Akt a erotika

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:32

    linoryt, 6 x 3,6 cm, sign DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:33

    akvarel, papír, 1942, 35,8 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. J…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Demel

    Zhang Tongqing

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:34

    lept, 1994, 9 x 15 cm, sign. PD KarelDemel 94, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Veselý

    Ex libris Patricie

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:35

    litografie, 10,2 x 7 cm, sign. DU Vlad Veselý, č. 84/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Akt s rukama nad hlavou

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:36

    lept, 14,5 x 10 cm, PD značeno v desce, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Akt u okna

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:37

    olej, papír, 30 x 20,5 cm, rám, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miroslav Jirava

    (1931-2002)

    Stojící akt

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:38

    uhel, lavírovaná tuš, akvarel, papír, 60. léta, 41,2 x 29,5 cm, sign. LN M. Jirava, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:39

    japonský dřevoryt, 18,5 x 24 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:40

    japonský dřevoryt, 19,2 x 24,6 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:41

    japonský dřevoryt, 19,8 x 26 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:42

    lept, 18,5 x 8 cm, sign. PD C Bouda, č. 143/190, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • John Hardy

    Před bordelem

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:43

    litografie, 70,5 x 50,5 cm, sign. PD John Hardy, č. 117/275, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Akt v punčochách

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:44

    litografie, 45,7 x 39,8 cm, č. 131/300, pocta Allenu Jonesovi, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID399 Historie příhozu

    Ženský půlakt

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:45

    litografie, 59,3 x 42,8 cm, č. 123/300, pocta Patriku Nagelovi, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Die Dame der eleganten Welt

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:46

    litografie, 26,3 x 18,7 cm, sign. DU J Kovařík, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Námět na známku

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:47

    lept, 1936, 23,5 x 31,5 cm, sign. PD V. Sychra 36, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID1936 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex Libris Jiří Siblík)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:48

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ležící akt

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:49

    lept, 1996, 16,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 30/50, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:50

    lept, 1996, 15,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Akt na louce

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:51

    serigrafie, 41,2 x 30,8 cm, sign. PD ZZálešák , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:52

    linoryt, 1992, 14,6 x 11,6 cm, sign. DU Jenýk Pacák 92, č. 128/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Akt v klobouku

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:53

    lept, 11,3 x 7,4 cm, sign. PD, č. 150/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Tři Grácie (Ex Libris Ireny Novákové

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:54

    dřevoryt, 1993, 9 x 6,5 cm, sign. PD VPolášek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dívka s jednorožcem (Ex Libris Milada Váňová)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:55

    lept, 7,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Eva v ráji (Ex Libris (Jan A. Váňa)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:56

    lept, 15,7 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Eva a had (Ex Libris Jan A. Váňa)

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:57

    lept, 1949, 16 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6048 Historie příhozu

    Eva (EXL PV)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:58

    dřevoryt, 12 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ex Libris A. Malý

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:59

    suchá jehla, 8 x 10 cm, značeno v desce M.N., při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ex Libris Eroticis Adolf Malý

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:00

    suchá jehla, 11 x 9 cm, značeno v desce M-N., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ex Libris Eroticis Adolf Malý

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:01

    litografie, 9,5 x 6 cm, značeno v desce M-N., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)