Stojící žena

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:32

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:34

    litografie, 17,8 x 13 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 26/110, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Šedý

    Sedící dívka

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:36

    hlína, 1954, v.44,5 cm, značeno na podstavci Šedý , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Benetka

    Dvě dámy hrají dámu

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:38

    olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, sign. PD Benetka 2013, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Karel Benetka

    Ve skleníku

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:40

    olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána a zákazník

    Položka č.: 166

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:42

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 35,2 x 23,6 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skv

  • Berto Monetti

    Příprava modelky

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:44

    kvaš, tempera, tuš, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. LD Monetti 90, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:46

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 50 x 37,3 cm, sign. LD 87 Monetti , zvlněný a pokrčený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Berto Monetti

    Těhotná se sklenicí

    Položka č.: 169

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:48

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 170

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:50

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 171

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:52

    kvaš, tempera, lak, papír, 1986, 49,9 x 36,9 cm, sign. LD Monetti 86, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Odpočívající ženské akty

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:54

    tuš, kvaš, papír, 1988, 32,8 x 47,7 cm, sign. PD Monetti 88, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Klečící akt

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:56

    lavírovaná kresba tuší, 1991, 50,5 x 35,7 cm, sign. LD Monetti 91, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt u věšáku

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:58

    lavírovaná kresba tuší, 1978, 49,8 x 35,7 cm, sign. PD Monetti 78

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:00

    tuš, papír, 1975, 70,2 x 49,8 cm, PD monogr. M 75, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    V salónu

    Položka č.: 176

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:02

    tuš, uhel, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. LD Monetti 90, při okrajích pokrčený papír, při horním okraji vyt

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt se vzpaženýma rukama

    Položka č.: 177

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:04

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 37,4 x 22,3 cm, sign. LD Monetti, při okrajích lehce poškozený papír

  • Berto Monetti

    Milování

    Položka č.: 178

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:06

    tužka, papír, 1979, 39,8 x 29,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 179

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:08

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 37,5 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v předklonu

    Položka č.: 180

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:10

    kvaš, tuš, tužka, tempera, papír, 1977, 37 x 25 cm, sign. LD Monetti 77, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 181

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:12

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 60,7 x 42,8 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • V. Veselý

    Ex libris Milan Honzík

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:14

    litografie, 1981, 6,7 x 9,8 cm, sign. PD V. Veselý, č. 94/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Dr. Siegfried Dick

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:16

    suchá jehla, 9,8 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Wolfgang Zeller

    (1900-1987)

    Ex libris Walter A. Müller

    Položka č.: 184

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:18

    lept, 14,8 x 8,2 cm, LD značeno v desce WZ, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Ex musicalis Jarka Svoboda

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:20

    litografie, 1932, 14 x 9 cm, sign. PD Eisenreich, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex Libris Jiří Siblík)

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:22

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Nepasický

    Mořská panna (PF 1968)

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:24

    linoryt, 1967, 8,2 x 6,3 cm, sign. DU Blanka a Jiří Nepasický, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Sedící akt (PF 1988)

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:26

    litografie, 1987, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Jízda na medvědovi (PF 1983)

    Položka č.: 189

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:28

    litografie, 1982, 9 x 19 cm, sign. LD Kalousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Vladimír Urban

    Položka č.: 190

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:30

    lept, 7,2 x 4,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)