• František Pavlica

    Strážnice

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:51

    litografie, 11,3 x 15 cm, sign. PD Pavlica, č. 13/60

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Pavlica

    Zámek Strážnice

    Položka č.: 180

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:53

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oscar Schmidt

    (1908-1982)

    Most

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:55

    štětcová kresba tuší, 40,5 x 55 cm, sign. DU Schmidt, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Liberec

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:57

    dřevoryt, 29,5 x 46,8 cm, sign. PD Vik, rám, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:02

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Manda

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:04

    lept, 2016, 6,5 x 5 cm, PD značeno LM, č. 4/13, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Malý

    Večerní Slapy

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:06

    pastel, papír, 1976, 40 x 60 cm, sign. LD Jiří Malý 76, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:08

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 188

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:10

    lept, 11 x 8,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:12

    uhel, akvarel, kombinovaná technika, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD J. Grus, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Vysoké nad Jizerou

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:14

    pastel, papír, 1948, 49 x 64 cm, sign. PD J. Grus 1948, rám, PD věnování: Vlastě a Pepíkovi 24/XII J. Grus 1948, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Pražský hrad

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:16

    olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ladislav Zoubek

    U potoka v Soběslavi

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:18

    olej, plátno, 95 x 115 cm, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Kajetánka

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:20

    litografie, 1986, 8,8 x 20,5 cm, sign. PD J. Říha 86, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Vlach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 23:26

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vlach, č. 7/40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Most přes Rachač

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:19

    tužka, akvarel, papír, 1919, 14 x 20 cm, sign. PD Ullrych 19, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Nevosed

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:21

    akvarel, papír, 1914, 19 x 27,4 cm, sign. PD B Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou so…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Národní divadlo

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:23

    lept, 10,8 x 9 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Praha (Ex libris ing. O. Hradečný)

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:25

    litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD J. Mádlo, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Trosky (PF 1992)

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:29

    litografie, 1989, 6 x 16,2 cm, sign. PD M. Janků 89, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:31

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Souček, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na Liberec

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:35

    litografie, 29,3 x 46,8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umě…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Šanov u Teplic

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:37

    litografie, 19,3 x 26,5 cm, PD značeno na kameni Haun, litografii provedl W. Korn, Berlín, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Krkonoše

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:39

    lept, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí v Praze

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:41

    litografie, 40,5 x 40,5 cm, sign. PD KKostial, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:43

    olej, karton, 49 x 69 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ladislav Horáček

    Pražský hrad

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:45

    pastel, papír, 1972, 25,5 x 32 cm, sign. PD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Heredibus Homanno

    Mapa českých zemí

    Položka č.: 132

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:47

    kolorovaná mědirytina, 47,4 x 55,5 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Pavel Roučka

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:49

    litografie, 43 x 32 cm, sign. DU Roučka, č. 8/185, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Lubomír Manda

    Český Krumlov

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:51

    lept, 2014, 8,9 x 3,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)