož 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 208216

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:34

    litografie, 28 x 22 cm, PD monogr. na kameni KS, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)