• Milan Albich

    (1925-2000)

    Václav Chochola: Fotografie z let 1970-1982

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:42

    tisk, plakát, 1982, 83,5 x 58,5 cm, značeno M. Albich 82, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, 25.11. 1982-2.1. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Vladimír Boudník a vysočanský okruh

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:44

    tisk, plakát, 1992, 42 x 59,4 cm, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy a Národní galerii v Praze, srpen-říjen 1992, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • K. Berner

    Thomáš Bím: Malerei und Grafik

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:46

    tisk, plakát, 1989, 59 x 42 cm, plakát k výstavě v Kunstverein Salzgitter E.V., 5.-26. 11. 1989, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Renčín

    Vladimír Renčín: Kresby

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:48

    tisk, plakát, 1985, 60 x 42,5 cm, plakát k výstvě ve Slatině nad Zdobnicí, červenec 1985, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Školník

    Richard Fremund

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:50

    tisk, plakát, 1986, 81,5 x 57 cm, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, 15.1-1.3. 1987, lehce zažloutlý, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Buxtehude, Paris, New York

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:52

    tisk, plakát, 84 x 59 cm, přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    10 let Lyry Pragensis

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:54

    tisk, plakát, 1977, 48,5 x 33,5 cm, plakát k výstavě v Martinském paláci, Praha, 11.-31.5. 1977, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    The London Toy & Model Museum

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:56

    tisk, plakát, 76 x 50 cm, plakát k výstavě hraček v Paddingtonu, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    Eva Natus-Šalamounová dětem

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:58

    tisk, plakát, 1986, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 22.1.-19.2. 1986, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    10 let Klubu Albatros

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:00

    tisk, plakát, 1980, 82 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 23.1.-27.2. 1980, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Cyril Chramosta: Souborné dílo

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:02

    tisk, plakát, 1977, 80 x 59 cm, plakát k výstavě v Galerii okresního muzea Písek, 3.7.-31.8. 1977, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Michaela Roubíčková - Lesařová: Grafika

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:04

    tisk, plakát, 1989, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, červen 1989, antiqari.at Radhošťská, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    František Tichý: Výstava životního díla

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:08

    tisk, plakát, 55,5 x 77,5 cm, plakát k výstavě v galerii Mánes a v Síni čs. spisovatele, červen-září 1962, vydal Svaz Československých výtvarných umělců a Národní galerie, nalepeno na kartonu, zažloutlý, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID94 Historie příhozu

  • Stanislav Kovář

    (1921-1985)

    Výstava uměleckých řemesel

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:10

    tisk, plakát, 1957, 83,5 x 57,5 cm, značeno v tisku Stanislav Kovář 57, plakát k výstavě v Domě u Hybernů, Praha, 11.5.-7.7. 1957 pod záštitou Ministerstva školství a kultury, vydalo Ústředí uměleckých řemesel, nalepeno na kartonu, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Česká secese - Umění 1900

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:12

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Gutfreund

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:14

    tisk, plakát, 83,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Národní galerii, Praha, Belveder, podzim 1965, návrh Alena Novotná - Gutfreundová, foto Tibor Honty, nalepeno na kartonu, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na keramické škole v Bechyni, poté žák prof. J. D…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born a jeho přátelé

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:16

    tisk, plakát, 80,5 x 58,8 cm, značeno v tisku ABorn 87, plakát k výstavě v Centru české grafiky, Praha, květen 1992, , lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born a jeho přátelé

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:18

    tisk, plakát, 80,5 x 58,8 cm, značeno v tisku ABorn 87, plakát k výstavě v Centru české grafiky, Praha, květen 1992, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born dětem

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:20

    tisk, plakát, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 18.1.-15.2. 1984, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born: Dílčí bilance

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:22

    tisk, plakát, 84 x 60 cm, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, květen-červen 1980, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:24

    tisk, plakát, 98 x 67 cm, značeno v tisku ABorn 87, přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born: Aquarelle und graphische blätter

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:26

    tisk, plakát, 41,8 x 29,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Ambiance, Luzern, 7.5.-21.6. 1988, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Anderle

    Jiří Anderle

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:28

    tisk, plakát, 44,5 x 34,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jindřich Ulrich

    (1950)

    Miniaturní svět Jindřicha Ulricha

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:30

    tisk, plakát, 43,5 x 30,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 3.-27.9. 1981, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Werner

    Josef Werner

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:32

    tisk, plakát, 50 x 35 cm, plakát k výstavě v Galerii am Stubentor, Donnerstag, 19.1.-28.2. 1990, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    J. Pileček: Grafika

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:34

    tisk, plakát, 46,5 x 33 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, květen 1978, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Giuseppe Arcimboldo

    (1527-1593)

    Efetto

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:36

    tisk, plakát, 48,5 x 34,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Pallazograssi, Venezia, 15.2.-31.3. 1987, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Šalamoun

    J. Šalamoun: Kresby atd

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:38

    tisk, plakát, 47,7 x 32,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, 6.9.-1.10. 1978, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Roučka

    Pavel Roučka: Litografie, kresby

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:40

    tisk, plakát, 43,8 x 30,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, 5.-29.4. 1984, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ctirad Stehlík: Grafika, koláže, obrazy

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:42

    tisk, plakát, 43,7 x 30,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, listopad 1988, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)