Moderní a současné umění (on-line část 150. aukce)

internetová část probíhá pouze na internetových stránkách
začátek je ve 22:00 a každá položka končí dle uvedeného času
není možná dražba po telefonu

  • Karel Benetka

    Dvě dámy hrají dámu

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:00

    olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, sign. PD Benetka 2013, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Karel Benetka

    Ve skleníku

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:01

    olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

  • Alena Anderlová

    Raketa

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:02

    olej, plátno, , 82 x 75 cm, sign. vzadu Anderlová

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Kateřina Miler

    Krtek s konvičkou

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:03

    kvaš, papír, 2013, 11 x 16 cm, sign. PD Kateřina Miler 2013

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Kateřina Miler

    Krtek s hořci

    Položka č.: 607

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:04

    kvaš, papír, 2013, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2013

  • Kateřina Miler

    Krtek s rýčkem

    Položka č.: 608

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:05

    kvaš, papír, 2013, 15,5 x 15 cm, sign. PD Kateřina Miler 2013

  • Emma Srncová

    Ukradená pusa

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 11.700 CZK (468 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:06

    litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. PD Emma Srncová 93, rám, č. 12/80, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.700 CZK (468 €)

  • Jan Zrzavý

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:07

    fix, pastel, papír, 1967, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý 1967, rám, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Adéla

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:08

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Kouba

    Přípitek

    Položka č.: 612

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:09

    olej, plátno, 1998, 105 x 100 cm, sign. PD P. Kouba 1998, rám

  • Miloš Kurovský

    (1924)

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:10

    pastel na velurovém plátně, 63 x 43 cm, sign. LD Kurovský, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Ota Janeček

    Ptačí láska

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:11

    tuš, papír, 1948, 38 x 53,5 cm, sign. LD Janeček 8. XII. 48, lehce zažloutlý pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Petr Kouba

    Malíř s modelkou

    Položka č.: 615

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:12

    olej, plátno, 1994, 100 x 95 cm, sign. PD P. Kouba 1994

  • Vladimír Jandejsek

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:13

    olej, plátno, 1983, 43 x 69 cm, sign. LD Jan 1983, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

    Poslední dražitel: ID5354 Historie příhozu

  • Petr Kouba

    Ženský akt u moře

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:14

    olej, plátno, 1995, 95 x 80 cm, sign. PD P. Kouba 1995, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamil Lhoták

    Jan Rychlík: Písnička

    Položka č.: 618

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:15

    lept, 16,2 x 24,3 cm, rám, č. 4/20, pozdější otisk z původní desky, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • František Nedvěd

    (1919)

    Cesta mezi domy

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:16

    olej, plátno, 36 x 45 cm, sign. PD F. Nedvěd, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:17

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

  • Ota Janeček

    Holubice I

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:18

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. LD Janeček 3. VI. 49, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Vincent Hložník

    (1919-1997)

    Z Mexika

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:20

    litografie, 1960, 36 x 61,5 cm, sign. PD V. Hložník 1960, rám, 2/80?, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a J. Nováka na UMPRUM v Praze, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SVU Mánes, Spolku umelcov a priateĺov grafiky, podílel se na vzniku Clubu grafiků v Bratis…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1974)

    Dívka s kyticí

    Položka č.: 624

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:21

    olej, plátno, 50 x 45 cm, sign. PD Kamenický, rám

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Sedící dívka

    Položka č.: 625

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:22

    lavírovaná tuš, papír, 1944, 24 x 16,3 cm, sign. LD Ant. Procházka, pasparta, LD věnování: Své milé žákyni Ant. Procházka 44; provenience: soukromá sbírka malířky a ilustrátorky Dagmar Berkové, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Vinice

    Položka č.: 626

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:23

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

  • Tomáš Hřivnáč

    Minulou neděli II.

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:24

    lept, 2003, 29,5 x 48,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 03, rám, č. 21/30 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Divadýlko

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:25

    lept, 2010, 32 x 49 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, rám, č. 10/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:26

    olej, lepenka, 1948, 43,2 x 30,2 cm, sign. PD Bělocvětov 48, při okrajích poškozeno, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Salaš pod Liptovskými horami

    Položka č.: 630

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:27

    kvaš, papír, 1950, 29 x 44 cm, sign. PD Fuka 50, rám

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Krajina středního Slovenska

    Položka č.: 631

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:28

    kvaš, papír, 38 x 57 cm, sign. PD V. Fuka, rám, na rámu drobné oděrky

  • Vladimír Jandejsek

    Vesmírné květiny

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:29

    olej, dřevo, 1977, 34 x 23,5 cm, sign. PD Jan 1977, rám, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 22:30

    tuš, pastel, papír, 1939, 45 x 54 cm, sign. LD Jan Slavíček 1939, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU