Výběr české grafiky

ANTIQARIAT RADHOŠŤ

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Ilustracek tibetským pohádkám

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:02

    lept, 33,5 x 22 cm, pasparta, zašpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:04

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:06

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

  • Karel Benetka

    Love meetings

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:08

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 17/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Kufr

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:10

    litografie, 29 x 20, 5 cm, monogr. PD ZB, č. 42/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5446 Historie příhozu

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Zámek

    Položka č.: 173

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:12

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:14

    litografie, 2014, 21,3 x 15 cm, sign. DU Bím, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Václav Bláha

    Na Šumavě prší

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:16

    litografie, 2009, 27,3 x 38,5 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 99/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5596 Historie příhozu

  • Petr Bočinka

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    Národní divadlo

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:20

    suchá jehla, 24,5 x 37 cm, sign. PD C Bouda, při okrajích lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Položka č.: 150

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:22

    lept, 2014, 21 x 15,5 cm, sign. DU PAvel Brázda, č. 138/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

  • František Burant

    (1924-2001)

    Baletky

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:24

    suchá jehla, 1961, 24 x 16,7 cm, sign. PD Burant 961, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Kytice s ptáčkem

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:26

    lept, kombinovaná technika, 1994, 63,5 x 48,5 cm, sign. DU Kateřina Černá 1994, autorský tisk, pokrčený, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Košík s růžemi

    Položka č.: 210

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:28

    lept, kombinovaná technika, 2001, 13,8 x 13,9 cm, sign. PD Kateřina Černá 01, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Brambořík - malý

    Položka č.: 209

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:30

    lept, kombinovaná technika, 16,8 x 13,7 cm, sign. DU Kateřina Černá, č. 9/30, vzadu razítko ČFVU a popsáno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Činčerová

    Souboj

    Položka č.: 143

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Demel

    Hudební motiv

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:34

    lept, 1987, 23 x 38,7 cm, sign. PD KarelDemel 87, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900-1970)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:36

    litografie, 32,3 x 47 cm, sign. PD E. Famíra, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Hampl

    Položka č.: 215

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:38

    litografie, 1988, 40,8 x 29,7 cm, sign. PD Jos. Hampl 88, rám, č. 87/95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Jan Hendrych

    Postava

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 148

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:42

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Hodonský

    Struktura

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:44

    dřevořez, 2001, 47,3 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    Položka č.: 217

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:46

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:48

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Domek

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:50

    litografie, 1983, 37,5 x 28 cm, sign. DU Karel Chaba 83, č. 177/200, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

  • Jiří Chadima

    Rybáři na nábřeží

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:52

    litografie, 1986, 14,3 x 41,8 cm, sign. PD Chadima 86, rám, č. 5/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 134

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:54

    litografie, 1966, 12 x 16,5 cm, sign. PD Chadima 66, pasparta, č. 11/100, pasparta lehce zašpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Ota Janeček

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:56

    suchá jehla, 28 x 24,5 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 35/50, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID3838 Historie příhozu

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:58

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)