Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Dan Trantina (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1965)

    Zátiší

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:32

    olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1965)

    Secret 80

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:33

    akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1939-2014)

    Po koupeli

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:34

    olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato…

    Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1919-1996)

    Hlava

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:35

    olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1943-2024)

    Éterická

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1945-2021)

    Jádro

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:37

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ptáček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1949)

    Hnízda (diptych)

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:38

    2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:39

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1909-2006)

    Kůň

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:40

    tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které d…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1962)

    Černá váza

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:41

    olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1992)

    Mazlík

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:42

    olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrik Hábl (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1975)

    Černá hora

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:43

    akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1959)

    Ženy - lodě

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:44

    akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1947)

    Brodící se koně

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:45

    pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1976)

    Růže

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:46

    akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel, malíř Jakub Špaňhel je jedna z nejvýraznějších postav současné české výtvarné scény. Ve svých obrazech zobrazuje věci, zvířata i portréty osob na hraně mezi konkrétním zobrazením a abstrakcí. Výrazným prvkem v jeho malbě je světlo které p…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrik Hábl (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1975)

    Kompozice

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:47

    akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Bočkayová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1948)

    Vzácná chvíla

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:48

    akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:49

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1947)

    Kafe avantgard

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:50

    litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jíří Slíva (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1947)

    Nose in the rose

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:51

    akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1947)

    Tabacco Road

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:52

    litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:53

    litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1912-2005)

    K Hamletu

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:54

    lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1912-2005)

    Záhadná skříň u jezera

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:55

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1912-2005)

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:56

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1933-2021)

    Polibek

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:57

    litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1940-2013)

    Hommage Albrecht Dürer

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:58

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1965)

    Kry

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:59

    litografie, 2000, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, č. 1/75, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Paleček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1932)

    Čtvrtý měsíc

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:00

    litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1946)

    Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:01

    litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook