• Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Besedující slováci (PF 1920)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 20:31

    litografie, 1919, 14 x 12 cm, sign. PD Viktor Stretti, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Ex libris Vladimír Dvořák

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 20:01

    dřevoryt, 8 x 6,4 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Yoho Ohira

    Dvojice (Ex libris)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 19:43

    lept, 11 x 6,4 cm, č. 65/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Jezdec (PF 1995)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 19:16

    litografie, 1994, 15 x 10 cm, sign. PD Karel Toman, č. 131/140, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Oldřich Štencl

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 19:07

    litografie, 1983, 9,3 x 6 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Vladimír Veselý

    Ex libris Patricie

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 18:42

    litografie, 10,2 x 7 cm, sign. DU Vlad Veselý, č. 84/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýli (PF 1968)

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 18:39

    ocelorytina, 1967, 6,7 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4955 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Poutník (PF 1977 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 18:18

    dřevoryt, 1976, 15 x 10,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4848 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ex libris ing. Bedřich Petrlík

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 18:10

    lept, 14,3 x 9,2 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID799 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 18:09

    lept, 1917, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Houbař a Ochutnávka vína (konvolut 2 PF)

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2017 18:04

    2x litografie, 1956 a 1955, obě 15 x 21 cm, obě sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarník…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6151 Historie příhozu

  • Carl A. Thimm

    A Complete Bibliography of Fencing and Duelling as Practiced by All European Nations from the Middle Ages to the Present Day

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2017 19:00

    kniha, 1896, 25 x 19 cm, 1. vydání, repodukce podobizen slavných šermířů světlotiskem, vydal John Lane, The Brodley Head, London and New York, 1896, 538 stran , lehce zažloutlý papír, celoplátěná vazba, odřená horní i dolní hrana hřbetu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Řehoř IX. (Papež)

    (?-1241)

    Decretales D. Gregorii Papae IX suae integritati una cum glossis restitutae

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2017 18:45

    kniha, 1595, 25,5 x 20,5 cm, titul. list s vinětou, dřev.celostr. ilustrace Arbor consangvinitatis, iniciály, kustody, dvouřádkový text, antikva, latinský text, 5 dílů v 1 svazku, vydáno Venetiis (Benátky), 1595, 1388 stran, lehce zažloutlý papír, celokožená vazba se zdobenými reliéfy na deskách, h…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID3909 Historie příhozu

  • Daniel Sennert

    (1572-1637)

    Practicae Medicinae Liber Sextus (De Morbis Occultis)

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2017 18:25

    kniha, 1635, 20,5 x 17,5 cm, VI. díl, bohatě ilustrovaný titulní list od M. Meriana, iniciály, vlysy, viněty, signet, antikva, latinský text, vydal Ex officina Typographica Ambrosii Rothi, Witterbergae, 1635, 449 + 22 stran, lehce zažloutlý papír, pergamenová vazba, restaurováno

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID3820 Historie příhozu

  • Daniel Sennert

    (1572-1637)

    Practicae Medicinae Liber Qvintus (De Tumoribus, Ulceribus, Cutaneis vitiis, Vulneribus, Fracturis, & Luxationibus)

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2017 18:20

    kniha, 1634, 20,3 x 17,5 cm, V. díl, bohatě ilustrovaný titulní list od M. Meriana, iniciály, vlysy, viněty, signet, antikva, latinský text,vydal Ex officina Typographica Ambrosii Rothi, Witterbergae, 1634, 614 + 8 stran, lehce zažloutlý papír, pergamenová vazba, restaurováno

    Poslední dražitel: ID3892 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ty a já

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2017 21:15

    olej, plátno, 2008, 30 x 25 cm, sign. PD Cerha V. 08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5827 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Mayská princezna

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2017 20:55

    akryl, plátno, 2012, 61,5 x 55 cm, sign. LD Cerha V. 2012

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6004 Historie příhozu

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Akt s lampou

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2017 20:15

    kolorovaný linoryt, 18 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5433 Historie příhozu

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Sedící akt

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2017 20:12

    kolorovaný linoryt, 1972, 18,6 x 11,8 cm, sign. PD RLander 72, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 23:06

    dřevoryt, 1936, 11,8 x 6,9 cm, LN značeno ve štočku J.V., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6138 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 21:48

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 67/100

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1475 Historie příhozu

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Cantiqve des cantiqves

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 21:09

    dřevoryt, 1905, 23,8 x 22,8 cm, PD značeno v desce Kupka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    Poslední dražitel: ID4546 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 20:42

    uhel, papír, 39,5 x 28,7 cm, PU monogr. P. K., rám, při okrajích poškozený papír, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 20:27

    suchá jehla, 1977, 40,5 x 31,2 cm, sign. DU V Komárek 77, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3925 Historie příhozu

  • Kristian Kodet

    Pištec

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 20:24

    lept, 2009, 32,7 x 21,5 cm, sign. DU Kristian Kodet , č. 77/100, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID5299 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Dívka se psem

    Položka č.: 77

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 19:51

    mezzotinta, 2005, 10 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 05, rám, č. 51/100, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2292 Historie příhozu

  • Jan Botek

    Příběh I

    Položka č.: 88

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 19:30

    litografie, 59 x 47 cm, sign. PD J. Botek, č. 3/30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5667 Historie příhozu

  • Jan Botek

    Oáza dětství

    Položka č.: 89

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2017 19:27

    litografie, 2000, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD J. Botek 2000, č. 10/20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Jiránek

    Pohlednice z Prahy Karlíčkovi

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 09. 2017 21:15

    fix, papír, 10,4 x 14,8 cm, sign. U Jiránek, lehce zažloutlý, přeložený, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Ty jsi první děvče, které chodí na schůzku přesně jako hodinky

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 09. 2017 20:12

    tuš, akvarel, papír, 2016, 14,8 x 20,8 cm, sign. PD Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6020 Historie příhozu