• Michal Singer

    Patero smyslů

    Položka č.: 18980

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    soubor 5 litografií, 2007, 70 x 50 cm, sign. PD Singer 2007, č. 4450, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • František Hodonský

    Osvětlené břehy

    Položka č.: 18965

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, papír, 2011, 61 x 92 cm, sign. PD Hodonský, č. 3/3, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

  • Pavel Besta

    Příběh s dotekem

    Položka č.: 18953

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2012, 40 x 45 cm, sign. PD Besta 12, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Sedící hoch

    Položka č.: 18675

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tužka, papír, 27,5 x 20,5 cm, PD monogr. K, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Déšť

    Položka č.: 18350

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1913, 11,9 x 15,9 cm, LITERATURA: soupis Páleníček, Švabinská: Max Švabinský: Grafické dílo/soupis, Praha 1976, č. 116, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG…

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Dvojice na pikniku

    Položka č.: 18295

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tužka, tuš, kvaš, koláž, papír, 31,3 x 23 cm, sign. PD Kupka, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Reprodukce obrazu Karla Chaby

    Položka č.: 18201

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    ofset, 1977, 84 x 59 cm, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Brož

    Položka č.: 18138

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. PD Brož, rám, poškozená (opadávající) malba

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    Opuštěné kurty

    Položka č.: 17753

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    serigrafie, 2001, 28 x 40 cm, sign. PD Rathouský 2001, 1.30, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Rastislav Naďo

    (1976)

    Kono district

    Položka č.: 17430

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, karton, 2008, 70 x 97 cm, sign. vzadu Jan Naďo 08, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 17227

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Libor Jaroš

    Hlava I.

    Položka č.: 17218

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kov, dřevo, 36 x 27 cm, sign. PD L. Jaroš, vzadu popsáno a razítka, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Průzkum pro jednoho šneka a čtyři octomilky

    Položka č.: 17214

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2005, 49 x 65 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek 2005, vzadu popsáno

  • Jan Sytař

    (1976)

    Víra, láska, bolest

    Položka č.: 17197

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ideale schönheit

    Položka č.: 17122

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 90 cm, sign PD Sytař 08, vystaveno v galerii Dolmen, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    U nemocného

    Položka č.: 16195

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tuš, papír, 1950, 41,5 x 50 cm, datováno LD 50, provenience: z pozůstalosti autora, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Lenka)

    Položka č.: 13856

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Helena)

    Položka č.: 13855

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Andrea)

    Položka č.: 13854

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Edita)

    Položka č.: 13853

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 13852

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 13462

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    Položka č.: 13254

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Daniel Hlobil

    Tanec - mobil

    Položka č.: 12972

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kartáčované železo, 2007, 80 x 34 cm

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Carlo Maratti - kopista

    Madona s dítětem

    Položka č.: 12684

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 96 x 76 cm, rám, pravděpodobně vídeňská škola, konec 18. století, původní adjustace, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 11223

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Igor Hlavinka

    Orchidej ze Siria I

    Položka č.: 5890

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, akryl, papír, 1997, 36 x 26 cm, sign. DU 1997 IGOR HLAVINKA, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Karpi

    Položka č.: 5316

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2003, 35 x 45 cm, sign. PD Tmějová 03, poškozeno, podlepeno

  • Markéta Wildová - Laštuvková

    (1969)

    Plody

    Položka č.: 4268

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    hlubotisk, 1993, 72 x 64 cm, sign. PD Wildová 1993, č. 2/4, žákyně prof. L. Čepeláka a V. Kokolii na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Spiderants

    Položka č.: 4241

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (150 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    airbrush, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.750 CZK (150 €)