• Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Dívčí akt

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2018 13:50

    bronz, 1936, v. 41,5 cm, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Poslední dražitel: ID5433 Historie příhozu

  • Jaroslav Róna

    Cesta do Tasmánie

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2018 13:15

    olej, plátno, 2004, 80 x 100 cm, sign. vzadu Róna 04, obraz je dílem klíčového autora střední generace, člena skupiny Tvrdohlaví, účastníka legendárních Konfrontací a bývalého pedagoga na Akademii výtvarných umění v Praze, kde vedl ateliér sochařství. Jeho malířská tvorba se odvíjí v intencích magic…

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    Poslední dražitel: ID6553 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Anička v puntíkovaných šatech

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:34

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 131, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 907

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:33

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Anička ze zadu

    Položka č.: 906

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:32

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 116, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Anička z profilu

    Položka č.: 905

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:31

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 67, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Anička

    Položka č.: 904

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:30

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 118, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Anička v modré sukni

    Položka č.: 903

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:29

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,5 x 10,4 cm, sign. DU Kamil Lhoták 62, č. 178, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Josef Lhota

    (1895-?)

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:28

    litografie, 1924, 18,7 x 15,3 cm, sign. PD Jozef Lhota 1924, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:27

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alena Laufrová

    John Lennon

    Položka č.: 900

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:26

    lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 20/60, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2003)

    Hrad Kost

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:23

    bromostříbrná fotografie, 22,6 x 21,8 (39,7 x 29,9) cm, pozdější zvětšenina, Antikvariát Dlážděná, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Kurovský

    (1924)

    Noční hladina

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:22

    pastel, velur, 43,5 x 63,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Kupka

    (1870-1957)

    Cantiqve des cantiqves

    Položka č.: 895

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:21

    dřevoryt, 1905, 23,5 x 22,5 cm, PD značeno ve štočku Kupka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Ex Libris

    Položka č.: 894

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:20

    mědirytina, 1923, 14,3 x 9,3 cm, sign. PD SKulhánek, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:19

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Zdeněk Kučera

    Album 76

    Položka č.: 892

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:18

    serigrafie, 52 x 37,5 cm, sign. DU Zd. Kučera , pasparta, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Kučera

    Cikánský tanec

    Položka č.: 891

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:17

    olej, plátno, 90 x 90,5 cm, sign. PD Kučera, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Kubíček

    Městečko

    Položka č.: 890

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:16

    tempera, papír, 36,2 x 49,2 cm, sign. PD Jiří Kubíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kubíček

    Nevěsta

    Položka č.: 889

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:15

    litografie, 1986, 51,5 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1986, 11/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:14

    kolorovaná litografie, 31,1 x 23,3 cm, sign. PD VKubašta, LD značeno na kameni VKubašta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludvík Kuba?

    Portrét muže v brýlích

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:13

    olej, plátno, 30 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, malba místy poškozena, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:12

    tuš, papír, 45 x 60 cm, sign. LD LKuba, rám, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 885

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:11

    akvarel, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Křížek, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:10

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD Jan Křížek, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • J. Krejčí

    Letní krajina

    Položka č.: 883

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:09

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Krejčí, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Dáma s kloboukem

    Položka č.: 882

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Huť

    Položka č.: 881

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:07

    barevná fotografie, 60. léta, 40 x 30 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)