Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 603 266 486 nebo e-mailem: antikvariat.dlazdena@seznam.cz.

  • Prokůpek

    Pohřeb

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:05

    tuš, papír, 14,8 x 19,3 cm, v dolní části technické poznámky, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Prokůpek

    Chlapec s nůší

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:10

    tuš, papír, 21 x 13,2 cm, sign. PD Prokůpek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice II.

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:15

    pastel, uhel, papír, 43 x 32 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Husité

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:20

    tuš, papír, 47,5 x 31,5 cm, ilustrace k Jiráskovu dílu Proti všem, z pozůstalosti Anny Fárové, dvakrát přeložený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Čápi

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:25

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Nad rakví

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:30

    uhel, papír, 29,5 x 46 cm, oboustranná kresba, z pozůstalosti Anny Fárové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Bojovník

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:35

    tuš, papír, 23,2 x 31 cm, ilustrace k Jiráskovu dílu Proti všem, z pozůstalosti Anny Fárové, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Útěcha

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:40

    tuš, papír, 33 x 17,1 cm, ilustrace k Jiráskovu dílu Proti všem, z pozůstalosti Anny Fárové, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Olga Beráková

    (1908-1996)

    Andělé / Mák / Africká rodina

    Položka č.: 708

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:45

    7x ofset, 13,9 x 20; 16,8 x 27 cm, sign. PD Olga Beráková, 7 reprodukcí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

    Sasanka

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:50

    tuš, papír, 25,7 x 18,9 cm, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • H. Schilder

    Waidhofen nad Ybbsem

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 10:55

    akvarel, papír, 1923, 23,8 x 15,5 cm, sign. PD H. Schilder

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:00

    akvarel, papír, 1932, 29,5 x 21,5 cm, sign. LD nečitelně 13.6.1932

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Památka na svaté přijímání

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:05

    lept, 21 x 13,7 cm, mírně pkrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Náměstí

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:10

    litografie, 27,3 x 46,3 cm, sign. PD nečitelně, 85/200, při okrajích mimo tisk vodní skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Beneš

    Akt dívky

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:20

    litografie, 44 x 19,5 cm, sign. PD KBeneš, autorský tisk, pokrčený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Alexa

    Krajina s břízami

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:25

    akvarel, papír, 24,9 x 18,8 cm, značeno PD FRANT. ALEXA., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • K. Váchal

    Portrét muže

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:30

    tužka, křída, papír, 1901, 48,8 x 33,2 cm, sign. PD K. Vácha, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Helena Šimůnková

    Dům s zahradou

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:35

    tisk, 1978, 21,3 x 23,8 cm, značeno v tisku PD H. Šimůnková 78, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:40

    litografie, 26 x 35,6 cm, sign. PD K. Oberthor ..., při okrajích mimo tisk pokrčený, natržený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • V. Vayer

    Kostel

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:45

    akvatinta, 19,7 x 13 cm, sign. PD V. Vayer, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Hospoda u Bažanta

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:50

    litografie, 1921, 24 x 20,5 cm, sign. PD nečitelně 31.X.1921, silně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    U potoka

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 11:55

    dřevoryt, 1962, 23,7 x 25,5 cm, sign. PD Bohuslav Jágr 62, 56/100, zažloutlý papír, v tisku dvě rýhy, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Pražská periferie

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:00

    litografie, 1946, 22,2 x 18 cm, monogr. PD na kameni H 46, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Chrám sv. Milukáše

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:05

    litografie, 1951, 27,5 x 20,7 cm, monogr. PD na kameni H 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Josef Kolář

    (1913-?)

    Krč

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:10

    uhel, papír, 33,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Kovář, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze, člen SVU Aleš a SČVU

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Čapek

    Hasliberg mit Blick auf die Wetterhorngruppe

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:15

    akvarel, papír, 1943, 28 x 38,5 cm, sign. PD Karel Čapek 1943, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3892 Historie příhozu

  • Hanka Kettnerová

    Dívenka

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:20

    pastel, uhel, papír, 29,7 x 23,6 cm, sign. LD H. Kolářová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Na lovu

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:25

    litografie, 19,2 x 19,5 cm, při okrajích papíru skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Kalin

    Žena před zrcadlem

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:30

    olej, sololit, 1983, 31 x 19 cm, sign. na zadní straně Kalin, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jan Blahoslav Novotný

    (1917-1983)

    Rudolf Hrušínský

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2017 12:35

    tuš, papír, 1945, 36,6 x 25,5 cm, sign. PD Honza, dole text: Tak jak je to s tou Jarní písní? He!, kresba k filmu Pancho se žení, uprostřed přeložený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně a ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)