• Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lodní cesta - mapa

    Položka č.: 220585

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:36

    pero, běloba, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 53, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Muž hladí geparda

    Položka č.: 220586

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:39

    tužka, pero, papír, 32,4 x 26,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 54, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Vlci, pes a buvol (str. 174, obr. 16)

    Položka č.: 220593

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:42

    škrábaná křída, tuš, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 42, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, U malp (obr. 2, str. 3)

    Položka č.: 220594

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:45

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 24, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    Položka č.: 220595

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:48

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, U ohně (obr. 10, str. 112)

    Položka č.: 220614

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:51

    škrábaná křída, papír, 13,3 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 20, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, Robinson hledí z útesu (obr.8, str. 84)

    Položka č.: 220615

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:54

    škrábaná křída, papír, 15 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 22, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice na zeleném moři

    Položka č.: 220616

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 23:57

    mastný pastel, papír, 47,5 x 31 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 12, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Hrubeš

    Stará Třebíč

    Položka č.: 220908

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 00:00

    olej, lepenka, 1986, 43 x 46 cm, sign. LD Hrubeš, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Hanák

    Jugoslávské pobřeží

    Položka č.: 185074

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:03

    kvaš, papír, 32,5 x 59 cm, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Staré město

    Položka č.: 185077

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:06

    tužka, kvaš, papír, 1971, 30,5 x 22 cm, PD monogr. FH 71, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Ostrov v moři

    Položka č.: 185078

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:09

    kvaš, papír, 1968, 27,5 x 38 cm, PD monogr. FH 68, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Katedrála

    Položka č.: 185079

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:12

    tužka, kvaš, papír, 31,4 x 22 cm, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pohled na městečko

    Položka č.: 185082

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:15

    tužka, akvarel, papír, 1967, 40,5 x 29,5 cm, PD monogr. FH 67, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Položka č.: 185115

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:18

    tužka, kvaš, papír, 1979, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 79, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice gladiol

    Položka č.: 185116

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:21

    tužka, kvaš, papír, 1978, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rukama nad hlavou

    Položka č.: 190457

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:24

    kuličkové pero, akvarel, papír, 1989, 29,6 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 89, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský poloakt

    Položka č.: 190466

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:27

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 29,7 x 20,9 cm, sign. DU Monetti 87, zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 190467

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:30

    kvaš, tuš, tempera, papír, 29,4 x 21 cm, sign. DU Monetti, zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Henry Park

    (1816-1871)

    Cesta z trhu

    Položka č.: 193390

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:33

    mědirytina, 15 x 18,3 cm, provedl Sheratt, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Clarkson Stanfield

    (1793-1867)

    Vietri

    Položka č.: 193407

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:36

    mědirytina, 17,8 x 25,4 cm, provedl W. Miller, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Jaroslav Bradáč

    Kompas

    Položka č.: 193467

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:39

    tuš, koláž, papír, 1971, 50 x 32,7 cm, sign. PD Jaroslav Bradáč 71, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Michaela Janečková

    Ženská tvář

    Položka č.: 193557

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:42

    lept, 1983, 21 x 14,7 cm, sign. PD Mýša Janečková 83, autorský tisk, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    Položka č.: 193687

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 193742

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:48

    litografie, 1982, 26 x 45 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Holub domácí

    Položka č.: 193759

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:51

    lept, 1973, 29,4 x 20,3 cm, sign. PD, č. 30/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Boží muka

    Položka č.: 193949

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:54

    lept, 15,5 x 22 cm, sign. PD K. Štika, při okrajích poškozený papír, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 201431

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:57

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 46/100

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Bojovník

    Položka č.: 203280

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 20:00

    dřevoryt, 14,5 x 10 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající tanečnice (Chicago)

    Položka č.: 204855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 20:03

    tužka, kvaš, papír, 1929, 22,5 x26,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)