• Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2018 18:30

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5475 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dívka s křídlem

    Položka č.: 992

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:58

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 93/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Městečko

    Položka č.: 991

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:57

    pastel, papír, 14 x 41,4 cm, sign. PD A. Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Přímořská krajina II.

    Položka č.: 990

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Příprava letadla

    Položka č.: 989

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:55

    dřevoryt, 44,5 x 28,6 cm, sign. PD JŠebek, 78/200, Antikvariát Dlážděná, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 988

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:54

    serigrafie, 41,7 x 21,5 cm, sign. DU Jiří Fixl, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Mystický motiv

    Položka č.: 987

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:53

    dřevořez, 17,8 x 26 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Ježíšek na saních

    Položka č.: 986

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:52

    dřevořez, 1989, 26 x 18 cm, sign. PD Anna Poustová 89, 17/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Týnský chrám

    Položka č.: 985

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:51

    suchá jehla, 22,3 x 13,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 984

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:50

    suchá jehla, 14,1 x 23,1 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Položka č.: 983

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:49

    suchá jehla, 20,1 x 11 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 982

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 981

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:47

    suchá jehla, 14,8 x 13,9 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Lampa s vosou

    Položka č.: 980

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:46

    suchá jehla, 19,8 x 14,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 979

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:45

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, č. 8/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4859 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 978

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:44

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    PF 1990

    Položka č.: 977

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:43

    dřevořez, 1989, 26 x 18 cm, sign. PD Anna Poustová 1989, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Les

    Položka č.: 976

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:42

    pastel, papír, 1970, 29,9 x 41,3 cm, sign. PD A. Pitrmann, DU popsáno nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Strakonice

    Položka č.: 975

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:41

    litografie, 1974, 39,5 x 32 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    Položka č.: 974

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:40

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Krejčí

    (1942-2001)

    Salome

    Položka č.: 973

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:39

    litografie, 1999, 17,4 x 12,9 cm, sign. PD Jan Krejčí 99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5888 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dáma se škraboškou

    Položka č.: 972

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:38

    litografie, 8,4 x 3,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Jasná budoucnost

    Položka č.: 971

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:37

    dřevoryt na japanu, 1947, 16 x 10,4 cm, sign. PD Josef Hodek 1947, věnování: Příteli Josefu Bouzkovi srdečně Josef Hodek 1947, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Starobylá ulička

    Položka č.: 970

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:36

    litografie, 1986, 43,5 x 32 cm, sign. PD J. Boudová 86, rám, 36/60, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, při dolním okraji na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    K. H. Mácha: Máj

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:35

    dřevoryt, 1936, 35,8 x 31,7 cm, sign. PD V. Polášek 36, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ivan Urbánek

    (1933-1944)

    Schody

    Položka č.: 968

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:34

    litografie, 1960, 47,5 x 32 cm, sign. PD I. Urbánek, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    Položka č.: 967

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:33

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 966

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:32

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Hledání rovnováhy

    Položka č.: 965

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:31

    dřevořez, 1989, 25,8 x 17,8 cm, sign. PD Anna Poustová 89, 47/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Betlém V.

    Položka č.: 964

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:30

    dřevořez, 1972, 40 x 28 cm, sign. PD Anna Poustová 72, 12/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)