• Arthur Secunda

    (1927)

    Chippewah Fall

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:48

    serigrafie, 57,3 x 44 cm, sign. PD Secunda, č. 55/75

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Werner Opitz

    Galopper II.

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:51

    serigrafie, 1975, 52 x 62 cm, sign. PD Werner Opitz 75, č. 3/33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Mergl

    Hard Rock

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:57

    sítotisk, 35 x 26 cm, sign. PD Mergl, č.6/60, antiqari.at Radhošťská

  • Christian Lieber

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:00

    serigrafie, 1974, 40,3 x 48,5 cm, sign. PD ChLieber, č. B 2/4

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • George Kunkel

    (1922-1984)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:03

    litografie, 1978, 49,4 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 33/50, antiqari.at Radhošťská

  • Pavel Horák

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:06

    olej, plátno, 2011, 70 x 100 cm, sign. vzadu Pavel Horák 11

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6155 Historie příhozu

  • Pavel Horák

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:09

    olej, plátno, 2011, 25 x 25 cm, sign. vzadu Pavel Horák 11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2746 Historie příhozu

  • Pavel Horák

    Kompozice XII.

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:12

    olej, plátno, 2012, 30 x 35 cm, sign. vzadu P. Horák XII, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Optická kompozice

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:15

    serigrafie, 49 x 49 cm, sign. PD Hilmar Jiří, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Tuvia Beeri

    Landscape of Israel

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:18

    lept, 27,5 x 24,5 cm, sign. PD Beeri, č. 102/135, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Tuvia Beeri

    Landscape of Israel

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:21

  • Zdeněk Adamec

    Tanec

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:24

    olej, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6431 Historie příhozu

  • Wirth

    Bart III

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:27

    koláž, 1995, 39 x 25,5 cm, sign. PD Wirth 1995, č. 4/6

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:30

    olej, plátno, 2010, 40 x 60 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:33

    olej, plátno, 2009, 60 x 60 cm, sign. vzadu Richard Šácha 2009

    Poslední dražitel: ID5446 Historie příhozu

  • Richard Šácha

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:36

    olej, plátno, 2010, 60 x 80 cm, sign. vzadu Richard Šácha 10

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • Richard Šácha

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:39

    olej, plátno, 2010, 80 x 80 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:42

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. vzadu Šácha, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Okno VII.

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:45

    akvatinta, 31,8 x 25,2 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Vír III.

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:48

    akvatinta, 29,5 x 26,3 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk , antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Josef Steiner

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:51

    olej, kombinovaná technika, papír, 2009, 80 x 60 cm, sign. PU. J. Steiner 09, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6365 Historie příhozu

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:54

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 20:57

    monotyp, 2007, 50 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2007, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:00

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:03

    olej, plátno, 2011, 30 x 25 cm, sign. PD Salajka 11, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michal Romberg

    (1918-1982)

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:06

    olej, překližka, 1966, 45,5 x 87,5 cm, sign. PD Romberg 66, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák F. Kysely, člen UB

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:09

    suchá jehla, 29,6 x 29,5 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:12

    suchá jehla, 29,5 x 30 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. P. Novak

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:15

    tisk, pastel, 14 x 19 cm, sign. LD SPNovak, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • S. P. Novak

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:18

    tisk, pastel, 14 x 19 cm, sign. PD SPNovak, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)