Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Igor Šebestík (Internetová aukce )
Count Basie
Položka č.: 281454Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59
olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jana Míčková (Internetová aukce )
(1940-2020)
Masopust
Položka č.: 281455Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00
akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Zdeněk Raiser (Internetová aukce )
Pít či nepít, to je otázka…
Položka č.: 281456Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01
akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Zálešák (Internetová aukce )
Černý jezdec (Ofélie)
Položka č.: 281457Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:02
olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze