Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Adolf Schnabel

    (1874-1950)

    Johann Wolfgang von Goethe

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 11:50

    autorská reprodukce podle vlastní kresby, 18,8 x 16 cm, sign. PD Zeichn. U. Repr. V. Ad. Schnabel, rám, práce všestranného jizerskohorského umělce, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6044 Historie příhozu

  • Ladislav Laštůvka

    Postava v prostoru

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 11:55

    litografie, 1990, 40 x 27,5 cm, sign. PD L. Laštůvka 90, rám, 64/80, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítkem ČFVU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Pavel Major

    Položka č.: 1184

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:00

    lept, 1974, 18,5 x 31,4 cm, sign. PD Čepelák 1974, pasparta, 31/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Tři pohledy z Říma

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:05

    3x kvaš, papír, 6 x 8 / 6 x 8 / 6 x 8 cm, 1x sign., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2437 Historie příhozu

    V kovárně

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:10

    tisk, 9 x 13,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Vladimír Obr

    Stromy v zimě

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:15

    laser print, sign. PD V. Obr cm, 37 x 27,7, pasparta, 3/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1510 Historie příhozu

  • Vladimír Obr

    Květy v přírodě

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:20

    laser print, sign. PD V. Obr cm, 37 x 27,5, pasparta, 3/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6399 Historie příhozu

  • Vladimír Obr

    Podzim

    Položka č.: 1190

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:25

    laser print, 2009, sign. PD V. Obr 09 cm, 39 x 29,2, rám, 6/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

  • Vladimír Obr

    Zima

    Položka č.: 1191

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:30

    laser print, 2009, sign. PD V. Obr 09 cm, 39 x 29,2, rám, 7/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:35

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Pražské mosty

    Položka č.: 1203

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:40

    litografie, 1980, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD A. Fuchs 80, pasparta, na zadní straně štítek dílo s popisem, zažloutlý papír, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Petr Hájek

    Sedící

    Položka č.: 1211

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:45

    lept, 8,2 x 9 cm, sign. PD Petr Hájek, pasparta, 10/17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4014 Historie příhozu

  • Petr Hájek

    Postavy

    Položka č.: 1212

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:50

    lept, 5,1 x 7,4 cm, sign. PD Petr Hájek, pasparta, 2/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    PF 1966

    Položka č.: 1214

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 12:55

    tuš, karton, 1965, 41,5 x 32,5 cm, sign. PD Vilém Plocek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

  • Eva Frantinová

    Pohled na město

    Položka č.: 1216

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:00

    litografie, 26 x 33 cm, sign. PD Eva Frantinová, rám, 1/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6123 Historie příhozu

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Jan Žižka z Kalicha

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:05

    reprodukce, 58 x 45 cm, značeno PD v tisku M. Aleš 1908, rám, stará ofsetová reprodukce, tisk Neotypie unie, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycház…

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milan Entler

    Náměstí

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:10

    litorafie, 15,5 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Kostelík v zimě

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:15

    litorafie, 16 x 19 cm, sign. PD F. Emler, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Položka č.: 1221

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:20

    litorafie, 16 x 17 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Řím 69

    Položka č.: 1224

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:25

    litografie, 8 x 14,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 69, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    V Malé Fatře

    Položka č.: 1225

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:30

    dřevoryt, 10 x 15,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1965, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Na procházce

    Položka č.: 1226

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:35

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Michal, pasparta, 98/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913)

    Hrad

    Položka č.: 1227

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:40

    litografie, 29,5 x 43,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 1979, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Cesta lrajinou

    Položka č.: 1230

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:45

    lept, 6,1 x 10,6 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, pasparta, 7/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Daniela Benešová

    Zimní nálada

    Položka č.: 1231

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:50

    litografie, 9,5 x 14 cm, sign. DU Daniela Benešová 83, pasparta, 26/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3909 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Karnevalový list

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:55

    linoryt, 22 x 13,5 cm, sign. PD J. Kaiser, pasparta, 16/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Pražský hrad v zimě

    Položka č.: 1233

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:00

    litografie, 10 x 20 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, 70/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Čarovný mlýn v Kolovči u Klatov

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:05

    litografie, 1977, 23 x 16 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 1235

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:10

    litografie, 1975?, 12,5 x 8,5 cm, sign. DU Wielgus, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6898 Historie příhozu

  • Dana Jandová

    Sv. Mikuláš ze zahrady Na valech

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 14:15

    litografie, 18 x 12 cm, sign. PD D. Jandová, pasparta, 75/155, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. A. Fišárka na VŠUP tamtéž, členka skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)