Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Karel Demel

    Pyramida

    Položka č.: 1238

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:20

    lept, 2006, 7 x 5,3 cm, sign. PD K. Demel, rám, 143/150, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

    Ostrovy III.

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:25

    lept, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, 15/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Leonardo da Vinci

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:30

    lept, 1986, 11,2 x 7,7 cm, sign. PD Kábrt 86, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Kozoroh

    Položka č.: 1241

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:35

    suchá jehla, 8,3 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6898 Historie příhozu

  • Renáta Kaiserová

    Ex libris Renáta Kaiserová

    Položka č.: 1242

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:40

    lept, 2000, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kaiserová R., rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2026 Historie příhozu

  • Josef Říha

    (1920)

    Jezdci

    Položka č.: 1244

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:45

    litografie, 1961, 28,5 x 45 cm, sign. PD J. Říha 61, rám, 9/50, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6123 Historie příhozu

    Terasa

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:50

    suchá jehla, 30,5 x 28 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6399 Historie příhozu

  • Světla Hásková

    Stromy v krajině

    Položka č.: 1247

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:55

    litografie, 20 x 27 cm, sign. PD Hásková, rám, 2/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4014 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Položka č.: 1248

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:00

    litografie, 42,5 x 22,5 cm, sign. PD V. Polášek, rám, 23/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 1249

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:05

    litografie, 1976, 37,5 x 32 cm, sign. PD Roučka 76, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na koupališti

    Položka č.: 1256

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:10

    litografie, 29,5 x 25 cm, sign. PD A. Majer, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

    Úštěk

    Položka č.: 1262

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:15

    linoryt, 1981, 29 x 47 cm, sign. PD , 39/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 1264

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:20

    litografie, 1978, 37 x 27 cm, sign. PD Roučka 78, pasparta, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Velkopřevorský mlýn na Čertovce

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:25

    lept, 24,5 x 19,7 cm, sign. PD JMajer, rám, mírně zažloutlý papír, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Odpočinek

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:30

    litografie, 1966, 23 x 33 cm, sign. PD Voj. Sedláček 26/IV. 66, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Položka č.: 1278

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:35

    fotografie, 12,2 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

    Kameníci (Rabov)

    Položka č.: 1279

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:40

    tužka, papír, 23 x 28,5 cm, monogr. PD nečitelně, rám, PD popsáno Rabov 13. V. 33, na papíře místy skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 102 CZK (5 €)

  • Petra Cífková

    (1979)

    Položka č.: 1281

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:45

    lept, 1998, 19,5 x 24,5 cm, sign. PD Petra Cífková 98, 3.VII

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Chalupa

    Položka č.: 1282

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:50

    lept, 17,3 x 12,7 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1510 Historie příhozu

  • Pavel Hanák

    V objetí

    Položka č.: 1284

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 15:55

    linoryt, 1983, 24,3 x 15,2 cm, sign. PD Hanák P. 83, č. 17/25, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1956)

    Zasněná

    Položka č.: 1285

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:00

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6158 Historie příhozu

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 1289

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:05

    tempera, pastel, papír, 17,5 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Ant. Fischer

    Persona

    Položka č.: 1296

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:10

    mědirytina, 13 x 9 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hadi

    Položka č.: 1302

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:15

    litografie, 1981, 19 x 10 cm, sign. PD KToman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Jiří Hampl

    Položka č.: 1305

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:20

    vintage gelatin silver print, 18,5 x 18 cm, sign. vzadu Jiří Hampl

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Aegidius (Jiljí Gillis) Sadeler

    (1570-1629)

    Velký prospekt Prahy

    Položka č.: 1306

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:25

    reprodukce, 27 x 89 cm, vydal Sadeler , 1606, v roce 1977 vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Daniela Havlíčková

    L. V. Beethoven

    Položka č.: 1307

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:30

    lept, 1976, 18,3 x 11,3 cm, sign. PD Daniela Havlíčková 76, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1348 Historie příhozu

  • Pilner

    Choustník u Tábora

    Položka č.: 1308

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:35

    lept, 1938, 12,5 x 11,5 cm, sign. PD Pilner 38, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    Jugoslávie- Ragoviči

    Položka č.: 1309

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:40

    litografie, 1989, 29,5 x 22 cm, sign. PD Jana Leischnerová 89, rám, č. 166/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    Odpočívající ženy

    Položka č.: 1310

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:45

    dřevoryt, 25 x 30 cm, sign. PD Jos. Kočí, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)