• Berto Monetti

    Milování

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:06

    tužka, papír, 1979, 39,8 x 29,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:08

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 37,5 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v předklonu

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:10

    kvaš, tuš, tužka, tempera, papír, 1977, 37 x 25 cm, sign. LD Monetti 77, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:12

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 60,7 x 42,8 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • V. Veselý

    Ex libris Milan Honzík

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:14

    litografie, 1981, 6,7 x 9,8 cm, sign. PD V. Veselý, č. 94/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Dr. Siegfried Dick

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:16

    suchá jehla, 9,8 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Wolfgang Zeller

    (1900-1987)

    Ex libris Walter A. Müller

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:18

    lept, 14,8 x 8,2 cm, LD značeno v desce WZ, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Ex musicalis Jarka Svoboda

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:20

    litografie, 1932, 14 x 9 cm, sign. PD Eisenreich, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex Libris Jiří Siblík)

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:22

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Nepasický

    Mořská panna (PF 1968)

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:24

    linoryt, 1967, 8,2 x 6,3 cm, sign. DU Blanka a Jiří Nepasický, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Sedící akt (PF 1988)

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:26

    litografie, 1987, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Jízda na medvědovi (PF 1983)

    Položka č.: 189

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:28

    litografie, 1982, 9 x 19 cm, sign. LD Kalousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Vladimír Urban

    Položka č.: 190

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:30

    lept, 7,2 x 4,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Irena Nováková

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:32

    lept, 1942, 11 x 8,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, č. 44/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Evy Syslové

    Položka č.: 192

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:34

    zinkografie, 9,3 x 5,5 cm, PD značeno ve štočku JVáchal, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID624 Historie příhozu

  • Bay

    Adam a Eva (EXL G.P.)

    Položka č.: 193

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:36

    akvatinta, 2008, 16 x 12 cm, sign. PD Bay, č. 63/100, pravý spodní roh ohnutý, nezashuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ex Eroticis Jiří Hruška

    Položka č.: 194

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:38

    lept, 1999, 8,8 x 8,8 cm, sign. DU, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ex Libris SSPE

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:40

    litografie, 1988, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Dva akty (Ex Libris EW)

    Položka č.: 196

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:42

    dřevoryt, 6,5 x 9 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Váhy ( Ex Libris ZŠ)

    Položka č.: 197

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:44

    dřevoryt, 1979, 9,8 x 5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Padesát (Ex Libris Zd. Šmída)

    Položka č.: 198

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:46

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, č. 24/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kočky Ex Musicis Jan Van Damme)

    Položka č.: 199

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:48

    serigrafie, 10,5 x 8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Dvě postavy

    Položka č.: 200

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 20:50

    fix, papír, 19 x 29 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:51

    lept

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Jitro

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:52

    litografie, 1930, 21 x 14,8 cm, značeno Max Švabinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ota Janeček

    Půlakt

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:53

    linoryt, 22 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, č. 25/50, s básní a podpisem Jaroslava Seiferta, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:54

    japonský dřevoryt, 18,5 x 26 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:55

    lept, 24,3 x 34,5 cm, sign. PD Pavelka, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Petr Hampl

    Akt ve vodě

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:56

    lept, 39 x 58 cm, PD značeno v desce PH, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Klaus Moritz

    Ženský akt

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:57

    litografie, 68,5 x 48 cm, sign. PD K. Moritz, č. 48/60, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)