• Jan Lauda

    (1896-1959)

    Medvěd (mísa)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:05

    pálená glazovaná hlína, 1933, v. 19,3 cm, značeno Lauda, prémie SVÚ Mánes na rok 1933, místy drobná poškození, žák prof. S. Suchardy, J. Drahoňovského a J. Štursy, spoluzakladatel Nové skupiny, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Hadi

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:10

    lept, 1970, 24,5 x 17 cm, sign. PD, č. 19/20, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:15

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 81/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Medvěd Malíř

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:20

    litografie, 1998, 54 x 71 cm, sign. PD Kalousek 98, č. 11/27, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jaroslav Válek

    Had

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:25

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ivan Kováčik

    Býk

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:30

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 40/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Jaroslav Válek

    Had

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:35

    reliéfní grafika, č. 56/100, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka s křídly

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:40

    litografie, 2009, 34 x 44,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6202 Historie příhozu

  • Kašpar

    Jeleni v říji

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:45

    olej. karton, 1950, 55 x 68 cm, sign. DU Kašpar 1950, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Nosek

    Gorila

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:50

    litografie, 1987, 41,7 x 30 cm, sign. PD Nosek Boris j. 87, pasparta, č. 9/16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Vlasáková

    Milovníci zvířat

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:55

    kombinovaná technika, papír, 49,5 x 39 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 17/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Andrea Forsterová

    Zápas

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 20:20

    litografie, 2005, 9 x 12 cm, sign. PD Andrea Forsterová 05, č. 20/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Andrea Forsterová

    Poslední večeře v MC Donald´s

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 20:25

    litografie, 2006, 27 x 15 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 42/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Andrea Forsterová

    Epizody

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 20:30

    litografie, 2007, 20 x 29 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2007, č. 9/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 20:40

    litografie, 2006, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 2006, č. 29/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 20:45

    litografie, 1997, 42,5 x 32 cm, sign. PD Andrea Forsterová 97, č. 21/40, pokrčený papír, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 20:50

    litografie, 2008, 30,5 x 23 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2008, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Nahoru II

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 20:55

    litografie, 2005, 18 x 14 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, č. 7/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Ryby

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 2005, 15 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, č. 3/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 17

    litografie, 20,8 x 14,9 cm, sign. PD Andrea Forsterová, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6300 Historie příhozu

  • Andrea Forsterová

    Mimino

    Položka č.: 18

    litografie, 2006, 34 x 25 cm, sign. PD Andrea Fosrterová 2006, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

  • Andrea Forsterová

    Milostný zpěv velryb

    Položka č.: 19

    litografie, 12 x 9 cm, sign. PD Forsterová, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Zajatci

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 920 CZK (37 €)

    litografie, 2005, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 920 CZK (37 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    litografie, 2000, 55 x 42,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2000, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Andrea Forsterová

    Hájení velryb

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • F. Hudeček

    Nymburk

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:04

    litografie, 14,6 x 21,8 cm, provedl R. Bürger, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • R. Bürger

    Nymburk

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:06

    litografie, 22,5 x 16,8 cm, litografii provedl F. Weider, při okrajích zašpiněný, poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hanák

    Baška - Robinsonova zátoka v Jugoslávii

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:10

    tužka, akvarel, papír, 1966, 41,5 x 60 cm, PD monogr. FH 66, rám, vzadu popsáno, poškozený papír, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Votivní obraz arcibiskupa Očka

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:12

    mědirytina, 22,2 x 14 cm, vyryl C. F. Merckel, vydalo knihkupectví Kober & Markgraf v Praze, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Bazar v Rabatu

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:14

    dřevoryt, 1926, 49,2 x 35,7 cm, sign. PD FrantKárník, autorský tisk č. 6, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)