Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Samuraj s mečem

    Položka č.: 19586

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    japonský dřevoryt, 34,5 x 24 cm, značeno razítkem dílny, japonský dřevoryt, přeložený, místy poškozený papír

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Gerhard Mercator

    (1512-1594)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 19574

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (116 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 33 x 43 cm, rám, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře místy drobná poškození

    Aktuální cena: 3.000 CZK (116 €)

  • Jiří Anderle

    List z Komedie č. 9

    Položka č.: 19571

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (304 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 15,8 x 13,4 cm, sign. PD Anderle 1968, autorský tisk, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.900 CZK (304 €)

  • Jan Konůpek

    Zjevení

    Položka č.: 19566

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tužka, papír, 1925, 39,5 x 26,8 cm, PD monogr. KpK 25, ilustrace k básni O. Březiny, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

  • Naděžda Plíšková

    (1934-1999)

    Malé erotické jablíčko z cyklu Erotikon

    Položka č.: 19553

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (212 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    suchá jehla, lept, 1973, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Naděžda Plíšková, autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený papír, žákyně prof. V. Silovského a K. Součka na AVU v Praze, K. G. Müllera na Hochschule für Graphik und Buchkunst v Lipsku, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (212 €)

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 19529

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (154 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 4.000 CZK (154 €)

  • Jiří Načeradský

    Postava

    Položka č.: 19528

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 19527

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (270 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 7.000 CZK (270 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 19526

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 19525

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (385 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (385 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Položka č.: 19523

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (77 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    monotyp, 1994, 41 x 28 cm, sign. DU Karel Chaba 1994, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (77 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na cestě

    Položka č.: 19522

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (347 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tuš, papír, 31,8 x 44,5 cm, sign. PD Voj Sedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (347 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s hroznovým vínem

    Položka č.: 19521

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    suchá jehla, 1984, 44 x 34,5 cm, sign. DU VKomárek 84, rám, č. 7/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Jezdec (Don Quijote)

    Položka č.: 19518

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.693 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 1973, 48,5 x 69 cm, sign. LD K. Souček 73, rám, významný český autor, člen legendární Skupiny 42, který byl posléze i rektorem pražské AVU (do r. 1969). Je ceněný pro svou expresivní abstrakci, jejímž skvělým příkladem je i nabízená položka zobrazující jeden z příběhů Dona Quijota. Výb…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.693 €)

  • Jan Zrzavý

    Máchovská krajina

    Položka č.: 19517

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.885 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 1934, 33,5 x 61,5 cm, PD monogr. J. Z. 1934, rám, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.885 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Hérakles vítěz

    Položka č.: 19516

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (577 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1937, 40 x 31,7 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 141/306, prémie SVU Mánes, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 15.000 CZK (577 €)

  • Jiří Šalamoun

    Zajatec

    Položka č.: 19489

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (93 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1989, 33,8 x 28,4 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 89, č. 127/140, lehce zažloutlý papír, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (93 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 19479

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1956, 20,7 x 27 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1956, č. 1/50, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V masce páva

    Položka č.: 19474

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (89 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1981, 47 x 35,5 cm, sign. PD KarelToman 81, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (89 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 19472

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Vladimír Novák

    Postavy

    Položka č.: 19460

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 19449

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 19445

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (54 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 1.400 CZK (54 €)

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 19441

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (147 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (147 €)

  • Oldřich Jelínek

    Požehnání

    Položka č.: 19435

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 19426

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    suchá jehla, 1971, 14,7 x 10,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 4/27, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Horizont

    Položka č.: 19425

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 1983, 43,2 x 43,5 cm, sign. PD Čepelák 1983, č. 13/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Naděžda Plíšková

    (1934-1999)

    Doteky

    Položka č.: 19423

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (231 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    suchá jehla, 1971, 43 x 49,3 cm, sign. PD Naděžda Plíšková 1971, rám, žákyně prof. V. Silovského a K. Součka na AVU v Praze, K. G. Müllera na Hochschule für Graphik und Buchkunst v Lipsku, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (231 €)

  • Klára Trnková

    Dívka v okně

    Položka č.: 19422

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (100 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1985, 47 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková 85, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (100 €)

  • Jan Kodet

    (1910-1974)

    Položka č.: 19420

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mosaz na dřevě, 1967, 43,5 x 30 cm, sign. DU Jan Kodet 67, vzadu popsáno autorem, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, poté prof. O. Španiela na AVU v Praze, člen SVU Mánes