• Antonín Majer

    (1882-?)

    Dívky v lese

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    olej, plátno, 75 x 65 cm, sign. PD A. Majer, rám, provenience: z pozůstalosti autora, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Lexa

    (1915-2003)

    Silnice

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    olej, plátno, 48 x 58 cm, sign. PD Lexa, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jana Prouzy, po válce žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Marold, Svazz českých výtvarných umělců, Český fond výtvarných umělců a Sdružení …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Hermina Laukotová

    (1853-1931)

    Im Gedränge

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    uhel, papír, 73,7 x 53,5 cm, na zadní straně štítek s popisem: Skizze zum Bild im Gedränge von Hermine Laukota, a technické poznámky autorky v němčině, přeloženo, při okrajích natržený papír (cca 8 cm), Antikvariát Dlážděná, studium v uměleckém ateliéru J. A. Brandeise, K. Javůrka, G. Reynala, J. Sc…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alena Ladová

    (1925-1992)

    U lůžka nemocné

    Položka č.: 304

    akvarel, tuš, papír, 1943, 20 x 15,5 cm, monogram PD A. 43, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Tondla na Státní grafické škole v Praze, soukromé studium u svého otce J. Lady

  • Ferdinand Kamba

    (1907-1992)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 303

    olej, plátno, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Kamba, klínový rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hlavici na VUT v Brně

  • František A. Jelínek

    Chalupa

    Položka č.: 302

    olej, karton, 43,5 x 61 cm, sign. PD Jelínek, rám, žák prof. V. Bukovce a H. Schwaigera

  • Jiří Hudeček

    (1910-1971)

    Benátky

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, karton, 1933, 25,5 x 32 cm, sign. PD Jiří Hudeček 1933, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, studium u svého otce, malíře Antonína Hudečka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Hudeček

    (1910-1971)

    Venezia

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    olej, karton, 1983, 44 x 58 cm, sign. PD J.H.1983, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, studium u svého otce, malíře Antonína Hudečka

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Hudeček

    (1910-1971)

    Květina s kostaci ve váze

    Položka č.: 299

    olej, plátno, 1965, 90 x 70,5 cm, sign. PD Jiří Hudeček 65, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, studium u svého otce, malíře Antonína Hudečka

  • Jiří Hudeček

    (1910-1971)

    Kytice třapatek

    Položka č.: 298

    olej, karton, 1966, 69 x 39 cm, sign. PD Jiří Hudeček 66, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, studium u svého otce, malíře Antonína Hudečka

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Sněhové skvrny

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    prolept, 1965, 27,5 x 33,7 cm, sign. PD Čepelák, č. 15/100, DU popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Z Valtruského parku

    Položka č.: 73

    lept, 1953, 41 x 45 cm, sign. PD Čepelák, rám, V desce značeno Čepelák 53, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Múzy

    Položka č.: 322

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Sedící dívka

    Položka č.: 321

    olej, karton, 45,5 x 37 cm, sign. PN, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Nedbal

    (1881-1953)

    Chalupy

    Položka č.: 320

    olej, sololit, 1935, 36 x 44,5 cm, sign. PD Nedbal 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše, E. Dítěte a J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Výtvarnické družiny v Praze

  • Alois Moravec

    U chléva

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    olej, karton, 1964, 30 x 21 cm, sign. LD Alois Moravec, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Monogramista HG.

    Benátčanka

    Položka č.: 318

    akvarel, papír, 1887, 24 x 20 cm, monogr. LD HG., rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Akt s rukama nad hlavou

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    olej, plátno, 103 x 68 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, na rámu drobné oděrky, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Podvečer na rybníku

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    akvarel, tuš, běloba, papír, 38 x 58 cm, sign. LD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Položka č.: 315

    tempera, běloba, dřevotříska, 35 x 69,5 cm, sign. LD MR, ve střední části odpadlá malba (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

  • Jiří Mandel ml.

    (1923-?)

    Letní den

    Položka č.: 314

    olej, plátno, 53,5 x 72 cm, sign. PD J. Mandel, rám, přiložena reprodukce obrazu, Antikvariát Dlážděná

  • J. Malý

    Krajina v Posázaví

    Položka č.: 313

    olej, plátno, 1957, 42,5 x 54 cm, sign. PD J. Malý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Majer

    (1882-?)

    Žně

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    olej, plátno, 74 x 55 cm, sign. PD A. Majer, rám, provenience: z pozůstalosti autora, rám místy poškozen

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Antonín Majer

    (1882-?)

    Sklízeň brambor

    Položka č.: 311

    olej, plátno, 50 x 64 cm, sign. DU A. Majer, rám, provenience: z pozůstalosti autora, na rámu oděrky

  • Antonín Majer

    (1882-?)

    Letní odpoledne

    Položka č.: 310

    olej, plátno, 64 x 90 cm, sign. PD A. Majer, rám, provenience: z pozůstalosti autora, rám místy poškozen

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Dělostřelectvo

    Položka č.: 338

    akvarel, uhel, papír, 31,4 x 41,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

  • Otakar Synáček

    (1931-2005)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 337

    olej, plátno, 1954, 24,2 x 32,8 cm, sign. na zadní straně Synáček Otakar 1954, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a B. Slánského na AVU v Praze, člen skupiny Etapa, předseda Sdružení pražských malířů

  • Josef Strnad

    (1889-1952)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 336

    olej, malířská lepenka, 40 x 34 cm, sign. PD Jos. Strnad, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Pouť

    Položka č.: 335

    olej, dřevotříska, 40 x 53 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

  • Artuš Scheiner

    (1863-1938)

    Ilustrace

    Položka č.: 334

    akvarel, tuš, papír, 23,8 x 24,2 cm, značeno DU A. Scheiner , zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná