• Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 17227

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (193 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 5.000 CZK (193 €)

  • Libor Jaroš

    Hlava I.

    Položka č.: 17218

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kov, dřevo, 36 x 27 cm, sign. PD L. Jaroš, vzadu popsáno a razítka, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Průzkum pro jednoho šneka a čtyři octomilky

    Položka č.: 17214

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (116 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2005, 49 x 65 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek 2005, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (116 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Vidění zhuleného policisty

    Položka č.: 17207

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2000, 70 x 80 cm, DU monogr. J. S. 2000, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ich rieche Blut

    Položka č.: 17206

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. PD Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Daniela Mikulášková

    (1974)

    Plavba

    Položka č.: 17199

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (154 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    bavlnka, plátno, 2007, 80 x 645 cm, sign. vzadu D. Mikulášková 2007

    Aktuální cena: 4.000 CZK (154 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Víra, láska, bolest

    Položka č.: 17197

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (162 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.200 CZK (162 €)

  • Libor Jaroš

    Svátek všednosti

    Položka č.: 17196

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    enkaustika, dřevo, 2006, 39,5 x 29 cm, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ideale schönheit

    Položka č.: 17122

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 90 cm, sign PD Sytař 08, vystaveno v galerii Dolmen, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • J. Černý

    Položka č.: 16551

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu drobné oděrky

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    U nemocného

    Položka č.: 16195

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tuš, papír, 1950, 41,5 x 50 cm, datováno LD 50, provenience: z pozůstalosti autora, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Starosta města

    Položka č.: 15847

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tužka, akvarel, papír, 29,3 x 19,5 cm, sign. PN Seydl, cliprám, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 15835

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (74 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, lepenka, 71,5 x 62 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

  • Jiří Bína

    (1968)

    Povoz na cestě

    Položka č.: 15141

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 47,5 x 62,5 cm, sign. PD J. Bína, rám, na rámu drobné oděrky

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 15027

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (97 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pastel, papír, 50 x 44 cm, rám, vzadu nalepen štítek: Vondráček J. F. řezbář u J. J. knížete z Auerspergů ve Vlašimi

    Aktuální cena: 2.500 CZK (97 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Lenka)

    Položka č.: 13856

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (693 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (693 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Helena)

    Položka č.: 13855

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Andrea)

    Položka č.: 13854

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Edita)

    Položka č.: 13853

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 13852

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (424 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (424 €)

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 13462

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (89 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 2.300 CZK (89 €)

  • Václav Mašek

    Položka č.: 13431

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvarel, papír, 1941, 29,2 x 23,4 cm, sign. LD Mašek 41, rám, na rámu drobné oděrky

  • Vladimír Románek

    (1922)

    Lokomotiva z roku 1831

    Položka č.: 13336

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (50 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, papír, 1954, 50 x 72,5 cm, sign. PD V. Románek 54, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.300 CZK (50 €)

  • Frejt

    Jevištní scéna

    Položka č.: 13297

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, karton, 1962, 32,5 x 23,8 cm, PD datováno , rám, scénograf Divadla na zábradlí

  • Jindřich Stehlík

    (1938-2003)

    Položka č.: 13261

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (150 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, papír, 27,5 x 42 cm, rám, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, papír uvolněn z pasparty

    Aktuální cena: 3.900 CZK (150 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    Položka č.: 13254

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Postavy

    Položka č.: 13249

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tuš, papír, 1983, 45,5 x 36 cm, sign. PD J. Pavlík 83, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

  • Jaroslav Válek

    Lopata

    Položka č.: 13037

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kavitáž, 1999, 36 x 32 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

  • Daniel Hlobil

    Tanec - mobil

    Položka č.: 12972

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kartáčované železo, 2007, 80 x 34 cm

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

  • Martin a Pavlína Kinclovi

    (1977, 1976)

    Opona, Lecce-Italy 2003

    Položka č.: 12854

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (77 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 2003, 48 x 48 cm, sign. vzadu, rám, vzadu nalepen autorský štítek

    Aktuální cena: 2.000 CZK (77 €)