• Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Josef Kábrt: Něha

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:44

    tisk, plakát, 41,8 x 29,5 cm, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Michal: Malerier, tegninger, grafikk

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:46

    tisk, plakát, 66 x 48 cm, sign. DU Michal, plakát k výstavě v Oslo kunstforening, 25.XI.-19.XII. 1982, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Princip naděje

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:48

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, sign. DU Ivan Steiger, plakát k výstavě v Galerii Semafor, 6.-28. 2. 1990, DU věnování: Milým manželům Vopálenským s díky za výstavu Váš Ivan Steiger Praha 6.2. 1990, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, ž…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Catalónia

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:50

    tisk, plakát, 80 x 50 cm, sign. PD Pacovská, plakát k výstavě v Barceloně, říjen 1990, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Vejrych

    (1882-1939)

    Rudolf Vejrych 1882-1939

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:52

    tisk, plakát, 80,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Výstavní síni Středočeské galerie, Praha, červenec-září 1982, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Karel Špillar 1871-1939

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:54

    tisk, plakát, 80,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Výstavní síni Středočeské galerie, Praha, prosinec 1980-únor 1981, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Choma

    (1950)

    Róbert Brun: Monológy a rozhovory

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:56

    tisk, plakát, 84 x 59 cm, plakát k výstavě v Galérii hl. mesta SSR Bratislavy, 27.9-4.10. 1987 a v Stredoslovenské galérii Banská Bystrica, 10.12. 1987-20.1. 1988, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ota Janeček

    Ota Janeček dětem

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 22:58

    tisk, plakát, 82 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, 2.-30. 5. 1973, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Oldřich Kulhánek: drawings and prints

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:00

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě v The International Currents Gallery, 15.6.-31.7. 2007, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Kintera

    Karel Kuklík: Fotografie

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:02

    tisk, plakát, 77,5 x 56,5 cm, plakát k výstavě v Galerii hl. města Prahy, leden-únor 1979, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Zasloužilý umělec Josef Liesler

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:04

    tisk, plakát, 85,5 x 61 cm, značeno v tisku, plakát k výstavě v Mánesu, leden-únor 1981, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    František Kupka 1871-1957

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:06

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě ve Valdštejnské jízdárně, Praha, březen-duben 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oskar Kokoscha

    (1886-1980)

    Oskar Kokoschka: Mladá léta. K 100. výročí narození

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:09

    tisk, plakát, 1986, 84 x 59 cm, plakát k výstavě v Národní galerii v Praze, říjen-listopad 1986, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:11

    tisk, plakát, 81, x 56,5 cm, několikrát přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská: Dětem

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:13

    tisk, plakát, 1982, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 10.2-10.3. 1982, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská: Grafika

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:15

    tisk, plakát, 1984, 78,5 x 56,5 cm, plakát k výstavě v Prodejní galerii Díla, ČFVU, Karlovy Vary, 9.-22. 10. 1984, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Erich Hauser

    (1930-2004)

    Černobílá kompozice

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:17

    serigrafie, plakát, 75,5 x 56 cm, plakát k výstavě galerie Dieter Grusberg: Erich Hauser - Kleine plastiken , při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská: Grafika

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:19

    litografie, 1979, 56 x 37,5 cm, sign. DU Pacovská Květa 1979, č. 11/25, plakát k výstavě v Galerii Karolína, Praha, 1979, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skrvna, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Wayne Ensrud

    Wayne Ensrud: Atr Expo 82

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:21

    tisk, plakát, 1982, 70 x 56 cm, plakát k výstavě, Francie, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Hans Haacke

    Hans Haacke

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:23

    tisk, plakát, 1984, 76 x 50,5 cm, plakát k výstavě v Tate Gallery, London, 25.1.-4.3. 1984, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mitchell Wolfson

    The machine age in America 1918-1941

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:25

    tisk, plakát, 1987, 91 x 61 cm, plakát k výstavě v Los Angeles Country Museum of Art, 16.9.-18.10. 1987, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bruce Clarke

    Bruce Clarke: Baja California

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:27

    tisk, plakát, 67 x 80,5 cm, plakát k výstavě, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • R. Kubíček

    Výstava knižních vazeb

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:29

    tisk, plakát, 50 x 74 cm, plakát na výstavu Odborné školy knihvazačské, Uherské Hradiště, 11.-15. 6. 1933, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Liesler

    Josef Liesler: Imaginární portréty a jiné

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:31

    tisk, plakát, 43,8 x 30,8 cm, sign. PD Liesler 85, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 3.-30.10. 1985, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Má Praha

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:33

    tisk, plakát, 67 x 33,5 cm, sign. DU Jiří Švensbír, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, září 1978, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Daniela Stehlíková, Ctirad Stehlík: Keramika, grafika, obrazy a koláže

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:35

    tisk, plakát, 87 x 60,5 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, plakát k výstavě ve Výstavní síni čs. spisovatele, Praha, 23.10.-23.11. 1986, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták: Grafika

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:37

    tisk, plakát, 43,8 x 30,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, prosinec 1989, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ctirad Stehlík: Obrazy a grafika

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:39

    tisk, plakát, 83 x 59 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, plakát k výstavě v Městském kulturním středisku Milevsko, 26.6,-31.7. 1983, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    František Tichý - tváře

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 23:41

    tisk, plakát, 58 x 82,5 cm, značeno v tisku T, plakát k výstavě v Galerii na Karlově náměstí, 30.8.-21.9. 1960, vydal Svaz Československých výtvarných umělců, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsil…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Benešovská

    Pražské věže

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:05

    litografie, 1987, 14,5 x 34,7 cm, sign. PD Jana Benešovská 87, 39/140, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5983 Historie příhozu