• Petr Lander

    (1931-2016)

    Proměny

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 20:54

    fix, karton, 1983, 59,5 x 41,8 cm, sign. PD Petr Lander 83, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Strašák

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 20:57

    fix, tempera, karton, 1986, 59,5 x 41,8 cm, sign. PD Petr Lander 86, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vti…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perníkový panelák

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:00

    tuš, akvarel, papír, 1979, 59,3 x 41,6 cm, sign. PD Petr Lander 79, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 400…

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    2x vtip

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:03

    fix, akvarel, papír, 31,5 x 23 a 19 x 31,5 cm, oba sign. Petr Lander, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Göteborg

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:06

    tužka, tuš, papír, 32,7 x 44,8 cm, sign. vzadu P. Lander, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Radost

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:09

    fix, akvarel, papír, 1979, 59,3 x 41,7 cm, sign. PD Petr Lander 79, nalepeno na kartonu, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Perpetuum mobile Edisonovo

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:12

    fix, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. DU Petr Lander, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    2x vtip z Dikobrazu

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:15

    fix, akvarel, papír, oba 21 x 29,7 cm, sign. vzadu Petr Lander, vzadu razítko: Dikobraz č. 28, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Malá noční pausa

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:18

    fix, koláž, papír, 1984, 59,3 x 41,5 cm, sign. LU Petr Lander 84, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Děd Swing

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:21

    fix, koláž, papír, 1984, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD Petr Lander 84, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

  • Petr Lander

    Značky

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:24

    2 x fix, papír, 29,2 x 20,2 a 20 x 25 cm, oba sign. Petr Lander, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Trošečníci

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:27

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1979, 59,2 x 41,6 cm, sign. PD Petr Lander 79, vzadu nalepenštítek s popisem, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtip…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Budoucnost ?

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:30

    fix, akvarel, papír, 1986, 59 x 42 cm, sign. PD Petr Lander 86, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Dívka s hroznem ( Ex Libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:33

    litografie, 1945, 7,8 x 5,5 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Filmový akt ( Ex Libris Jan Lavický)

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:36

    litografie, 1944, 8,3 x 4,3 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Lander

    Kreslený humor

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:40

    2 x fix, papír, 20 x 27 a 17,5 x 27 cm, oba signovány vzadu Lander, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Historie

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:43

    fix, akvarel, papír, 1986, 59,5 x 42 cm, sign. PD Petr Lander 86, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

  • Petr Lander

    (1931-2016)

    Reklama

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:46

    tuš, akvarel, koláž, papír, 1984, 59,5 x 41,8 cm, sign. PD Petr Lander 84, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, knižní ilustrátor, grafik, kreslíř; 15 let upravoval vydání Dikobrazu a publikoval v něm svůj kreslený humor, je autorem téměř 4000 kreslených vtipů

  • Petr Lander

    Varhany

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 27. 09. 2017 21:49

    fix, papír, 1983, 59,5 41,7 cm, sign. LD Petr Lander 83, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Jánošík

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:03

    kolorovaný dřevoryt, 1924, 48 x 35 cm, sign. PD Jos. Baruch 1924, lehce zažloutlý, zvlněný papír, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:06

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. DU Jan Bauch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:09

    litografie, 1973, 24 x 17 cm, sign. PD Jan Bauch 73, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:12

    litografie, 1958, 18 x 12 cm, sign. DU Jan Bauch 58, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Stopy

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:15

    tempera, papír, 25,3 x 18,3 cm, pasparta, PD slepotiskové razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Holčička

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:18

    tužka, papír, 1963, 36,5 x 21 cm, sign. LN Bělocvětov 63, rám, na rámu drobná poškození, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Schoulená postava

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:21

    litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 2/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Na Šumavě prší

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:24

    litografie, 2009, 27,3 x 38,5 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 99/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Botek

    Oáza dětství

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:27

    litografie, 2000, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD J. Botek 2000, č. 10/20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Botek

    Příběh I

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:30

    litografie, 59 x 47 cm, sign. PD J. Botek, č. 3/30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Cyril Bouda

    Masopustní oslík

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 19:33

    kvaš, papír, 1943, 30,5 x 22,2 cm, sign. LD C. Bouda 1943, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)