Stálá nabídka

Stálá nabídka umožňuje dražiteli učinit příhoz na díla, která nejsou zařazena do žádné z právě probíhajících aukcí. Učiněním příhozu, limitu či vlastním příhozem se automaticky spustí regulérní aukce dané položky.
Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.
Položky, u kterých není učiněn příhoz, mohou být kdykoliv odstraněny ze stálé nabídky.
Aplikace je optimalizována pro prohlížeče MS Explorer, Google CHROME, OPERA, SAFARI.
Nabízená díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu lze kontaktovat pracovníky aukční síně nejméně 2 pracovní dny předem telefonicky na čísle 224 930 340 nebo e-mailem: info@galerie-vltavin.cz.

SEZNAM AUTORŮ


  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Příběhy

    Položka č.: 19678

    Vyvolávací cena: 1.100.000 CZK (44.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej na plátně, 1939, 80 x 110 cm, rám, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická v poli českého výtvarného umění svoji nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit se, neby…

    Aktuální cena: 1.100.000 CZK (44.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Portrét Merlíny

    Položka č.: 19677

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kresba, papír, 59 x 41,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Les souvenirs

    Položka č.: 19676

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kresba, papír, 27,7 x 55,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Sekal

    (1923-1998)

    Spleť

    Položka č.: 19675

    Vyvolávací cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    měď, sklo, dřevo, železo, 1973-1982, 39 x 40,5 cm, rám, Zbyněk Sekal patří k umělcům modernistické generace šedesátých let. Jeho tvorba, jež započala na přelomu třicátých a čtyřicátých let, trvala až do jeho smrti v roce 1997 a byla ovlivněna mnoha vlivy. Přes všechny dobové vlivy si ale dokázala ud…

    Aktuální cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Daněk

    (1977)

    Na čekané

    Položka č.: 19674

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1963, 70 x 50 cm, sign. PN Malát 63, rám, Typická ukázka z díla originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly (geometrická abstrakce i různí umělci (F. Gross či F. Hudeče…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 19670

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 19669

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Domek

    Položka č.: 19668

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1977, 25,5 x 32 cm, sign. PD Valter K. 77, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obora

    Položka č.: 19667

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1992, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Valter 92, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které do…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 19666

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie barevná, 35,7 x 45,7 cm, PD monogr. IM, rám, č. 1/10

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alén Diviš

    (1900-1956)

    Zazděná (E. A. Poe - Sud vína amontilladského)

    Položka č.: 19665

    Vyvolávací cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    uhel,pastel,papír, 76 x 56 cm, rám, Ilustrace k povídkám E.A. Poea, Vpředu popsáno autorem, přiloženo odborné posouzení PhDr. Jaromíra Zeminy,Dílo velmi významného, nesnadno zařaditelného českého solitéra, který většinu svého života prožil v zahraničí. Tvořil např. v Paříži, kde se jeho malba nese v…

    Aktuální cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Podzim u řeky

    Položka č.: 19663

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, tempera, sololit, 2006, 21 x 49 cm, sign. PD Chadima 06, rám, vzadu autorský podpis, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    Položka č.: 19661

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 19652

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pískovec, v. 28 cm, značeno MCH, autor byl jednou z nejvýznamnějších osobností české umělecké scény 20. století - a to jak díky své tvorbě, tak i organizačním schopnostem, s nimiž pracoval v rámci skupiny Máj 57 nebo Bloku tvůrčích skupin. Přestože mu v 70. letech bylo zakázáno realizovat se veřejně…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 19640

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 19639

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, krásná práce tradičního českého krajináře navazujícího na českou realistickou krajinomalbu 19. a 1 poloviny 20. století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarného umění, kde si prošel klasickou krajinářskou průpravou. Olejomalba …

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zvi Tolkovsky

    (1934)

    Koloniálové

    Položka č.: 19633

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, 2004, 58 x 80 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2004, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 20 x 15 cm, rám, hlava s buřinkou je dílem belgického surrealistického malíře, který svoji tvorbou ovlivnil generace umělců po celém světě. Magritte používal principy změny proporcí a metamorfózy, skrze které ve svých obrazech útočil na divákovu racionální realitu. Často opakované byly t…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook