Fotografie

  • Antonín Kratochvíl

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:06

    fotografie a kopie dopisu, 24,2 x 18 cm, kopie dopisu Anežky Zapletalové z Psychiatrické kliniky v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Kratochvíl

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:09

    fotografie a dopis, 18 x 24 cm, foto sign. vzadu Hrabal B , dopis Bohumilu Hrabalovi z Dilie

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Schleifer Tracht

    Děti v kroji

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:12

    fotografie, 59,5 x 49,5 cm, č. 290, vzadu razítko autora

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Nepomuk Langhans

    (1851-1928)

    Portrét muže

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:15

    fotografie, 38,3 x 27,4 cm, sign. PD J. F. Langhans, vzadu nalepen štítek: J. F. Langhans, společnost s r. o., Praha Vodičkova 37, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Před spaním

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:18

    bromostříbrná fotografie, 17,1 x 11,4 cm, vzadu popsáno, pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    Proměna

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:21

    bromostříbrná fotografie, 15,9 x 19 cm, sign. vzadu L . Postupa, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Drahotín Šulla

    Po koupeli

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:24

    bromostříbrná fotografie, 22 x 13,8 cm, sign. vzadu D. Šulla, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Petr Helbich

    Kolín

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:27

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 23,7 cm, sign. vzadu Helbich, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Jaro v Jilemnici

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:33

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 19,9 x 29,8 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Pohled na JIlemnici

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:36

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 19,4 x 29,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Dáma pod rozvetlou jabloní

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:39

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 20 x 29,9 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Sušení sena

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:42

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 29,3 x 19,5 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Jilemnická vila

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:45

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 19,7 x 29,8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    S babičkou na cestě

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:48

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 19,9 x 29,8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Oráč

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:51

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Trh na pernštýnském náměstí (20. léta 20. století)

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:54

    bromografie?, 12,7 x 17,5 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Pírka

    (1861-1942)

    Kunětická hora (konec 19. století)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 19:57

    bromografie?, 12,3 x 17,3 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Hampl

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:00

    vintage gelatin silver print, 18,5 x 18 cm, sign. vzadu Jiří Hampl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Hampl

    Akrobati

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:03

    bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Rudolf Janda?

    (1907-2000)

    Jeseníky - Praděd

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:06

    bromostříbrná fotografie, 18 x 23,8 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Miroslav Pokorný

    Tancovačka

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:09

    bromostříbrná fotografie, 19,5 x 27,3 cm, vzadu popsáno: M. Pokorný, nalepeno na kartonu

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Rudolf Janda

    Malá fatra

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:12

    bromostříbrná fotografie, 1932, 17,4 x 23,8 cm, sign. vzadu Rudolf Janda, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:15

    bromostříbrná fotografie, 31 x 25 cm, sign. vzadu Jaroslav Kysela, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Spravedlnost

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:18

    bromostříbrná fotografie, 14,7 x 40,4 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Neckář

    Vánoční dárky

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:21

    fotografie, 22,2 x 16,2 cm, PD značeno slepotiskovým razítkem Foto Neckář Praha II, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pisa

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:24

    fotografie, 19,7 x 25,6 cm, nalepeno na kartonu, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hory

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:27

    fotografie, 30,2 x 44,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Západ slunce

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:30

    fotografie, 19,8 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Grand hotel Royal, Piešťany

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:33

    fotografie, 22,6 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Letní sídlo

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2017 20:36

    fotografie, kolorováno, 11,7 x 16,4 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)