Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Ostrovní. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 605 285 471 nebo antikvariat-vltavin@email.cz.

  • Jarmila Mařanová

    (1922-2009)

    Týnský chrám

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 17:58

    litografie, 27,9 x 30 cm, sign. LD Jarmila Mařanová, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Hradčany v zimě

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:01

    měkký kryt, 1923, 21,1 x 28,5 cm, sign. PD Josef Vaic, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5299 Historie příhozu

    Sv. Vít

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:04

    litografie, 1945, 41,8 x 20,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Radeckého náměstí

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:07

    litografie, 40,5 x 41 cm, PD značeno na kameni KKostial, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Beneš

    Pražský hrad

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Don Giovanni 29.X.1787

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:13

    litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Zlatá Praha

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:16

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Jiří Bauer

    (1886-?)

    Pražská zahrada

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:25

    suchá jehla, 28 x 22 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Filipi?

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:31

    lept, 22,8 x 17 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Filipi?

    Brána u Strahovského kláštera

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:34

    lept, 23,8 x 14,7 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Dana Hlobilová

    (1928)

    Pražské věže

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:37

    litografie, 18,5 x 9 cm, sign. PD Dana Hlobilová, č. 18/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:40

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:43

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Altmann

    Mostecká věž

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:46

    dřevořez, 1975, 12,5 x 13 cm, sign. PD Jiří Altmannn 75, rám, č. 28/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:49

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:52

    měkký kryt, 15,6 x 20,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladislav Röhling

    (1880-1945)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:55

    dřevoryt, 18,9 x 12,6 cm, sign. PD V. Röhling, LD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 18:58

    akvatinta, 9 x 9,7 cm, sign. PD V. Rolín, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Řehoř

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:01

    lept, 17 x 14 cm, sign. PD J. Řehoř, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:04

    litografie, 1979, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 82/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • V. Vayer

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:07

    lept, 20 x 13,3 cm, sign. PD Vayer, zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • V. Vayer

    Hradčany

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:10

    lept, 8 x 11,3 cm, sign. PD Vayer, zašpiněný, roztržený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • R. Kuhn

    Zlatá ulička

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:13

    lept, 8,7 x 10,7 cm, sign. PD R. Kuhn, zažloutlý, přeložený, roztržený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Světla Hásková

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:16

    litografie, 13,4 x 13 cm, sign. PD Hásková, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Zámecké schody

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:19

    lept, 25 x 35,3 cm, sign. PD K Gabriel, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kulce na ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Hrad z Chotkovy silnice

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:22

    lept, 17,6 x 10,7 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Leo Horst

    Pohled z Týnské ulice

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 19:25

    lept, 17,6 x 14,7 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)