• Anna Poustová

    Betlém II.

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 18:42

    dřevoryt, 1970, 39,8 x 27,8 cm, sign. PD Anna Poustová 70, č. 27/50, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený Karlštejn

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 18:30

    olej, karton, 9,8 x 12,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5751 Historie příhozu

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Stromeček (PF Štěpánová)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 18:16

    suchá jehla, 1982, 8,2 x 5,2 cm, sign DU autorskou značkou, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • M. Zbojan

    Na měsíci

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 18:14

    lept, 7,3 x 7 cm, sign. LD M. Zbojan, č. 5/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

    Andělíček

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 17:20

    rudka, papír, 15 x 17,3 cm, LD datováno 1673, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

    Zima na Žabovřeskách

    Položka č.: 59

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 17:18

    litografie, 1946, 20,7 x 35 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID84 Historie příhozu

    Zima (PF 1980)

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 17:16

    litografie, 1979, 9 x 13,5 cm, sign. PD, č. 15/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

    Zima ve městě

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 17:12

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, č. 42/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Tři králové (PF 1970)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2017 17:10

    kolorovaná litografie, 17 x 24 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Adamec

    Postavy

    Položka č.: 1296

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:11

    pero, papír, 29 x 20,4 cm, sign. PD Adamec, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Propagační plakát

    Položka č.: 1295

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:10

    zinkografie, 18,3 x 13,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Akt dívky

    Položka č.: 1294

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:09

    serigrafie, 1969, 23 x 13 cm, sign. DU Lad Rusek 1969, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Cesta k městě

    Položka č.: 1293

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:08

    litografie, 1977, 12,7 x 19,5 cm, sign. PD J. Mádlo 77, č. 74/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Krejčová

    Kašna v dešti

    Položka č.: 1292

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:07

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    U okna

    Položka č.: 1291

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:06

    linoryt, 1970, 14,3 x 12,5 cm, sign. DU Jemelková 70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Věž

    Položka č.: 1290

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:05

    linoryt, 1975, 19 x 12,8 cm, sign. LD Jemelková 75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    Položka č.: 1289

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:04

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pod nebem

    Položka č.: 1288

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:03

    akvatinta, 11,6 x 6,6 cm, sign. PD P. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Stravinskij

    Položka č.: 1287

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:02

    litografie, 1977, 23 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 1286

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:01

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Milenci při úplňku

    Položka č.: 1285

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 08:00

    litografie, 1947, 24 x 17 cm, sign. PD J. Mádlo 1947, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 1284

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:59

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Sfinga

    Položka č.: 1283

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:58

    lept, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Mojžíš

    Položka č.: 1282

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:57

    lept, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 1281

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:56

    litografie, 13,2 x 10,2 cm, sign. PD JKaiser, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ženský akt s lasturou

    Položka č.: 1280

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:55

    litografie, 17,4 x 11,6 cm, sign. DU JKaiser, č. 6/170, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1279

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:54

    linoryt, 15,9 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID693 Historie příhozu

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydy

    Položka č.: 1278

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:53

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,6 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka v lukách

    Položka č.: 1277

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:52

    dřevoryt, 1967, 18 x 12 cm, sign. PD Josef Hodek 67, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ilja Hartinger

    Ex Libris

    Položka č.: 1276

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2017 07:51

    dřevoryt, 20 x 9,6 cm, sign. PD IHartinger, č. 117/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera na ŠUŘ v Brně, prof. A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)