Výstavní plakáty českých a světových autorů

  • Běla Kolářová

    Běla Kolářová

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:38

    tisk, plakát, 1997, 68,5 x 49 cm, plakát k výstavě v Galerii výtvarného umění, Litoměřice, 6.3.-13.4. 1997, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    František Tichý: Obrazy, kresby (k 90. výročí narození)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:40

    tisk, plakát, 1986, 82 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, 16.1.-23.2. 1986, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Paleček

    Josef Paleček: Nevelké obrázky pro knihu a dům

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:42

    tisk, plakát, 1980, 84 x 59 cm, sign. PD Josef Paleček 80, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění - kniha, Praha, 23.9. 1990, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Alfons Mucha:Pastely, plakáty, kresby a fotografie

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:44

    tisk, plakát, 1994, 59,3 x 42 cm, plakát k výstavě v Císařské konírně Pražského hradu, 1.6.-30.10. 1994, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardto…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Edouard Vuillard

    (1868-1940)

    The intimate interiors of Edouard Vuillard

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:46

    tisk, plakát, 1990, 53,3 x 99 cm, plakát k výstavě v The Brooklyn Museum, 18.5.-30.6. 1990, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Rodina (Chagall at Pace/Columbus)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:48

    litografie, plakát, 1976, 81,7 x 62 cm, PD značeno v tisku Marc Chagall , plakát na výstavu, Ohio, 7.8.-4.9. 1976, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    František Tichý: Užitá tvorba

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:50

    tisk, plakát, 84,5 x 55 cm, plakát k výstavě v Uměleckoprůmyslovém muzeu, Praha, 3.9.-10.10. 1971, vydáno 500 výtisků, nalepeno na kartonu, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devět…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslava Pešicová, František Štorek: Obrazy, sochy

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:52

    tisk, plakát, 83 x 58 cm, sign. Jaroslava Pešicová a F. Štorek, plakát k výstavě v Galerii výtvarného umění v Chebu, výstavní síň Klára, březen-říjen 1977, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:54

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Ota Janeček: Kresby, grafika, knižní tvorba

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:56

    tisk, plakát, 67,8 x 43,5 cm, značeno v tisku Janeček, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, 31.10.-18.11. 1978, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták: Odila

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 19:58

    litografie, 1977, 58 x 41,7 (litografie 17 x 12,7) cm, sign. PD Kamil Lhoták 77, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, 16.3.-2.4. 1977, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták: Kresby z let 1944-1975

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:00

    tisk, plakát, 58,2 x 39,5 cm, značeno v tisku Kamil Lhoták, plakát k výstavě v Oblastní galerii, Liberec, červenec-srpen 1977, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Krása bude křečovitá

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:02

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě Surrealismus v Československu, Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 15.5.-2.10. 2016, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení P…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Štorek

    (1933-1999)

    František Štorek: Plastiky

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:05

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jindřich Ulrich

    (1950)

    Miniaturní svět Jindřicha Ulricha

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:07

    tisk, plakát, 1981, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 3.-27. září 1981, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Jitka Kolínská: Obrazy, kresby, ilustrace

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:09

    tisk, plakát, 1991, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, leden 1991, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Vajce

    Stanislav Vajce: Obrazy/kresby

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:11

    tisk, plakát, 1984, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 6.-30. prosince 1984, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Karel Chaba: Obrazy

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:13

    tisk, plakát, 1988, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, červenec 1988, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Různí autoři

    15 let Lyry Pragensis (1967-1982)

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:15

    tisk, plakát, 1982, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, květen 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Antonín Pucherna

    (1776-1862)

    Antonín Pucherna (1776-1852)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:17

    tisk, plakát, 1971, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Muzeu hlavního města Prahy, září-listopad 1971, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Sklenář

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:19

    tisk, plakát, 1977, 84 x 60 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, listopad 197, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Jan Kutálek: Tvorba z let 1942-1977

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:21

    tisk, plakát, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu hlavního města Prahy, prosinec 1977-leden 1978, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Expozice ze sbírek Středočeské galerie a Střediska státní památkové péče a ochrany přírody Středočeského kraje

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:23

    tisk, plakát, 82 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, zámek Nelahozevec, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Vlastimil Rada 1895-1962

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:25

    tisk, plakát, 1976, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Národní galerii v Praze, říjen-prosinec 1976, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    Hollar 1917-1997

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:27

    tisk, plakát, 85 x 59 cm, stanovy sdružení Českých umělců grafiků Hollar v Praze, přeložený, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Pacovská

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:29

    tisk, plakát, 1989, 81,5 x 56,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Umění/Kniky, Praha, 5.-29.9. 1989, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Pacovská

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:31

    tisk, plakát, 1989, 50 x 70 cm, plakát k výstavě v Galerii Umění/Kniky, Praha, 5.-29.9. 1989, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Ladislav Čepelák: Kresby 1959-1961

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:33

    tisk, plakát, 1976, 76 x 54 cm, plakát k výstavě v Městském muzeu Velvary, květen-červen 1976, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Eva a Jiří Šalamounovi

    Eva Natus-Šalamounová a Jiří Šalamoun

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:35

    tisk, plakát, 1981, 82 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 20.5.-24.6. 1981, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Renčín

    Vladimír Renčín: Kreslený humor

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 20:37

    tisk, plakát, 1985, 82 x 59 cm, plakát k výstavě v Horské službě Krkonoše, 18.2.-10.3. 1985, přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)