• František Ringo Čech

    (1943)

    Pod hladinou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 88.000 CZK (3.520 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:00

    olej, plátno, 2018, 80 x 100 cm, sign. PD Ring 2018, rám

    Aktuální cena: 88.000 CZK (3.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Skupina bez přesného pracovního programu

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 88.000 CZK (3.520 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:01

    olej, plátno, 2017, 70 x 100 cm, sign. LN Ring 2017, rám

    Aktuální cena: 88.000 CZK (3.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Odejít nebo zůstat ?

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:02

    olej, plátno, 2019, 45 x 65 cm, sign. PN Ring 2019, rám

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Tatínek a maminka

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 31.500 CZK (1.260 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:03

    olej, plátno, 2016, 45 x 55 cm, sign. LN Ring 2016, rám

    Aktuální cena: 31.500 CZK (1.260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Zátiší léků s vedlejšími účinky

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:04

    olej, plátno, 2015, 55 x 70 cm, sign. PD Ring 2015, rám

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Generace Beatles

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:05

    olej, plátno, 2019, 60 x 70 cm, sign. LN Ring 2019, rám

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Tribuna Sever

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 62.500 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:06

    olej, plátno, 2018, 80 x 70 cm, sign. PN Ring 2018, rám

    Aktuální cena: 62.500 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Subotnik na Starém bělidle

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:07

    olej, plátno, 2019, 65 x 80 cm, sign. PD Ring 2019, rám

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 62.500 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:08

    olej, plátno, 2017, 65 x 60 cm, sign. LN Ring 2017, rám

    Aktuální cena: 62.500 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ringo Čech

    (1943)

    Milosti, jitrničku nebo jelito ?

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 22. 12. 2019 18:09

    olej, plátno, 2018, 55 x 55 cm, sign. PN Ring 2018, rám

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    Položka č.: 19687

    Vyvolávací cena: 107.000 CZK (4.280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2011, 135 x 116 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Moje první myšlenka byla, že se hřbitov (město mrtvých) do jisté míry podobá městu (město živých). A to v rovině urbanistického řešení. V obou případech zde nalézáme hlavní ulice, jež se rozvětvuji do menších a ještě menších uliček. Máme …

    Aktuální cena: 107.000 CZK (4.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Besta

    (1958)

    Místo nohou křídla

    Položka č.: 19686

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, Působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevn…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943)

    Nebeský ovál

    Položka č.: 19685

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    Položka č.: 19684

    Vyvolávací cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 41 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Maják lásky II

    Položka č.: 19690

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19683

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michal Singer

    (1959)

    Epicentrum

    Položka č.: 19682

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 60 x 40 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    Položka č.: 19681

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    Položka č.: 19680

    Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Zdeněk Daněk

    (1977)

    Na čekané

    Položka č.: 19674

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1963, 70 x 50 cm, sign. PN Malát 63, rám, Typická ukázka z díla originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly (geometrická abstrakce i různí umělci (F. Gross či F. Hudeče…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 19670

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 19669

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    Položka č.: 19661

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook