• Hana Purkrábková

    Zahleděnec

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2018 17:05

    pálená hlína, 2014, v. 42 , š. 28 cm

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Mikoláš Axmann

    Lyžník

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2018 13:35

    kamenopis, 2017, 53 x 41 cm, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID2952 Historie příhozu

  • Mikoláš Axmann

    Depozitář (Kabinet)

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2018 13:30

  • Mikoláš Axmann

    Ptáčnice

    Položka č.: 18

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2018 13:25

  • Mariana Alasseur

    Čekání

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2018 12:10

    olej, akryl, plátno, 2008, 30 x 30 cm

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID5585 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Paul Heinicke

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 21:34

    dřevoryt, 1913, 7 x 6,8 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem; Kontakt s německým sběratelem P. Hainickem zprostředkovala J. Váchalovi v roce 1913 sběratelka M. Přibilová. Poté co mu Váchal vytvořil exlibris projevuje Heinicke zájem také o Váchalovu grafiku a stává se jeho …

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5101 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris R.M. Beneš

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 21:14

    dřevoryt, 10,9 x 5,8 cm, vzadu razítko: Jos Váchal 1911 orig holzshn..., při okrajích nepatrně zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6635 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Tiskař a múza

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 21:08

    dřevoryt, 50. léta, 18,2 x 11,6 cm, značeno v desce LD J. Váchal, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1205 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Evermon Vl. Balcárek

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 21:04

    dřevoryt, 10,1 x 6,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vratislav Košťál

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 21:02

    dřevoryt, 14, 7 x 6,6 cm, značeno v desce PD J.V., zažloutlý papír, papír při okrajích zašpiněn ale nazasahuje do tisku, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris K. Zink

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 21:00

    dřevoryt, 1925, 13,7 x 10,3 cm, značeno v desce LD JV.25, Karel Zink byl knihkupec, antikvář a majitel aukční síně v Praze v Karlově ulici. V letech 1925-1949 uspořádal 65 knižních aukcí, včetně dvou specializovaných aukcí exlibris., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající čle…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jan Srp

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:58

    dřevoryt, 1916, 8,2 x 7,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5473 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Vesnický motiv

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:52

    dřevoryt, 18,7 x 22,3 cm, sign. PD A. Macková , zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2530 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kniha F. Dvořáčkové

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:48

    dřevoryt, 1943, 12 x 9,2 cm, PU značeno ve štočku AM 43, vzadu razítko autorky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zvonky (Ex libris Jaroslav Jozefy)

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:44

    dřevoryt, 1935, 18 x 11,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Fara v Radimi u Jičína

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:42

    dřevoryt, 1946, 10,3 x 14,5 cm, PD značeno ve štočku AM 46, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chata na Bezděkově

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:20

    dřevoryt, 1916, 8,2 x 7,3 cm, sign. PD A. Macková 16, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Trosky

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:16

    dřevoryt, 1954, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3085 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Trosky

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:10

    dřevoryt, 1954, 6,3 x 5 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zebín

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:08

    dřevoryt, 6,3 x 19 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zebín od lesa

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2018 20:06

    dřevoryt, 7 x 11,2 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Dívčí akt

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2018 13:50

    bronz, 1936, v. 41,5 cm, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Poslední dražitel: ID5433 Historie příhozu

  • Jaroslav Róna

    Cesta do Tasmánie

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2018 13:15

    olej, plátno, 2004, 80 x 100 cm, sign. vzadu Róna 04, obraz je dílem klíčového autora střední generace, člena skupiny Tvrdohlaví, účastníka legendárních Konfrontací a bývalého pedagoga na Akademii výtvarných umění v Praze, kde vedl ateliér sochařství. Jeho malířská tvorba se odvíjí v intencích magic…

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    Poslední dražitel: ID6553 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Blahopřání s tulipány

    Položka č.: 1278

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 09:47

    barevné pastelky, tužka, papír, 1963, 20 x 29,2 cm, monogr. PD J. Z. a vlevo pod přáním Jan Zrzavý 24. IV. 63, přiložen znalecký posudek Dr. Jany Orlíkové, citujeme z něj: Drobná gratulace má soukromý charakter a zobrazuje kyticive váze. Tento typ kytice známe i ze Zrzavého zátiší. Tím, že jde o oso…

    Poslední dražitel: ID6579 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Nalezení Mojžíše

    Položka č.: 1276

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 09:45

    rudka, papír, 17,1 x 9,6 cm, sign. na přípisu v dolní části kresby Srdečný pozdrav a vzpomínku Jan Zrzavý 6. VII. 42, přiložen znalecký posudek Dr. Jany Orlíkové, citujeme z něj: Téma nalezení Mojžíše se v díle Jana Zrzavého opakuje téměř od počátku tvorby. Asi nejstarší známou kompozicí na toto tém…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 1270

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 09:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Bohunka Waageová

    Dvojice

    Položka č.: 1259

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 09:25

    litografie, 33,5 x 27 cm, sign. DU B. Waageová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • František Volf

    Na jezeře

    Položka č.: 1253

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 09:19

    litografie, 24 x 46,4 cm, sign. LD F. Volf 82, rám, 49/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1580 Historie příhozu

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Erotický motiv I.

    Položka č.: 1206

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 08:32

    litografie, 20,6 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Dorothea Tanning

    Plakát

    Položka č.: 1203

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 08:29

    litografie, plakát, 1966, 70 x 49,7 cm, při okrajích pokrčený, nahoře natržený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)