• Berto Monetti

    Sedící akt

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (74 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:09

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 38,7 x 28,4 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt na balkóně

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:11

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monmetti 87

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt s židlí

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:13

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt s drdolem

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:15

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1976, 41,7 x 29,4 cm, sign. LD Monetti 76, při okrajích lehce zvlněný papír

  • Berto Monetti

    Modelka s pokrčenou nohou

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:17

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 36,7 x 24,8 cm, sign. LD Monetti 79

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:19

    kvaš, tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1984, 48,5 x 35,9 cm, sign. LD Monetti 84, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 2.900 CZK (112 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící ženy

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:21

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 31,5 x 39,3 cm, sign. PD Monetti 79, pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.100 CZK (43 €)

  • Berto Monetti

    Zápasnice

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:23

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1979, 33,8 x 39,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:25

    lavírovaná kresba tuší, běloba, 1984, 29,4 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 84, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v punčochách

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:27

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 1987, 29,4 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích zvlněný papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt pod sprchou

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 950 CZK (37 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:29

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 1985, 29 x 14,5 cm, sign. LD Monetti 85

    Aktuální cena: 950 CZK (37 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženské akty

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:31

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1980, 29,5 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 80, při okrajích lehce pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Předkloněný ženský akt

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:33

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Nahé tančící ženy

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:37

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 1987, 23,7 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 87, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 950 CZK (37 €)

  • Berto Monetti

    Dvojice

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:39

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 82, při okrajích lehce zvlněný papír

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:41

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1986, 26,9 x 21 cm, sign. LD Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 950 CZK (37 €)

  • Berto Monetti

    Tři ženy

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:43

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 29,5 x 21 cm, sign. PD Monetti 87, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Berto Monetti

    Spící ženský akt

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:45

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 1990, 20,9 x 29,5 cm, sign. LD Monetti, vzadu nalepen štítek s popisem, při okrajích lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 1.150 CZK (45 €)

  • Berto Monetti

    Pózující ženské akty

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:47

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. LD Monetti, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:49

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 1990, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 90, při okrajích pokrčený a zvlněný papír

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt zezadu

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:53

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 27 x 21 cm, sign. LD Monetti 3. I. 87, při okrajích pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Omývající se žena

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:55

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1985, 23,6 x 16,4 cm, sign. LD Monetti 85, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 950 CZK (37 €)

  • Berto Monetti

    Spící ženský akt

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:57

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1985, 22,4 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 85

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:59

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1983, 24,2 x 14,5 cm, sign. PD Monetti 83

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Nazí lidé

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:01

    tuš, papír, 1986, 25 x 18,7 cm, sign. PD Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Ženský akt na židli

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:03

    uhel, tužka, papír, 1978, 29,7 x 19,4 cm, sign. DU Monetti 26. III. 78, při okrajích lehce pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Ženský akt v klobouku

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:05

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 1990, 29,4 x 21 cm, sign. LD Monetti 90, při okrajích lehce zvlněný papír

  • Berto Monetti

    Kurtizány

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:07

    kvaš, tuš, papír, 1983, 31 x 43,4 cm, sign. PD Monetti 83, při okrajích pokrčený papír

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Ženský akt v plášti a klobouku

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:09

    kvaš, tuš, papír, 1984, 41,7 x 29,3 cm, sign. LD Monetti 84, při okrajích zvlněný papír

  • Berto Monetti

    Nahá žena s hůlkou

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:11

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 50 x 37,3 cm, sign. LD Monetti 87, zvlněný a pokrčený papír