• Petr Štěpán

    Kniha svítání 1

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 19:30

    papír, gáza, uhel, 2006, 70 x 100 cm

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Pavel Trnka

    obraz z cyklu Detoxikace (spojené 3 kruhové díly)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 19:35

    malba na plátně, akrylové barvy-černá, šedá, bílá, 210 x 70 cm

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Pavel Trnka

    obraz z cyklu Harmonie

    Položka č.: 93

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 19:40

    akryl na plátně, 80 x 80 cm

  • Pavel Trnka

    obraz z cyklu Detoxikace (spojené 4 kruhové díly)

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 19:45

    malba na plátně, akrylové barvy-hnědá, červená, zelená, bílá, 320 x 80 cm

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Kristina Vašíčková

    (1980)

    Spící tanečník

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 290.000 CZK (11.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 19:50

    polyester, pigment, dřevěné piliny, železo, 2011, v.190 cm

    Aktuální cena: 290.000 CZK (11.600 €)

  • Kristina Vašíčková

    (1980)

    Vířivky II

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 230.000 CZK (9.200 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 19:55

    lihové fixy, voskovky na polykarbonátu, 2016, 200 x 300 cm

    Aktuální cena: 230.000 CZK (9.200 €)

  • Petr Veselý

    Mraky (Zdvojení)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 20:00

    frotáž dřevořezu, tužka, papír, 2000, 41, 7 x 59, 7 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Voves

    z cyklu Zprávy

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 20:05

    plátno, tmel, olej, 2016, 55 x 50 cm, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Voves

    z cyklu Havrani

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 20:10

    plátno, tmel, akryl, japan, 2017, 55 x 46 cm, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:02

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:04

    dřevoryt, 15 x 13,2 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zebín od lesa

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:06

    dřevoryt, 7 x 11,2 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3085 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zebín

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:08

    dřevoryt, 6,3 x 19 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Trosky

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:10

    dřevoryt, 1954, 6,3 x 5 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Rackové

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:12

    dřevoryt, 1928, 10,2 x 15 cm, sign. LD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Trosky

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:16

    dřevoryt, 1954, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kříž před kostelem

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:18

    dřevoryt, 24,5 x 17,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chata na Bezděkově

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:20

    dřevoryt, 1916, 8,2 x 7,3 cm, sign. PD A. Macková 16, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:22

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Na brance

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:24

    dřevoryt, 1917, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará brána

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:26

    dřevoryt, 1917, 13,8 x 8,7 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostelík

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:28

    dřevoryt, 17,5 x 12 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chalupa

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:30

    dřevoryt, 8,9 x 13,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Anděl

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:32

    dřevoryt, 12,4 x 10 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Poslední větrný mlýn v Podhůří (Borovnice)

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:36

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chalupa ve Studeňanech u Jičína

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostel s chalupou v Radimi u Jičína

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Fara v Radimi u Jičína

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:42

    dřevoryt, 1946, 10,3 x 14,5 cm, PD značeno ve štočku AM 46, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zvonky (Ex libris Jaroslav Jozefy)

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:44

    dřevoryt, 1935, 18 x 11,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)