• Jana Reinerová

    Anglické sídlo

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Dům u Ježíška

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:05

    litografie, 43 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Hra světel

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:10

    litografie, 43,5 x 33 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    U Židovského hřbitova

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:15

    litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 30/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:20

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 68/73, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:25

  • Jana Reinerová

    Panorama

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:30

  • Jana Reinerová

    U Anežského kláštera

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:35

    litografie, 27 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Okno Jana Muchy

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:40

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:45

    litografie, 45 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.52/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Petřínem

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:50

    kombinovaná technika, plátno, 32 x 26 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 19:55

    kombinovaná technika, sololit, 15,5 x 33 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jana Reinerová

    U Švankmajerů

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:00

    kombinovaná technika, plátno, 30 x 30 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jana Reinerová

    Synagoga

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:05

    kombinovaná technika, sololit, 33 x 27 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pod obloukem mostu

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:10

    kombinovaná technika, sololit, 21,5 x 27 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Bělohorská

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:15

    kombinovaná technika, sololit, 34 x 27 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Haštalská v zimě

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:20

    kombinovaná technika, plátno, 31 x 40 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jana Reinerová

    Obleva na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:25

    litografie, 24 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 48/60

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:30

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 9/55

  • Jana Reinerová

    Jasný den

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:35

    kombinovaná technika, plátno, 40,5 x 45,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Jana Reinerová

    Tmavá obloha

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:40

    kombinovaná technika, plátno, 43,5 x 44 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lavička na malostranském dvorku

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:45

    kombinovaná technika, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:50

    kombinovaná technika, plátno, 46 x 35,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Jana Reinerová

    Staré Střešovice - Kocourky

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 20:55

    kombinovaná technika, plátno, 43 x 53,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní jasný den

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 21:00

    kombinovaná technika, plátno, 30 x 35,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Jana Reinerová

    Restaurant U Červeného kola

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 21:05

    kombinovaná technika, plátno, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zimní večerní

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 21:10

    kombinovaná technika, plátno, 23,5 x 33 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 21:15

    kombinovaná technika, plátno, 53,5 x 43,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zimní - Ke Kampě

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 21:20

    kombinovaná technika, plátno, 24 x 30 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dívka se slepisí

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 15:02

    akvarel, papír, 1946, 62 x 44 cm, sign. PD Troup 46, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK