• Berto Monetti

    Klečící žena

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:13

    kvaš, tuš, papír, 1982, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:15

    lavírovaná kresba tuší, 1974, 39 x 24 cm, sign. LD Monetti 74, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Milenci v objetí

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:17

    lavírovaná kresba tuší, 34,3 x 28,7 cm, sign. PD Monetti, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Dívka ve spodním prádle

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:19

    kvaš, tuš, papír, 1975, 30,5 x 27,4 cm, sign. PD Monetti 75

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Malíř s modelkou

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:21

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 38,4 x 26,8 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:23

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt před zrcadlem

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:25

    lavírovaná kresba tuší, 1982, 33,8 x 23,9 cm, sign. DU Monetti 82

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící akt

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:27

    tuš, kvaš, papír, 1987, 36,7 x 24,8 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Přítelkyně

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:29

    uhel, lak, papír, 1979, 49,9 x 27,8 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:31

    lavírovaná kresba tuší, běloba, koláž, papír, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. PD Monetti 88

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Schoulená

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:33

    lavírovaná kresba tuší, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. DU Monetti 88, uprostřed přeložený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Zápas

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:35

    tužka, papír, 1979, 47,9 x 31,6 cm, sign. DU Monetti 79, pokrčený, místy oškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:37

    tuš, kvaš, papír, 1987, 32,8 x 42,8 cm, sign. PD Monetti 87

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:39

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Opřený ženský akt

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Nahé modelky

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:43

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:45

    kvaš, tuš, běloba, papír, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt se vzpaženýma rukama

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:47

    tuš, kvaš, papír, 1976, 29,5 x 21 cm, sign. PD Monetti 76

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:49

    tuš, kvaš, papír, 1976, 29,4 x 21 cm, sign. PD Monetti 76

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící nahé ženy s lahví červeného vína

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:53

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Nahé modelky

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:55

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:57

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 69,5 x 49,8 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papíár

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:59

    lavírovaná kresba tuší, 1976, 72,7 x 50,8 cm, sign. PD Monetti 76, při okrajích lehce zašpiněný a poškozený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 22:01

    tuš, kvaš, papír, 1991, 50 x 34,7 cm, sign. LD Monetti 91, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rukama ve vlasech

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 22:03

    tuš, kvaš, papír, 1987, 47,6 x 32,7 cm, sign. PD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 22:05

    tuš, kvaš, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. DU Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Nahá dívka

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 22:07

    tuš, kvaš, papír, 1978, 49,7 x 35,7 cm, sign. PD Monetti 78

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gerhard Mercator

    (1512-1594)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 19574

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (116 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 33 x 43 cm, rám, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře místy drobná poškození

    Aktuální cena: 3.000 CZK (116 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Položka č.: 19523

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (77 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    monotyp, 1994, 41 x 28 cm, sign. DU Karel Chaba 1994, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (77 €)

  • Jan Zrzavý

    Máchovská krajina

    Položka č.: 19517

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.885 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 1934, 33,5 x 61,5 cm, PD monogr. J. Z. 1934, rám, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.885 €)