• Luděk Marold

    (1865-1898)

    Königsee- St. Bartholoma

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:00

    dopisnice, 9 x 14,4 cm, žák prof. F. Sequense, M. Pirnera a F. Čermáka na AVU v Praze, studium na ČVUT v Praze, na Akademie der Bildenden Künste v Mnichově a École des Beaux Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a spolku Škréta

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Pozdrav z Královských Vinohrad

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:01

    dopisnice, 9,4 x 14 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1 Historie příhozu

  • Ignát Herrmann

    (1854-1935)

    Dopis Františku Hlavatému

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:02

    dopis, 1894, 22 x 13,5 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Luděk Marold

    (1865-1898)

    In der Frauenkirche

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:03

    dopisnice, 9,2 x 14 cm, žák prof. F. Sequense, M. Pirnera a F. Čermáka na AVU v Praze, studium na ČVUT v Praze, na Akademie der Bildenden Künste v Mnichově a École des Beaux Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a spolku Škréta

  • Luděk Marold

    (1865-1898)

    Dopis Franitšku Hlavatému

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:04

    dopis, 8 x 10 cm, žák prof. F. Sequense, M. Pirnera a F. Čermáka na AVU v Praze, studium na ČVUT v Praze, na Akademie der Bildenden Künste v Mnichově a École des Beaux Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a spolku Škréta

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:05

    ocelorytina, 19,5 x 15 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Luňák

    Městské zákoutí

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:06

    litografie, 1996, 14 x 11 cm, sign. PD Luňák 1996, pasparta

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Nádvoří

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:07

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zima v horách

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:08

    kvaš, papír, 20 x 28 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Pražský motiv

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:09

    litografie, 26,5 x 19 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Nievaldová

    Anežský klášter

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:10

    suchá jehla, 1973, 24 x 16 cm, sign. PD Alena Nievaldová 73, pasparta

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Strom v zimě

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:11

    monotyp, 1956, 30 x 21 cm, sign. PD, rám, lehce oprýsaný rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Michl

    (1901-1977)

    Pohled na Domažlice

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:12

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD F Michl, rám, rozklížený rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Knihy Josefa Lady

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:13

    knižní značky, 20,5 x 14 cm, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Antonín Matějček

    Mistři rané renesance

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:14

    kniha, 1942, vydal Orbis, Praha, 1942, lehce poškozená vazba

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Jarmila Blažková

    Žena věčná inspirace umění

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:15

    kniha, vydalo nakladatelství Symposion, Praha, lehce poškozená vazba

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Vladimír Novotný

    Dítě v umění výtvarném

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:16

    kniha, 1941, vydalo nakladatelství Orbis, Praha, poškozená obálka

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Josef Jíra: Obrazy a kvaše z posledního období

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:17

    tisk, plakát, 52 x 38,4 cm, plakát k výstavě v galerii G 32 Semily, 27.10. - 30.11. 2001, uprostřed přeložený, při okrajích lehce okrčený pa, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • Adolf Heyduk

    (1835-1923)

    Navštívenka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:18

    dopis, navštívenka adresovaná panu Josefu J. Vejvodovi, lehce zažloutlý papír, obálka poškozena

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6203 Historie příhozu

  • František Doubrava

    (1901-1975)

    Děti

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:19

    tužka, papír, 1943, 29,7 x 21 cm, sign. PD F. Doubrava 43, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Bratislava

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:20

    tisk, 23,7 x 31,6 cm, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vladimír Komárek

    Pták s číší

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:21

    dřevoryt, 17,5 x 8,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:22

    suchá jehla, 1976, 9,3 x 6,5 cm, sign. PD V. Zykmund 76, rám, č. 35/70, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Orlí hnízdo

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:23

    litografie, 27 x 20,5 cm, PD značeno na kameni AP, rám, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oliva

    (1886-1960)

    Studie dětí

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:24

    tuš, papír, 18 x 29 cm, sign. KOliva, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5514 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrad Valečov

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:25

    pastel, papír, 1939, 15,7 x 22 cm, sign. PD Beneš 12. VII. 39, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Chadima

    Vltava

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:26

    litografie, 1981, 10,8 x 18,6 cm, sign. PD Chadima 81, rám, autorský tisk, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilian Pirner

    (1854-1924)

    Jaroslav Vrchlický: Démon Láska

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:27

    13 x fotogravura, pomocí České Akademie pro vědy, slovesnost a umění vydal nakladatel F. Topič, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, obálka poškozena, žák prof. Trenkwalda na AVU v Praze, studium na akademii umění ve Vídni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Petrák

    (1811-1888)

    Na statku

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:28

    mědirytina, 21,7 x 29 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Petrák

    (1811-1888)

    Bakchanalie

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:29

    mědirytina, 21,5 x 28,8 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)