• Jiří Anderle

    Postava na tmavém pozadí

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (258 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 15:00

    lept, akvatinta, suchá jehla, 1985, 43 x 33 cm, sign. DU Anderle, č. 10/40, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.700 CZK (258 €)

  • Jiří Anderle

    Madona s dítětem

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 10.900 CZK (420 €)

    měkký kryt, lept, 1985, 66 x 48 cm, sign. DU Anderle, č. 1/50, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.900 CZK (420 €)

  • Jiří Anderle

    Stabat Mater (podle Antonína Dvořáka)

    Položka č.: 57

    měkký kryt, lept, 1985, 66,5 x 48 cm, sign. DU Anderle, č. 5/50, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Le Rendez-vous pour Marly

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (343 €)

    měkký kryt, lept, 1985, 48,5 x 33,5 cm, sign. DU Anderle, č. 2/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.900 CZK (343 €)

  • Jiří Anderle

    Ano či ne

    Položka č.: 55

    měkký kryt, lept, 1985, 49 x 33,5 cm, sign. DU Anderle, č. 2/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Loučení

    Položka č.: 54

    měkký kryt, lept, 1985, 49 x 33 cm, sign. DU Anderle, č. 33/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Nestálost

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 10.100 CZK (389 €)

    měkký kryt, lept, 1985, 49 x 33 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.100 CZK (389 €)

  • Jiří Anderle

    Babylonská věž

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (416 €)

    měkký kryt, 1985, 66 x 48,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/50, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (416 €)

  • Jiří Anderle

    Fortuna

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (500 €)

    měkký kryt, lept, 1984, 66,5 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 3/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (500 €)

  • Jiří Anderle

    Tři vévodkyně

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (635 €)

    měkký kryt, lept, 1984, 95,5 x 63,5 cm, sign. LD Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.500 CZK (635 €)

  • Jiří Anderle

    Amor a Psyhé (podle Gerarda)

    Položka č.: 49

    měkký kryt, suchá jehla, lept, 1984, 96 x 64 cm, sign. LD Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Profil

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    měkký kryt, 1984, 24 x 19 cm, sign. DU Anderle 84, autorský tisk, vzadu razítko Anderle - archiv Nr. 291 Baukunst - Galerie, Köln, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

  • Jiří Anderle

    Nechť se duše těší jen touto chvílí

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

    měkký kryt, suchá jehla, mezzotinta, 1984, 96 x 64 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Capre diem, carpe noctem VI., Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

    Poslední dražitel: ID3776 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Dürer a Raffael

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (424 €)

    měkký kryt, 1984, 66 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 3/70, z cyklu Capre diem, carpe noctem IV., Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (424 €)

  • Jiří Anderle

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1984, 24,5 x 19 cm, sign. DU Anderle 84, autorský tisk, vzadu razítko Anderle - archiv Nr. 288 Baukunst - Galerie, Köln, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

  • Jiří Anderle

    Hlava Atény

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (712 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1984, 96 x 64 cm, sign. PD Anderle 84, autorský tisk, z cyklu Capre diem, carpe noctem II, vzadu razítko Anderle - archiv Nr. 284 Baukunst - Galerie, Köln, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.500 CZK (712 €)

  • Jiří Anderle

    Po tom, co bude zítra, se raději neptej II.

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (654 €)

    měkký kryt, suchá jehla, lept, 1984, 96 x 64 cm, sign. LD Anderle, č. 1/70, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (654 €)

  • Jiří Anderle

    Bestia triumfans III.

    Položka č.: 42

    měkký kryt, suchá jehla, lept, 1984, 64 x 96 cm, sign. PD Anderle, č. 1/50, z cyklu Horatius, finální verze, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Činíš li něco hanebného sama tvář tě prozradí

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1984, 66,5 x 32,5 cm, sign. DU Anderle, č. 12/35, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • Jiří Anderle

    Války jsou matkami nenáviděny

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (400 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1984, 66,8 x 49,2 cm, sign. DU Anderle, č. 22/70, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.400 CZK (400 €)

  • Jiří Anderle

    Bestia triumfans I.

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (385 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1984, 66,7 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 15/70, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (385 €)

  • Jiří Anderle

    A teď už jen slzy nad našim osudem

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 14.800 CZK (570 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 95 x 65,5 cm, sign. DU Anderle, č. 17/50, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.800 CZK (570 €)

  • Jiří Anderle

    Pamatuj, že jsi člověk! II.

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (270 €)

    měkký kryt, 1983, 27,5 x 32,5 cm, sign. DU Anderle, č. 33/50, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (270 €)

  • Jiří Anderle

    Co učiníme?

    Položka č.: 36

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 60 x 45 cm, sign. DU Anderle, č. 28/70, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Kejklíř (podle Hironumuse Bosche)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 12.700 CZK (489 €)

    lept, suchá jehla, 1982, 66 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 12/35, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.700 CZK (489 €)

  • Jiří Anderle

    Mucho hay que chupar (podle Francisco de Goya)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (274 €)

    lept, suchá jehla, 1982, 32 x 28,5 cm, sign. DU Anderle, č. 37/40, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.100 CZK (274 €)

  • Jiří Anderle

    Děvčátko s lilií

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 16.200 CZK (624 €)

    suchá jehla, mezzotinta, fotografie, 1981, 66,5 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 92/100, z cyklu Portréty v proměnách času, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.200 CZK (624 €)

  • .

    Goya

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2017 10:05

    monografie, 30,2 x 21 cm, Prameny, sbírka dobrého umění. Řídí Emil Fila a Jan Krofta. Svazek 26. Goya, s úvodní studií Vladimíra Novotného. Druhé, doplněné vydání. Vydal roku 1948 SVU Mánes a Svoboda v Praze. Upravil František Muzika. Vytiskla Svoboda v Praze v nákladu 4000 výtisků. Publikace č. 477…

    Aktuální cena: 201 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2210 Historie příhozu

  • .

    Giotto

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2017 10:10

    monografie, 26,9 x 20,8 cm, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Berlin, počet stran 46, mírně poškozený přebal, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (8 €)

  • .

    Kolektiv Deseti

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2017 10:15

    katalog, 1962, 19 x 17 cm, katalog k výstavě v Alšově síni, 12 stran, Praha, 1962, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu