Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Leander

    Položka č.: 19607

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1999, 77 x 59 cm, sign. LD O.Coufal 99, rám

  • Alena Anderlová

    Výstřel

    Položka č.: 19606

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 80 x 100 cm, sign. vzadu Anderlová

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Roman Franta

    Otcové - oko

    Položka č.: 19605

    Vyvolávací cena: 87.500 CZK (3.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2005, kruh d = 115 cm, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 87.500 CZK (3.500 €)

  • Roman Franta

    Klaun/Hugo Rondinone s broučicí

    Položka č.: 19604

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 70 x 50 cm, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • František Hodonský

    Noční Vídeň

    Položka č.: 19602

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 80 cm, sign. DU Hodonský 2015, práce významného současného autora, který studoval v ateliéru krajinářské malby u F. Jiroudka na Akademii výtvarných umění v Praze. Nabízená položka zaujme typickým rukopisem, svébytným zacházením s barvou i expresivní barevností. , žák prof. V…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • František Hodonský

    Z lužních hladin

    Položka č.: 19600

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 40 cm, sign. vzadu Hodonský , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 19599

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Model

    Položka č.: 19598

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 75 x 105 cm, sign. vzadu Kamila Najbrtová 2016, rám

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 19597

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Alena Anderlová

    Čínani

    Položka č.: 19595

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19594

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 75 x 53 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2013, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka VII.

    Položka č.: 19593

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Lenka)

    Položka č.: 13856

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Helena)

    Položka č.: 13855

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Andrea)

    Položka č.: 13854

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Edita)

    Položka č.: 13853

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 13852

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)