Aukce děl z fondu České spořitelny

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín předkládá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu. Umělecká díla jsou umístěna v depozitáři Aukční síně Vltavín.
Přibližně týden před ukončením aukce, budou díla, která budou aktuálně dražena, převezena na ukázku do Aukční síně Vltavín. Předem upozorňujeme dražitele, že nadrozměrná a těžká díla budou dovezeny jen v případ , že se vydraží.

  • Vincent Beneš

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:00

    akvarel, deska, 57,5 x 38,5 cm, sign. LD V. Beneš, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, rám lehce poničen

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5782 Historie příhozu

  • Václav Formánek

    (1907-?)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:01

    olej, deska, 1940, 33 x 42 cm, sign. PD Formánek, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Západ slunce nad vesnicí

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:02

    olej, deska, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Techl

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:03

    olej, plátno, 29,5 x 38 cm, sign. PD J. Techt, rám, vzadu nalepen štítek s popisem

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4810 Historie příhozu

  • Jan Dvořák

    Konopiště

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:04

    akryl, deska, 13,5 x 13, 5 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Léto

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:05

    akryl, deska, 13,5 x 13, 5 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, rozpadající se rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Květiny

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:06

    akryl, deska, 13 x 13,5 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Náves

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:07

    akryl, deska, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu uveden autorský štítek s popiskem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Vesnička s kostelem

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Za humny

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:09

    akryl, deska, 14 x 13,5 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Blaník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:10

    akryl, deska, 18,5 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu napsán autorský popisek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    Listopad

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:11

    akryl, deska, 18 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, vzadu napsán autorský popisek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    Blaník

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:12

    olej, plátno, 1992, 100 x 100 cm, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Dvořák

    Vesnice

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:13

    akryl, deska, 41 x 86 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Dvořák

    Blaník

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:14

    akryl, deska, 45,5 x 85,5 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu napsán autorský popis, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Pod Blaníkem

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:15

    akryl, deska, 45 x 91 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Osamělé stromy

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:16

    akryl, deska, 14 x 14 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, vzadu uveden autorský štítek s popiskem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5517 Historie příhozu

  • Jan Dvořák

    Les

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:17

    akryl, deska, 14 x 14 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5303 Historie příhozu

  • Jan Dvořák

    Listopadová nálada I.

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:18

    akryl, deska, 14 x 14 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu uveden autorský štítek s popiskem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Listopadová nálada II.

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:19

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Chalupy na obzoru

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:20

    akryl, deska, 14 x 14 cm, rám, vzadu uveden autorský štítek s popiskem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Zahrada

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:21

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Dvořák

    Šumava - Březník I.

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:22

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, vzadu uveden autorský štítek s popiskem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Lavička v luhu

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:23

    lept, 37 x 26 cm, sign. PD Karel Müller, rám, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Šlapáková

    Čas jara

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:24

    litografie, papír, 1993, 37 x 30 cm, sign. PD , rám, č. 36/100, LD vedle čísla grafiky napsáno Čas jara, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Šlapáková

    Čas podzimu

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:25

    litografie, papír, 1993, 37 x 30,5 cm, sign. PD Šlapáková, rám, č. 34/100, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Akt slečny Jetelové

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:26

    olej, plátno, 84,5 x 81 cm, rám

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID3728 Historie příhozu

    Kupcova dcera

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:27

    olej, plátno, 58,5 x 49 cm, sign. DU, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Dům u jezera s plachetnicí

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:28

    olej, deska, 49 x 69 cm, sign. LD , rám, rám lehce poničen, obraz vypadává z rámu

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Senoseč

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 02. 03. 2018 10:29

    akvarel, papír, 55 x 35 cm, sign. PD R. Adámek, rám, zvlněný papír, na rámu drobná poškození, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek